Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Armia Pasikoników - oszukana !

Go down 
+20
Heshette
koziorożec
Alexinda
julcia0101
CzekoBoom
amorkowa
Sweet Rabbit
Malto
ZetkaEmka
Philipek
arlyn
Sabula
Temperance
Maagda_howrse
Barson1990
Kikyo22
Nathaly
Domel
MrsKopytko
karina127
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 1:46 am

Będę mówić w skrócie- AP .A więc AP została oszukana przez Ōkami !Zaczęło się niewinnie ,dostała parkę do roboty,była już normalnym członkiem hodowli.Dowiedziałam się od członka hodowli,że niektóre osoby w AP (i nie tylko,ale o tej innej nie chcę wspominać)nie za bardzo się lubią,i często się WYZYWAJĄ.I nasz oszust został wyzwany od suk,w czasie,kiedy tą parkę robił.Nie wiemy przez kogo,robiło to kilka osób.I Ōkami wzięła sobie tą parkę którą robiła, spłodziła ,parkę oddała a źrebakom urodzonym z tej parki dała swój własny przyrostek i zaczęła hodować sama ,przyrostek jest pod nazwą Ferreus Equitum i możemy go zobaczyć w pierwszej 100 rankingu PG.Niestety nie umiem robić zrzutów ekranu,ale tu macie link do klaczy posiadającej rodziców z hodowli AP :
[You must be registered and logged in to see this link.]
Zerknijcie na pochodzenie.I potomstwo.

Teraz źrebak powyższej klaczy.Ojciec źrebaka jest z AP :
[You must be registered and logged in to see this link.]

A tutaj urywek regulaminu hodowli ,który dostałam od AP,bo sama staram się o przyjęcie,ale przez Ōkami hodowla upadła :
"1§.Wszystkie konie należą do hodowli, w razie wykluczenia danej osoby konie zostają przekazane dla gracza Maagda / gemini119
2§.Przy jakimkolwiek oszustwie-dana osoba jest wykluczana z hodowli w trybie natychmiastowym (obowiązuje przy tym §1 )"

Oczywiście rozumiem Okami,że mogła się zdenerwować za to wyzywanie,ale nie sprawiało to,że miała kraść konie z hodowli.
Wszystkie informacje dostałam od członka AP - graczki Domel .
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:07 am

Jak można zrobić takie coś? Regulaminu nie czytała? A próbowaliście do niej pisać żeby oddała konie? Chociaż teraz to już po ptokach Sad Bo spłodziła i nadal rozmnażać może.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:11 am

MrsKopytko napisał:
Jak można zrobić takie coś? Regulaminu nie czytała? A próbowaliście do niej pisać żeby oddała konie? Chociaż teraz to już po ptokach Sad Bo spłodziła i nadal rozmnażać może.


Oczywiście, że pisałam. ;( Ale powiedziała, że odda parkę którą zrobiła a źrebaki już nie ;/
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:14 am

No to pozamiatane. Jak parkę odda to i tak sama sobie będzie Knabsy robić i może zaszkodzić Pasikonikom.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:15 am

Sad
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:22 am

Współczuję wam. Dlatego ja boję się chodzić do hodowli bo ktoś mnie oszuka i bum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:24 am

Ja już zrezygnowałam z Pasikoników. Bo moje problemy zdrowotnie już nie wytrzymują.
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:29 am

A teraz hodujesz sama czy jak?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:30 am

Nie, nie hoduję wogule knabów. Teraz głownie w szpitalu przesiaduję.
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:34 am

A co się dzieje z twoim zdrowiem? Ja mam astmę ale nie wiem co ci dolega Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:36 am

Wydaje mi się,że to pytanie nie do tematu. Very Happy Napisz na howrse Wink Domel ^^ Ale no nie zmnienia faktu że jestem zła na Okami, że tak zrobiła ;/
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 2:41 am

Nie zdziwiłam się, że jesteś na nią zła. Roi się teraz od oszustów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 3:00 am

Trochę dziwne,ze w regulaminie nie ma zapisu dotyczącego szacunku do pozostałych osób z hodowli. Osobiście podejrzewam,ze ona sie nie zdenerwowała,że nazwano ja S...,ale mocno wk......
Na przyszłość lepiej uważać kogo sie bierze do hodowli i unikać brania do niej dwóch osób które sie nie lubia, katastrofa gwarantowana prędzej czy później:)

Co do samej sytuacji, czy graczka została poinformowana,że powinna oddać konie ( juz po tym jak je sobie przywłaszczyła?)
jeżeli tak,to możecie zglosić wszystko na kontakt. Ostatnimi czasy administracja zaczęła reagować na hodowlane oszustwa. Konieczne będą oczywiście screeny wiadomości. Najlepiej takiej w której gracza wyraża zgodę na przestrzeganie regulaminu oraz tej w której informujecie ją o obowiązku zwrotu zarówno dorosłych koni,jak i źrebaków które z nich uzyskała.
Póki co ich nie sprzedaje z tego,co widzę,ale jeżeli zmieni zdanie może Wam nieźle namieszać,wiec lepiej reagować szybko
Radze też śledzić zgłoszenie,bo często w takich przypadkach administracja żąda dodatkowych informacji lub dowodów.
Życzę powodzenia;)
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 3:31 am

Ja widzę winę po dwóch stronach.
Po pierwsze, człowiek wychowany nie wyzywa innych, tylko próbuje wytłumaczyć spokojnie, jeśli jakiś konflikt się narodzi.
Po drugie, Okami nie miała prawa "kraść" czyiś koni, bo ktoś ją wyzwał. Mogla oddać konie i powiedzieć, ze nie będzie pracowała z takimi ludźmi. No ale cóż, widocznie chciała wam zepsuć to nad tym tyle pracowaliście, no i doszła do celu. /:
Dlatego uważam, ze najlepiej jest jak nie należy się do jakiejkolwiek hodowli - chociaż masz spokój i możesz normalnie się cieszyć grą.
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 3:44 am

Zgadzam się z Kikyo22. Ja sama nie należę do żadnej hodowli i mam spokój.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:03 am

Róbcie zrzuty ekranu i wysyłajcie na Kontakt... Cwaniara zostanie ukarana (prawdopodobnie banem) i nie będzie mogła Wam nic zrobić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:05 am

Olu... Ona się nie boi tego że zostanie ukarana... Zbieramy dowody...
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:29 am

Nie boi się bana i utraty Karmy? O_o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:38 am

Nie boi.
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:51 am

Ja spróbuję napisać jeszcze do Okami ,żeby zwróciła konie hodowli.
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 5:14 am

Nathaly napisał:
Trochę dziwne,ze w regulaminie nie ma zapisu dotyczącego szacunku do pozostałych osób z hodowli. Osobiście podejrzewam,ze ona sie nie zdenerwowała,że nazwano ja S...,ale mocno wk......
Na przyszłość lepiej uważać kogo sie bierze do hodowli i unikać brania do niej dwóch osób które sie nie lubia, katastrofa gwarantowana prędzej czy później:)

Co do samej sytuacji, czy graczka została poinformowana,że powinna oddać konie ( juz po tym jak je sobie przywłaszczyła?)
jeżeli tak,to możecie zglosić wszystko na kontakt. Ostatnimi czasy administracja zaczęła reagować na hodowlane oszustwa. Konieczne będą oczywiście screeny wiadomości. Najlepiej takiej w której gracza wyraża zgodę na przestrzeganie regulaminu oraz tej w której informujecie ją o obowiązku zwrotu zarówno dorosłych koni,jak i źrebaków które z nich uzyskała.
Póki co ich nie sprzedaje z tego,co widzę,ale jeżeli zmieni zdanie może Wam nieźle namieszać,wiec lepiej reagować szybko
Radze też śledzić zgłoszenie,bo często w takich przypadkach administracja żąda dodatkowych informacji lub dowodów.
Życzę powodzenia;)

Możesz do niej napisać ???Może moda bardziej się wystraszy Very Happy
Ale na razie poczekaj,aż mi odpisze
Powrót do góry Go down
Maagda_howrse
Nowy
Maagda_howrse


Liczba postów : 11
Dołączył : 19/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 5:25 am



Ona się moda nie boi , zapewne zaprawione w te sprawy jest ..
Za jakąś godzinę wstawie Wam screeny.
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 5:43 am

Okami, jest to charakter osoby wybuchowej i odważnej. W hodowli jest pare osób co sie jje pod gardło wrzynaja i ona odpowiada na to zlością tak jak inni.
Powrót do góry Go down
Maagda_howrse
Nowy
Maagda_howrse


Liczba postów : 11
Dołączył : 19/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:06 am

1) [You must be registered and logged in to see this link.]
2) [You must be registered and logged in to see this link.]
3) [You must be registered and logged in to see this link.]
A tu wzmianka do 3) :
[You must be registered and logged in to see this link.]

Więc widać jaka nasza `kochana` Okami jest .. Oczywiście na kontakt poszły już zgłoszenia z udokumentowaniem w postaci linków oraz screenów.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:23 am

Ciekawe, jak to się dzieje... Tam gdzie Maagda, to jakaś afera jest xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Maagda_howrse
Nowy
Maagda_howrse


Liczba postów : 11
Dołączył : 19/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:23 am

Barson , też mnie to ciekawi Smile
Ale nie musisz sie martwić , niedługo nie będziecie mnie widzieć na howrse Smile
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:30 am

Nie no, nie martwię się...
W sumie to wygląda na to, że razem skończymy przygodę z Howrse Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:52 am

Najlepiej hodowlę zakładać między osobami, które dobrze się zna i wiesz, że Cię nie oszukają, a na dodatek dobrze się dogadują. M.in. z lepszymi znajomymi lub z osobami z którym zadajesz się długo na Howrse. Tyle w tym temacie.
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:54 am

Caddie- Okami była w TBK. I mozna było jej zaufać. Więc wiezli ją do Armii i wybryk zrobila ;/
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 8:05 am

Yyy wiesz Okami, wstydziłabyś się ;/
Tak bardzo chciałaś być w hodowli knabów a teraz jej szkodzisz ;/

Nikt nie przyjmie oszustki do żadnej hodowli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Armia Pasikoników - oszukana ! Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Armia Pasikoników - oszukana !
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ZOstałam oszukana pomocy .: < !!!!!!!!!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: