Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Armia Pasikoników - oszukana !

Go down 
+20
Heshette
koziorożec
Alexinda
julcia0101
CzekoBoom
amorkowa
Sweet Rabbit
Malto
ZetkaEmka
Philipek
arlyn
Sabula
Temperance
Maagda_howrse
Barson1990
Kikyo22
Nathaly
Domel
MrsKopytko
karina127
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 4:12 pm

Wiadomość od Miki_TLR, niestety ma tutaj bana, więc nie może się osobiście wypowiedzieć.
Cytat :
Wiedziałam od początku że okami to APX.
Nie było tak że nie powiedziałam, bo jak Okami dochodziła do TBK to POINFORMOWAŁAM pszczołę o tym fakcie. Było dużo myślenia, ale okami/apx płakała mi na gg że nikt jej teraz nie ufa (mam screeny) dodatkowo jakiś czas po przyjęciu Okami/APX sama się przyznała pszczole. Nikt nie chciał szerzyć chorej paniki.

Jeśli ktoś nie wierzy, to utrzymywałam z nią stały kontakt na gg. Mogę dać screeny w których osobiście na gg przyznaje się do tego że przechodzi na nowe konto jako Okami.
Dodatkowo mam nawet screeny jak Okami prosiła jeszcze jako APX o pomoc przy przekręcie na CB- podnijanie cen na sprzedażach, przetrzymanie koni etc.

. Co do wyzywania To okami rozpoczęła wojnę na Czacie TBK o tym że śniła jej się Mika, po tym jak ktoś zapytał skąd wie jak wyglądam odparła że jak zdzira. Potem arlyn mówiła że Suka (chodzi o psa) wyje pod oknem, okami dodała że to pewnie Mika_TLR tak więc jeśli chodzi o kulturę to mamy wiele do rzeczenia. Jeszcze raz podkreślam Jeśli jakaś biedna istota NIE WIERZY że okami to APX ma pełną dokumentację screenów na GG od Lutego kiedy to jeszcze jako APX istaniała w hodowli Indian Shuffle.
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 1:03 am

No to wierzę ...Ale widzę ,że wiele to ona nie przemyślała ...
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 1:56 am

Ja mam screeny tylko z tego, jak prosiła by podbijać ceny szetlandów na sprzedażach.

W każdym razie, aktualnie sytuacja jest opanowana Wink
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 2:45 am

arlyn napisał:
Ja mam screeny tylko z tego, jak prosiła by podbijać ceny szetlandów na sprzedażach.

W każdym razie, aktualnie sytuacja jest opanowana Wink
A co się stało z jej "współpracownikami" ???Bo widzę że selemi ,DamianekiAnia mają wasze przyrostki ...A wczoraj mieli inne ...
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 4:24 am

Seriooo :O No to nieźle. Powrót APX, żeby zrobic kolejne oszustwo i zamieszanie. Gratulacje Very Happy
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 4:59 am

karina127 napisał:
arlyn napisał:
Ja mam screeny tylko z tego, jak prosiła by podbijać ceny szetlandów na sprzedażach.

W każdym razie, aktualnie sytuacja jest opanowana Wink
A co się stało z jej "współpracownikami" ???Bo widzę że selemi ,DamianekiAnia mają wasze przyrostki ...A wczoraj mieli inne ...
Nie chcę się wtrącać, nie moja hodowla, ale przyjęcie z powrotem do hodowli osoby, która już raz okazała się nieuczciwa, wraz z "jej" ekipą, to przygarnięcie pod swe skrzydła tykającej bomby...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 5:05 am

Ale Okami nie jest już pasikonikach.
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 5:09 am

Okami nie jest w naszej hodowli, przyjęliśmy tylko jej byłych wspołpracowinków Smile. A co za tym idzie udało nam się odzyskać konie !
Teraz pewnie Okami czuje się tak jak my wcześniej Wink
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 5:11 am

arlyn napisał:
Okami nie jest w naszej hodowli, przyjęliśmy tylko jej byłych wspołpracowinków Smile. A co za tym idzie udało nam się odzyskać konie !
Teraz pewnie Okami czuje się tak jak my wcześniej Wink
A nie boicie się nielojalności jej wcześniejszych wspólników?
Ale ok, Wasza decyzja Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 5:17 am

Ale Ci wspolpracownicy pewnie nawet nie wiedzieli z kim mają do czynienia dochodząc do jej hodowli.


Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 6:37 am

Sabula napisał:
Ale Ci wspolpracownicy pewnie nawet nie wiedzieli z kim mają do czynienia dochodząc do jej hodowli.


Ja im wczoraj pisałam z kim pracują Smile
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 8:54 am

Niedawno doszły do mnie słuchy, że Okami (APX) jest w spitalu, miała wypadek O.o
Powrót do góry Go down
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 10:10 am

Domel napisał:
Niedawno doszły do mnie słuchy, że Okami (APX) jest w spitalu, miała wypadek O.o
Czyżby któraś z oszukanych osób ją znalazła i to spotkanie nie skończyło się zbyt miło?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:18 am

Domel napisał:
Niedawno doszły do mnie słuchy, że Okami (APX) jest w spitalu, miała wypadek O.o

Chyba ktoś jej życzył źle ;c
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:24 am

Biedna... o ile to prawda.
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:37 am

Ponoć Prawda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:39 am

Kikyo22 napisał:
Domel napisał:
Niedawno doszły do mnie słuchy, że Okami (APX) jest w spitalu, miała wypadek O.o

Chyba ktoś jej życzył źle ;c

Oj biedna to przez to obgadywanie jej Sad <kto jej to zrobił ? Evil or Very Mad >
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:53 am

Teraz to wszyscy tacy sojusznicy Okami... ciekawie, nie powiem. Żeby nikt nie zrozumiał mnie źle - wszyscy na początku o niej źle mówili, a teraz "biedna".... pff...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:55 am

Alexinda napisał:
Teraz to wszyscy tacy sojusznicy Okami... ciekawie, nie powiem. Żeby nikt nie zrozumiał mnie źle - wszyscy na początku o niej źle mówili, a teraz "biedna".... pff...
Przepraszam bardzo ja nic o niej nie mówiłem
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:56 am

Przepraszam, ale ja o tobie nie mówię. W ogóle.. po co ja się wypowiadam >D?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 12:13 pm

Alexinda napisał:
Przepraszam, ale ja o tobie nie mówię. W ogóle.. po co ja się wypowiadam >D?
A to przepraszam Smile
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 12:16 pm

Alexinda napisał:
Teraz to wszyscy tacy sojusznicy Okami... ciekawie, nie powiem. Żeby nikt nie zrozumiał mnie źle - wszyscy na początku o niej źle mówili, a teraz "biedna".... pff...
Też tak sądzę.
Bez urazy dla tych co się wcześniej nie wypowiadali.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 12:35 pm

Alexinda napisał:
Teraz to wszyscy tacy sojusznicy Okami... ciekawie, nie powiem. Żeby nikt nie zrozumiał mnie źle - wszyscy na początku o niej źle mówili, a teraz "biedna".... pff...

Chciałabym Cię uświadomić, że 2 posty nad tym postem, jest Twój post, gdzie mówisz że jest biedna -.-
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 12:41 pm

Alexinda napisał:
Teraz to wszyscy tacy sojusznicy Okami... ciekawie, nie powiem. Żeby nikt nie zrozumiał mnie źle - wszyscy na początku o niej źle mówili, a teraz "biedna".... pff...

Ja o niej nic takiego nie mówiłam. Jedynie to ze jestem ciekawa jej głosu w tej sprawie.
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 12:58 pm

Heshette napisał:
Alexinda napisał:
Teraz to wszyscy tacy sojusznicy Okami... ciekawie, nie powiem. Żeby nikt nie zrozumiał mnie źle - wszyscy na początku o niej źle mówili, a teraz "biedna".... pff...

Chciałabym Cię uświadomić, że 2 posty nad tym postem, jest Twój post, gdzie mówisz że jest biedna -.-
Doskonale o tym wiem, ale nie mówiłam nic o niej wcześniej. I oto właśnie mi chodzi. Najpierw wieszali na niej psy, a teraz zaleje się fala współczucia. W ogóle... dajmy już temu spokój, dobra? Jak wam moje zdanie tak bardzo przeszkadza, to powiedzcie po prostu, a się wyloguję i już. Boże...
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 1:22 pm

Alexinda ale ty bardzo dobrze zauważyłaś, prawdopodobne dziewczyna chciała właśnie wywołać u wszystkich współczucie i jej się udało Smile Bo to na 80% jest kit, bo sory, ale dziwne że Okami zostawiła akurat laptop u koleżanki i dziwne że ta 'koleżanka' akurat znała jej hasło do skypa Smile
I jeszcze dodam że ktoś mówił że w innej hodowli był podobny cyrk z Okami w roli głownej ;]
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 2:19 pm

Jeśli na prawdę wierzycie w tą bajkę to powodzenia w życiu Smile. Bo naiwność to niezbyt dobra cecha. Okami wiecznie kłamie, więc i tu zapewne szczerości brakuje.
Ja jej nie współczuje, a wręcz przeciwnie, pewnie los sie na niej odegrał, jesli to prawda, a to wątpliwe.
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 2:35 pm

Może i Okami jest kłamczuchą, kto wie. Ja nie wiem, bo jej nie znam i prawdę mówiąc, nie mam prawa jej oceniać. Pewności nigdy nie macie, może akurat teraz mówi prawdę? Nie obchodzi mnie czy to co mówicie o niej to prawda czy nie, ale mimo wszystko nie powinno się źle życzyć komuś, kogo się nie lubi. :/ Bo kto wie co może was w życiu spotkać.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 2:56 pm

Nie znam sprawy i nie chcę się mieszać, ale słowa "Ja jej nie współczuje, a wręcz przeciwnie, pewnie los sie na niej odegrał" chyba są nie na miejscu. Najgorszemu wrogowi nie powinno sie życzyć krzywdy, takie moje zdanie...
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 3:50 pm

ale lecicie z ładnym OFF TOPem Very Happy

z tego co wyczytałam z rzeszy chaotycznych wypowiedzi to już nie macie kłopotów w hodowli i kryzys zażegnany tak??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sponsored content





Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Armia Pasikoników - oszukana !
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ZOstałam oszukana pomocy .: < !!!!!!!!!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: