Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!

Go down 
+9
кoкo
Malto
Pati...xd
Heshette
Alexinda
Kikyo22
koziorożec
koniara25000
lala299
13 posters
AutorWiadomość
lala299
Przyjaciel Zagrody
lala299


Nick w grze : lala299
Liczba postów : 547
Dołączył : 29/12/2011

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 1:33 pm

W tym wątku możecie napisać jakie lubicie filmy, seriale lub reklamy. Moim ulubionym serialem są CSI Kryminalne Zagatki Miami.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1041935
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 2:09 pm

Filmy:Nie mam, za dużo mi się podoba. Shocked
Serale:W11, detektywi i Ranczo. Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 2:10 pm

Moim ulubionym serialem jest "Przepis na życie" Razz
Reklamy ulubionej nie mam xD
Film hmm... uwielbiam "Starcie tytanów" Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142. (Ja większość filmów z mitologią lubię xD) Meduza jest najlepsza w tym filmie moim zdaniem oraz Kraken Razz, Pegaz jest okropnie zmasakrowany [kto wymyślił czarnego pegaza ?] oraz okaleczona mitologia Sad
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 2:20 pm

Serial ,,Komisarz Alex" and ,,Komisarz Rex" Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Gość
Gość
Anonymous



Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 2:33 pm

Koziorożec - jak dla mnie to nie jest mądry pies, tylko bardziej 'pies wszechwiedzący', co zniechęca oglądaczy, z góry wiadomo ci się stanie. Ale to tylko moje zdanie Wink

Ja lubię nawet "Prawo Agaty", jakoś tak zaczęłam oglądać i wciągnęło mnie, ale bez szału Wink Za to KOCHAM Step up <33 Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 2:36 pm

Z seriali, to oglądam tylko "Pierwsza Miłość"
Co do filmów, to lubię Transformers (wszystkie części) i Szybcy i Wciekli (Paul Walker mrrraaaww <3)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 2:39 pm

Themma napisał:
Koziorożec - jak dla mnie to nie jest mądry pies, tylko bardziej 'pies wszechwiedzący', co zniechęca oglądaczy, z góry wiadomo ci się stanie. Ale to tylko moje zdanie Wink

Ja lubię nawet "Prawo Agaty", jakoś tak zaczęłam oglądać i wciągnęło mnie, ale bez szału Wink Za to KOCHAM Step up <33 Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142
"Prawo Agaty" lubię ten serial Razz
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 2:59 pm

Ja też lubię Agacię Razz
Z filmów to uwielbiam "60 sekund" <3
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 4:26 pm

Film?Muszę wam powiedzieć...Że kocham Igrzyska Śmierci Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 4:37 pm

IŚ są na podstawie książki, mówiąc szczerze, ale ja osobiście uważam, że film lepszy (co się u mnie rzadko zdarza).
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 12:41 am

Seriale: Przepis na życie, Pierwsza Miłość, Komisarz Aleks (Rexa nie miałam przyjemności oglądać),Rodzinka.pl (jak mogłam to zapomnieć xD)
Filmy: Piraci z Karaibów (wszystkie części), Harry Potter (wszystkie części), Czarny Książę i wiele wiele wiele innych których nie chce mi się wymieniać Very Happy
Reklamy: no można powiedzieć że te z Sercem i Rozumem no i jeszcze ta chyba z TESCO gdzie było to: cy-cy-cy-cykoria, ku-ku-ku-kukurydza, po-po-po-pomidory, pa-pa-pa-paluszek xD


Ostatnio zmieniony przez Pati...xd dnia Pon Cze 04, 2012 6:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 2:57 am

Alexinda napisał:
IŚ są na podstawie książki, mówiąc szczerze, ale ja osobiście uważam, że film lepszy (co się u mnie rzadko zdarza).

1 część filmu, jest o wiele lepsza od całej trylogii książek, szczerze mówiąc Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 2:58 am

A zna ktoś ,,Plan B" z Jennifer Lopez?
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 5:06 am

a) filmy - za dużo wymieniania...
b) seriale - "Zagubieni", "Przyjaciele", najnowsze polskie odkrycie "Spadkobiercy", czasami miło zerka się też na "Rodzinkę.pl".
c) reklama - uwielbiam serię ze Skodą, np.:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 5:39 am

Seriale : Ranczo, Blondynka
Film : Zebra ma klasę, Czarny Książę, Koń świętego Mikołaja
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 6:12 am

Malto, dobre Very Happy

Reklamy: generalnie nie znoszę reklam, strasznie mnie drażnią, ale lubiłam zawsze reklamy batona KitKat Smile.

Seriale: Wakacje z duchami, Wojna domowa, Alternatywy 4, Stawiam na Tolka Banana (starocie, ale bezkonkurencyjne Very Happy), nowy serial amerykański - Taniec, marzenie mojej mamy - nie uwielbiam, ale lubię popatrzeć na tych wariatów Razz, Reguły gry - teksty zabójcze Razz.

Filmy: Jak rozpętałem II wojnę światową - klasyk nie do pobicia (Grzegszszsz... Grzebepszszie...Gzieeeee..., czyli łamanie szwabskiego języka Laughing), Co gryzie Gilberta Grape'a, Jonny English (obie części Very Happy), relikt mojego dzieciństwa - Niekończąca się Opowieść (Never Anding Story), anime - Mononoke Hime Smile.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 9:49 am

Kamil2010 napisał:
Moim ulubionym serialem jest "Przepis na życie" Razz
Reklamy ulubionej nie mam xD
Film hmm... uwielbiam "Starcie tytanów" Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142. (Ja większość filmów z mitologią lubię xD) Meduza jest najlepsza w tym filmie moim zdaniem oraz Kraken Razz, Pegaz jest okropnie zmasakrowany [kto wymyślił czarnego pegaza ?] oraz okaleczona mitologia Sad
Też mój ulubiony film Very Happy I no ba meduza była w tym filmie chyba najlepsza, a po niej skorpiony i również kraken(to im chyba najlepiej wyszło Very Happy ) oraz też uwielbiam filmy związane z mitologią.
Mój następny ulubiony film to: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna. Jest nawet nawet.
Uuu... jeszcze mam Step up (tak to się piszę? Very Happy ) oczywiście uwielbiam filmy o tańcu czy coś podobnego.Kryminalne też lubię.
Piraci z Karaibów Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142 .Uwielbiam też filmy gdzie aż można się udusić ze śmiechu Laughing , a tak poza tym uwielbiam filmy gdzie grają wariaci Laughing (nie chodzi mi o psychopatów czy coś Laughing )Horrory też lubię. ale jakoś nie znam tytułów Smile
Reklamy: Serce i Rozum Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! 4074547142
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 10:27 am

Ahahaha, a ja jestem wielką fanką Harry'ego Pottera Very Happy Co prawda wolę książki od filmów, ale i tak uwielbiam go oglądać. Laughing
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 10:41 am

Ulubiony Film: Gwiezdne Wojny Epizod III
Ulubiony Serial: MLP FiM
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 6:14 am

xTikTakx napisał:
Ahahaha, a ja jestem wielką fanką Harry'ego Pottera Very Happy Co prawda wolę książki od filmów, ale i tak uwielbiam go oglądać. Laughing

Też szczerze wole książkę ale filmy też są spoko. W piątek z koleżanką zrobimy sobie maraton i będziemy oglądać wszystkie 8 filmów u niej w domu (tylko nie jestem pewna czy jeden dzień wystarczy na wszystkie xD).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 7:39 am

Pati - wystarczy. A już na pewno noc, bo oglądaliśmy w 10 w sylwestra >D. Tylko nie pamiętam,, czy wszystkie juz wtedy były, ale spoor nocy nam jeszcze zostało Wink
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 9:06 am

Ulubione filmy: Różnorakie części "Sherlocka Holmesa" (choc książki lepsze, ale to kocham Very Happy), "Piraci z Karaibów", wszystkie części "Step Up", "Harry Potter", "Avatar" i "Jak rozpętałem II wojnę światową" Very Happy
Seriale: "Przepis na życie" (KOCHAAAAM!), "Prawo Agaty", "Trudne Sprawy" i "Dlaczego ja" (XD), "W11" i "Detektywi" Very Happy
Reklamy: Wszelakie z Sercem i Rozumem, niektóre Plusa i TESCO z Heniem w roli głównej Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 11:44 am

Zapomniałam dodać, że kocham Ukrytą Prawdę <3
Poważnie gadam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 12:22 pm

dodam że z seriali lubię jeszcze "Julka"
a z filmów "Zmierzch tytanów" jeszcze, starsze wydanie historii Perseusza Smile
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 12:50 pm

Kamil2010 napisał:
a z filmów "Zmierzch tytanów" jeszcze, starsze wydanie historii Perseusza Smile

Pamiętam film C:
Niedawno bodajże leciał na Polsacie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 1:09 pm

Heshette napisał:
Kamil2010 napisał:
a z filmów "Zmierzch tytanów" jeszcze, starsze wydanie historii Perseusza Smile

Pamiętam film C:
Niedawno bodajże leciał na Polsacie.
O.o I ja o tym nie wiedziałem ale na kinomaniaku.tv oglądałem w zeszłym tygodniu ; d
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 2:16 pm

Ja wolę oryginałki, na tv x)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!   Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wasze ulubione filmy, seriale bądzi..... reklamy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wasze ulubione...?
» Wasze ulubione liczby?
» Wasze ulubione.... jedzonko. =)
» Jakie są wasze ulubione komiksy?
» Jakie są wasze ulubione pisenki?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: