Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!

Go down 
+70
Ayashi
Dżemik
Strawberii
Karola.
Księżniczka Żulietta
Yurikino
zabkaxx2
ewww4
Nefumi
koniara5842
Marley
asiam017
Styks
sehrio
Imia
Magiczna375
MrsKopytko
Farabolxd
Evelynek
wercia d
Syjamska
koniara10987654321
PlaybackJunkie8
Hoping.
Estelle
Konikowo
_pati201_
CzekoBoom
Kemishi
.Cava.
Suzan
Heartlend10
Takashiro
korane
koziorożec
Kosteczka
Ayame
nevinowa
Layzy
Presence
Mouseline =]
EveDallas
Pati...xd
Sweet Rabbit
MaryMariaMara
wilczyca1000
boniowata
Moon :3
ZetkaEmka
mina stirit1
KaVcia
EREIS
Aglyss
blueberry.
Arbuzek_10
ArinStreal
xTikTakx
-Eruina-
gwiazda2002
Ejli
Majka
Asiaa.
Broszka
Kikyo22
Clue
Sakura
LadyArvena
Heshette
Malto
Alexinda
74 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
AutorWiadomość
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 01, 2012 1:04 pm

xTikTakx napisał:
Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 4074547142

Robię replay, może uda mi się trafić na Kastiela.
Przez userów z wiki słodki flirt,ciągle mi się wydaje,że Lys patrzy się bohaterce w biust.^^"
Powrót do góry Go down
Kosteczka
Już coś wie
Kosteczka


Nick w grze : Kosteczka
Liczba postów : 113
Dołączył : 03/03/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 1:11 am

Ja się zaraziłam tym xD
4 odcinek mam ;p
Powrót do góry Go down
Kosteczka
Już coś wie
Kosteczka


Nick w grze : Kosteczka
Liczba postów : 113
Dołączył : 03/03/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 1:14 am

* Kosteczka yeah * wygrałam 20 PA xD
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 2:45 am

Asiaa. napisał:
xTikTakx napisał:
Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 4074547142

Robię replay, może uda mi się trafić na Kastiela.
Przez userów z wiki słodki flirt,ciągle mi się wydaje,że Lys patrzy się bohaterce w biust.^^"

A bohaterka to widzi i się rumieni. Very Happy

W replayu udało mi się trafić na Kastiela. Jemu na szczęście nie trzeba ściągać koszuli. Very Happy
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 4:19 am

xTikTakx napisał:
Asiaa. napisał:
xTikTakx napisał:
Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 4074547142

Robię replay, może uda mi się trafić na Kastiela.
Przez userów z wiki słodki flirt,ciągle mi się wydaje,że Lys patrzy się bohaterce w biust.^^"

A bohaterka to widzi i się rumieni. Very Happy

Ta.Laughing Mi za pierwszym replayem też wybrało Kastiela,a teraz Nataniela męczę,a raczej Amber mnie.-.----
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 5:28 am

A jutro powinien wejść 10 odcinek. Very Happy
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 5:34 am

xTikTakx napisał:
A jutro powinien wejść 10 odcinek. Very Happy
Tak?! Skąd wiesz?:d
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 5:41 am

Gdzieś na forum wyczytałam. Poza tym to by pasowało, bo wracamy do szkoły.

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 7:49 am

Zbiera PA na wampirzy odcinek :3 Zastanawiam się, jak swoją postac zrobić... Mhrocznie? Rude włosy zostawiam, nie wiem co z oczętami poczać...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 8:33 am

Ja mogłam zrobić szare oczy zamiast czarnych.
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 10:27 am

Ja na ilustracji mam jeszcze krótkie. Lepiej powinno wychodzić z długimi.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostWto Wrz 04, 2012 1:03 pm

Mogliby już dać tego Keniszcza, jestem ciekawa, jak się będzie na tę moją darł Laughing I coś czuję, że zachowane +91 jej przed jego fochami nie uratuje Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSro Wrz 05, 2012 8:46 am

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture
To ręka Kasa! Very Happy
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 6:02 am

xTikTakx napisał:
Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture
To ręka Kasa! Very Happy
Ja bym mu się posmarować nie dała.XD Jeszcze jakieś coś mi narysuje na plecach.xD Ale co innego Dake i Lysander.:3
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostCzw Wrz 06, 2012 8:01 am

Nie miałam wyboru, wyrwał mi krem z ręki i bez pytania zaczął smarować. XD
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostPią Wrz 07, 2012 7:51 am

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture
:3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostPią Wrz 07, 2012 8:10 am

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 PictureSłodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 2:11 am

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 2:15 am

LadyArvena, zazdroszczę randek z Kastielem... ja ani trochę nie potrafię z nim gadać, lovometr mam cały czas na minusie :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 2:22 am

Aglyss, na forum są pokazane prawidłowe odpowiedzi do rozmów z nim ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 2:36 am

hanka1998 napisał:
Aglyss, na forum są pokazane prawidłowe odpowiedzi do rozmów z nim ;P
Choć tez z nich korzystałam,to myśle ,ze te odpowiedzi to wymuszona gra.Dlatego,coraz rzadziej z nich korzystam. Wink
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 6:47 am

Asiaa. napisał:
hanka1998 napisał:
Aglyss, na forum są pokazane prawidłowe odpowiedzi do rozmów z nim ;P
Choć tez z nich korzystałam,to myśle ,ze te odpowiedzi to wymuszona gra.Dlatego,coraz rzadziej z nich korzystam. Wink
Ja w ogóle nie korzystam z podpowiedzi Smile Gram wedle własnego widzimisię, co się stanie, to się stanie Smile
Tak w ogóle, wczoraj widziałam komunikat, że z nowym (dziesiątym) odcinkiem są problemy, Administratorka utknęła gdzieś tam. Dziś widzę, że komunikatu nie ma. Może błąd został naprawiony i epizod zacznie się lada dzień? No, chyba że gdzieś tę informację przeniesiono, a ja jestem ślepa.

Co do zdjęć - u mnie taka kolekcja.

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Picture

Ta, moja ciąga się z Natanielem, chociaż mam zamiar spiknąć ją z Kenem (najwyższy poziom, 91 na plusie, z Natanielem 53).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 7:21 am

Jak Wy wytrzymujecie cały czas z tą samą fryzurą? ;o
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 11:53 am

xTikTakx napisał:
Jak Wy wytrzymujecie cały czas z tą samą fryzurą? ;o
Ja w 9 dwa razy zmieniłam,teraz mam proste,wcześniej miałam loki,a jesczze wcześniej krótkie.;D
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostPon Wrz 10, 2012 1:55 pm

Jest już kolejny, dziesiąty odcinek. Nie zauważyłam w nim żadnych błędów, więc szybko przyszło, szybko poszło. Obrazek z Alexym przyprawił mnie o minę a'la Shocked Jeśli już, moja pokręci się koło jego brata Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostWto Wrz 11, 2012 11:38 am

Malto napisał:
Jest już kolejny, dziesiąty odcinek. Nie zauważyłam w nim żadnych błędów, więc szybko przyszło, szybko poszło. Obrazek z Alexym przyprawił mnie o minę a'la Shocked Jeśli już, moja pokręci się koło jego brata Wink
Ja też przeszłam. : ) fajny odcinek,le nie mogę się doczekać biegu na orientacje,
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostWto Wrz 11, 2012 11:41 am

Ja mam 6 odcinek i jeszcze długa droga przede mną
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostWto Wrz 11, 2012 12:06 pm

koziorożec napisał:
Ja mam 6 odcinek i jeszcze długa droga przede mną

A ja na 4 wiec moja droga jest dłuższa xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 9:32 am

gdzie w tej grze jest portfel?
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 6:12 am

Zaraza, odcinek 10 mnie irytuje, za dużo biegania. Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!   Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra! - Page 9 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Słodki Flirt - mimo głupiej nazwy, świetna gra!
Powrót do góry 
Strona 9 z 31Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» GRA - Słodki warsztat - INT
» schronisko ,,nie ma nazwy''!
» Świetna gierka
» Prosiłabym o pomoc w wymyśleniu nazwy na hodowlę. Pomożecie ?
» nazwy zwierząt - łatwe i trudne napewno nie nudne :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Inne gry-
Skocz do: