Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czarny sport nie tylko dla chłopaków! :)

Go down 
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Czarny sport nie tylko dla chłopaków! :) Empty
PisanieTemat: Czarny sport nie tylko dla chłopaków! :)   Czarny sport nie tylko dla chłopaków! :) I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 9:34 am

Pewnie większość z Was spadnie teraz z krzesła, ale jestem fanką żużla (trzęsienie ziemi spowodowane upadającymi ludźmi). Unistka ma się rozumieć. Smile Otóż może ktoś jeszcze lubi żużel - pogadajmy o tym. O poszczególnych zawodnikach, drużynach, trenerach czy zawodach. Smile
Chodzę na każdy ciekawszy mecz. Planuję się wybrać na mecz z Unibaksem Toruń oraz na mecz z Stalą Gorzów, bądź Stelmetem Falubazem Zieloną Górą (ach ta rywalizacja kibiców! Smile).
Kompletnie dobiła mnie wczorajsza postawa Tomasza Golloba (króla polskiego żużla - śmiech na sali Very Happy). Na własnym torze przywieźć 2 punkty i zwalić wszystko na deszcz? No przecież zapomniałam, że on zawsze jakieś wymówki znajdzie - a to go kostka, żeberko bądź nosek boli, a to alergii nagle dostał. Rolling Eyes Jeździ bardzo dobrze i tego mu odebrać nie mogę, ale jego wymówki i wypowiedzi, oraz ostatnio cham**wo w jeździe... Jak Jarka Hampela w bandę na GP w Lesznie wywoził - ale oczywiście cała Polska (w tym komentatorzy) murem za królem... Za to Jareczek mu się ładnie odegrał na Jancarzu - 12 pkt Jarka! Very Happy Murem za swoimi będę stać, a co! Golloba do Leszna serdecznie zapraszamy - ciekawe co mu się znowu stanie... Wink Może teraz dla odmiany poudajemy, że noga złamana? Coraz bardziej denerwuje mnie to, że komentatorzy najczęściej widzą tylko Golloba... Już Jarek Hampel czy Przemek Pawlicki się nie liczą. Gdy Gollob wygrywa: "To był taki ciężki wyścig, ale Tomek, Tomek po tej wspaniałej akcji bla bla bla", gdy wygrywa Jarek: "Bardzo fajnie, że Jarek wygrał ten bieg, ale popełnił kilka błędów"... Evil or Very Mad Normalnie złość mnie wtedy od środka zżera...
Co Wy o tym wszystkim sądzicie? Bo ja na tym punkcie jestem przewrażliwiona. Mam nadzieję, że za 10 lat Gollob w końcu wybierze się na emeryturę. Laughing
Ps. Osobiście bardzo trzymam mocno kciuki za zdrowie żużlowca, który przez 15 lat był wierny Unii. Trzymaj się Leigh! Leigh, Leigh, Leigh Adams! Czarny sport nie tylko dla chłopaków! :) 4074547142Dziękuję w imieniu kibiców Unii za te wszystkie 3, które dowiozłeś, za Twoje genialne akcje. To Ty jesteś królem żużla!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
 
Czarny sport nie tylko dla chłopaków! :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sport
» Czarny Rynek !!!
» Czarny Irbis (wysłana) c:
» Czarny trójkąt na lekarstwach. Co oznacza?
» Gry komputerowe - promocje (Czarny piątek)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: