Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 *~Zostanę sitterem~*

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 5:32 pm

Jeżeli temat nie w tym dziale, proszę o przesunięcie.

Jak w tytule: oferuję swoje niesamowite zdolności jako sitter. Takie samo ogłoszenie widnieje na prezentacji w grze, no ale sławą nie grzeszę, więc wklejam też tutaj. Zanim napiszesz, przeczytaj całość.

Co oferuję:
- Oporządzanie koni - tylko oporządzanie, trenować mi się nie chce, poza tym każdy trenuje konie tak jak mu się podoba, komuś może mój trening nie odpowiadać. A z kartki wedle przepisu nie robię, bo by mi to zajęło całą dobę..
- Krycie rogów - o ile nie ma ich milionów, bo nie wyrobię.
- 100 % uczciwości - lista osób (ciągle się powiększa) u których pracuję/pracowałam do wglądu na PW.
- Kontem opiekuję się poprzez współdzielenie
- Nie wchodzę tam gdzie mnie nie proszono, nie ruszam rzeczy z CR, nie wystawiam sobie prywatnych kryć/koni itp.
- Podnoszenie PG na wybranych koniach, gdyby ktoś chciał.
- Nie blupuję bo nie umiem i się tego nie wstydzę! Very Happy

Uwagi:
- Nie biorę odpowiedzialności za konie, które umarły nie z mojej winy (zdechlaki z niskim zdrowiem itp.)
- Cenę ustalam wspólnie z chętnymi, zwykle są to pieniądze, mogą być też rzeczy z CR z wyjątkiem zwojów, PP, CO i innego badziewia, które nic nie robi tylko zalega w zapasach Razz
- WAŻNE: Przyjmuję zlecenia na maksymalnie 150-200 koni nie więcej, z uwagi na stałą pracę.
- Końmi zajmuję się o różnych godzinach, ale nigdy o nich nie zapominam
- [u]Równie ważne
: co do zapłaty - zanim zaproponujesz mi 50eq za konia zastanów się, gdzie widzisz w tym zarobek w stosunku do czasu spędzonego na grze.
- Też ważne: Jestem tylko człowiekiem i może się zdarzyć, że mnie nie będzie w grze, bo coś tam. Cena obniżana jest wtedy o jeden dzień/rzecz/y z CR zamieniane na inne itp.

Chyba tyle ode mnie, ewentualnych chętnych proszę na PW tutaj, choć prędzej złapiecie mnie w grze i to tam wolałabym dopracowywać szczegóły. Jestem uczciwą osobą, nigdy nikogo nie okradłam bo tego nie toleruję, wiele osób robiło ze mną chociażby wymiany poprzez prezent+koń i nigdy się nie zawiodły.
Będę pisać, gdybym miała natłok zgłoszeń, że na razie nowych nie przyjmuję.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 2:21 pm

Status: zamknięte (do 17.06.2012)
Powrót do góry Go down
-kasia99-
Nowy
-kasia99-


Liczba postów : 20
Dołączył : 29/03/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 5:50 am

Czy po 17 będziesz do dyspozycji ??
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 2:44 pm

Bardzo proszę o nieodpowiadanie w tym wątku, ponieważ chciałabym uaktualniać temat poprzez edycję postu, żeby zbędnego śmietnika nie robić Very Happy także proszę o PW na howrse.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostWto Lip 17, 2012 7:35 am

Status: OTWARTE
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostWto Lip 17, 2012 7:39 am

Otwarte? No to ja bardzo chętnie. Napisz do mnie na howrse, nick taki jak na zagrodzie: )
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostWto Lip 17, 2012 8:44 am

UWAGA:

Od tej chwili nie oporządzam/trenuję więcej niż 20 koni na danym koncie!
Zaopiekuję się kontem na czas wyjazdów.
Biorę udział w promocjach wg waszych wytycznych, niczego nie pomijam!

Mam już ponad 15 zadowolonych klientów Wink
Serdecznie zapraszam!
Powrót do góry Go down
Ew3linka
Raczkujący
Ew3linka


Nick w grze : Ew3linka
Liczba postów : 83
Dołączył : 22/03/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostWto Lip 17, 2012 10:34 am

ja chetna Smile !
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipostWto Sie 07, 2012 5:56 am

Odświeżam, mam już ponad 20 zadowolonych klientów! ^o^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





*~Zostanę sitterem~* Empty
PisanieTemat: Re: *~Zostanę sitterem~*   *~Zostanę sitterem~* I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
*~Zostanę sitterem~*
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zostanę sitterem!
» zostane sitterem
» Zostanę sitterem
» Zostanę Sitterem!!!
» Zostanę sitterem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: