Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ile dziennie equus daje KREZUS ?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Ile dziennie equus daje KREZUS ? Empty
PisanieTemat: Ile dziennie equus daje KREZUS ?   Ile dziennie equus daje KREZUS ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 8:26 am

Szukałam odpowiedzi na to pytanie, ale nie mogę znaleźć, a jest powiedziane że na co dzień daje on equus, a 1 raz w miesiącu 1 kupon Smile Wydaje mi sie poza tym, że w sumie nie jest on w cale taki opłacalny ? Jak myślicie kupić lepiej Krezusa ( i wydać 100 kuponów ), czy Falabellę za 200 kuponów ? Jak zdobyć taką ilość kuponów ? Nie chce mi sie wydawać 270 zł na kupony, bo to z decydowanie za dużo realnej kasy Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Ile dziennie equus daje KREZUS ? Empty
PisanieTemat: Re: Ile dziennie equus daje KREZUS ?   Ile dziennie equus daje KREZUS ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 8:38 am

A Falabella jest jeszcze mniej opłacalna od krezusa, od krezusa przynajmniej kupon dostaniesz a od niej masz nikłe szanse, że jakiś koń dostanie bonus..i tyle.
Krezus da Ci kasy tyle co normalny koń z Plutonem(tak przynajmniej myślę).
Jak zdobyć? No kupić..albo sprzedawać na prawdę dobre konie za kupony.
Powrót do góry Go down
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Ile dziennie equus daje KREZUS ? Empty
PisanieTemat: Re: Ile dziennie equus daje KREZUS ?   Ile dziennie equus daje KREZUS ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 8:53 am

A i jescze jedno, bonusy może dostać koń za sam udział w GP, czy te bonusy są w RO ? Smile
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ile dziennie equus daje KREZUS ? Empty
PisanieTemat: Re: Ile dziennie equus daje KREZUS ?   Ile dziennie equus daje KREZUS ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 9:20 am

Są w RO, czasami jak otwierasz to dostajesz. Za samo GP nie ma żadnych bonusów Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Ile dziennie equus daje KREZUS ? Empty
PisanieTemat: Re: Ile dziennie equus daje KREZUS ?   Ile dziennie equus daje KREZUS ? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 9:36 am

jest bonus za GP - fontanna Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sponsored content





Ile dziennie equus daje KREZUS ? Empty
PisanieTemat: Re: Ile dziennie equus daje KREZUS ?   Ile dziennie equus daje KREZUS ? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ile dziennie equus daje KREZUS ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» sitter potrzebny dziennie 30 koni si
» zatrudnię sittera do ok 200 koni dziennie
» GRA - Nadchodzi Krezus! (serwer polski)
» Sitter pilnie poszukiwany! 288koni dziennie.
» Krezus Junior

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: