Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
nana121
Nowy
nana121


Nick w grze : nana.121
Liczba postów : 9
Dołączył : 13/06/2012

Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipostSro Cze 13, 2012 7:31 am

Z góry dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Re: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipostSro Cze 13, 2012 9:37 am

Na 7 stronie Sad Zagłosowałam na tą z szóstej - niby wiek mi się nie zgadzał, ale stwierdziłam, że może się już postarzyła... Potem tak rzuciłam okiem na kolejną stronę, a tam twoja Luna Sad
Cóż, jutro głos ode mnie będziesz miała
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
nana121
Nowy
nana121


Nick w grze : nana.121
Liczba postów : 9
Dołączył : 13/06/2012

Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Re: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 11:10 am

Wiem była na 6, a później nagle na 7... Sad Zauważyłam, że było nawet więcej Lun border collie w tej kategorii... Chyba poczekam z tymi głosami do kolejnej suni (która właśnie trenuje i ma oryginalniejsze imię) bo to nie pierwsza taka sytuacja Smile
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Re: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 11:15 am

dziś oddałam głos chyba na nią - strona 6, wiek: 4 lata 11 miesięcy

Ale rzeczywiście łatwiej będzie zbierać głosy, jak pies będzie miał jakieś wyjątkowe, odmienne imię...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
nana121
Nowy
nana121


Nick w grze : nana.121
Liczba postów : 9
Dołączył : 13/06/2012

Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Re: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 11:22 am

Bardzo dziękuję za głos Smile
Powrót do góry Go down
nana121
Nowy
nana121


Nick w grze : nana.121
Liczba postów : 9
Dołączył : 13/06/2012

Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Re: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 10:03 pm

Zmniejszyli liczbę potrzebnych głosów Smile więc jeszcze raz spróbuję tą sunią je zdobyć, ma równo 5 lat (nie będę jej postarzać) i aktualnie jest na str. 6.
Powrót do góry Go down
nana121
Nowy
nana121


Nick w grze : nana.121
Liczba postów : 9
Dołączył : 13/06/2012

Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Re: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 6:00 am

Dziękuję, zebrałam odpowiednią liczbę głosów Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc Empty
PisanieTemat: Re: Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc   Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Strona 6, imię Luna, rasa : border collie, ilość potrzebnych głosów : 10, wiek 4 lata 3 msc
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Strona 8, Imię: Mika, Rasa: Border Collie , Ilość potrzebnych głosów: 5
» Strona ?, imię: Tide Borde Line*PL , rasa: Border Collie, ilość potrzebnych głosów: 10
» Strona 7, imię:Arika, rasa: border collie, ilość potrzebych głosów 10
» WYSTAWA 16.o6.2o12r. strona - 11, Maxima, Border Collie, ilość potrzebnych głosów - 10.
» Strona 4, imię: Soma, rasa: Rottweiler, ilość potrzebnych głosów: 10

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O DoGGi Game :: Wystawa - głosowanie :: Psy rasowe - kategoria otwarta, suczki-
Skocz do: