Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezentacje podstronowe od Franell'a =)

Go down 
+6
mina stirit1
XX_lero
Anulka03
Alasky
Kotek~
tinolandia
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 7:40 am

Krótko opiszę - prezentacje na strefie, bo mądra na cba czy republikę nie potrafię wstawić. Cennik:
2-4 podstrony - Chmurka
5- 10 podstron - 2x Chmurka/Krew Meduzy/Dowolny Zestaw/Kupon

Podstrony w podstronach:
1-5 - ZJ/Chmurka/Krew Meduzy/Piorun Zeusa/3 000 equus za dwie sztuki

Formularz zamawiania:
Nick na Howrse:
Z czym ma być zdjęcie? (ew. link do zdjęcia):
Kolorystyka:
Ilość podstron (zamawiasz podstrony w podstronach? oddziel je znakiem '|', np.: "Podstrony - 6| podstrony w podstronach - 3):
Nazwy podstron (jeśli mają być podstrony w podstronach, podaj, gdzie mają zostać umieszczone):
Czym płacisz?:

Dla pierwszych trzech osób za darmo Smile Przykładem jest moja prezentacja, franell.strefa.pl. Ile czasu mi to zajmuje? Około pół godziny zajęła mi prezentacja, którą podałam za przykład, a była to moja pierwsza na strefie, więc... Jak się wprawię - około 25 - 30 minut. Może się jednak zdarzyć, że nie mogę założyć konta na strefie (czasem mam tak, że mogę zakładać co dwa dni) lub po prostu nie mam czasu, więc na prezentację czeka się około 24 - 72h.

ZAPRASZAM!







Ostatnio zmieniony przez Themma dnia Pią Cze 15, 2012 9:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 8:36 am

ja z checia a podasz przykład swych prac?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 9:04 am

Przykład jest, więc nie wiem o co chodzi.
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 9:08 am

ok
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 12:08 pm

To ja pierwsza się skuszę ;D

Nick na Howrse: Bubaa753
Z czym ma być zdjęcie? (ew. link do zdjęcia): z jakimś kotkiem :3 Np. brytyjski niebieski (nie mylić z rosyjskim!)
Kolorystyka: dobierz sama, ale aby pasowała do obrazka :>
Ilość podstron (zamawiasz podstrony w podstronach? oddziel je znakiem '|', np.: "Podstrony - 6| podstrony w podstronach - 3): 5
Nazwy podstron (jeśli mają być podstrony w podstronach, podaj, gdzie mają zostać umieszczone): Home, Aktualności, Hodowla, Grafika, Inne.
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPią Cze 15, 2012 1:52 pm

O! Świetnie Wink
Nick na howrse:Alasky
Z czym zdjęcie? Ładny koń-to ma być strona zakładu więc ma zachęcać Wink
Kolorystyka: Zalezy jakiego konika wybierzesz.Najleopiej taki troszkę wyblakły limonkowy,byle z motywem przewodnim roślin

Ilość podstron:4 | Ilośc podstron w podstronach:4
Nazwy podstron:
podstawowe- O nas | Cennik | Aktualności | Nauka
podstrony w podstronach- mają być w Cennik. Prezentacje z HTML | Prezentacje bez HTML | Gotowce | Avatary

No i to tyle.Koń najlepiej jakiś z TYCH
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 2:35 am

Ok, zobaczę jak z zakładaniem kont na strefie i na dzisiaj/jutro powinna być prezentacja Buby i na 99% Alasky Smile
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 2:56 am

Super Wink
Powrót do góry Go down
Anulka03
W skromnych progach Zagrody
Anulka03


Liczba postów : 414
Dołączył : 14/04/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 4:44 am

To ja poproszę zaraz napiszę Smile
Powrót do góry Go down
Anulka03
W skromnych progach Zagrody
Anulka03


Liczba postów : 414
Dołączył : 14/04/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 4:47 am

Nick na Howrse: Anulka03
Z czym ma być zdjęcie? - beagle
Kolorystyka: o matko .... hmmm ... zielona
Ilość podstron : 4 podstrony / 4 podstrony w podstronach
Nazwy podstron : O mnie, Hodowla , Grafika , Inne ( w podstronie Hodowla 2 podstrony : Audible , Magical arabian . i w Grafika 2 podstrony Avatary Prezentacje)
Czym płacisz?:Mam chyba za darmo jako 3 ?
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 6:41 am

Czekam z niecierpliwością ;D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 7:24 am

Dla Buby jest gotowa, ale mądra muszę przypomnieć sobie hasło, żebyś mogła edytować Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 7:36 am

Kotku - pw na Howrse Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 8:05 am

Zaczynam prezentację Alasky Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 8:36 am

Już skończyłam dwie, ale, Bubo i Alasky - muszę zrobić "graficzne" podstrony aby było ładniej. Już jest wstawione, na jutro na 100% będą gotowe.
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 10:49 am

Formularz zamawiania:
Nick na Howrse: Giwera
Z czym ma być zdjęcie? (ew. link do zdjęcia): KLIK
Kolorystyka: czarne tło lub takie pod zdjęcie
Ilość podstron (zamawiasz podstrony w podstronach? oddziel je znakiem '|', np.: "Podstrony - 6| podstrony w podstronach - 3): Podstrony-4, podstron w podstronach: razem 2
Nazwy podstron (jeśli mają być podstrony w podstronach, podaj, gdzie mają zostać umieszczone): Informacje(to będzie jako strona startowa), Usługi->(podstrony w podstronach: Prezentacje, avatary), Hodowla, O mnie
Czym płacisz?: Chmurka za 4 podstrony i 3000E za 2 pod podstrony


Ostatnio zmieniony przez XX_lero dnia Sob Cze 16, 2012 11:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:14 am

Nick- British Dougs
Link do zdjęcia: http://www.tapeciarnia.one.pl/data/media/387/big/Lew_07.jpg
Kolorystyka : Czarny lub ciemno szary
Ilość podstron : 4
Nazwy: O Mnie, Hodowla, Handel, Inne
Placę chmurką za 4 podstrony
PS: Przepraszam, że zamiawiam teraz dość dużo prezentacji, ale nie mam już zamiaru robić swoich prezntacji więc zamawiam tanie i ladne prezki żeby sobie zmieniać czasem Razz
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 3:19 pm

Dziękuję Franell Prezentacje podstronowe od Franell'a =) 4074547142
Jest śliczna, tylko te napisy, co Ci na pw napisałam Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 2:48 am

Wiem wiem, już je robię i zaraz wstawiam Smile
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 2:59 am

Będziesz wklejać na bierz ąco zrobione prezy ?
Bo jestem ciekawa innych przykładów
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 3:22 am

To jest np. moja Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 3:50 am

www.ala-sky.strefa.pl
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 3:53 am

Od poniedziałku do środy proszę nie składać zamówień! Muszę najpierw wykonać zaległe.
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 8:57 am

Da sie zmienić czcionke? Np. na taką jaką ty masz?
I jak edytowac
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 8:26 am

Przepraszam ale odwołuję zamówienie i jeszcze raz przepraszam za kłopot
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 8:36 am

Alasky - Twoją muszę dopracować, dlatego jeszcze do Ciebie nie napisałam Wink Oczywiście czcionkę da się mienić.
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 10:21 am

Uff.Ok.To super.Najlepiej by było zamiast napisu Alasky napis: Graphiques Folles
Powrót do góry Go down
Anulka03
W skromnych progach Zagrody
Anulka03


Liczba postów : 414
Dołączył : 14/04/2012

Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 10:51 am

A kiedy bd moja ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 12:08 pm

Anulko - za opóźnienie bardzo przepraszam, do środy powinnam się na 99,99% wyrobić Wink Po prostu za długo siedzę przed komputerem, oczy muszą odpocząć Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipostWto Cze 19, 2012 8:12 am

Przepraszam, ale niestety z powodów prywatnych zamówienia najprawdopodobniej wykonane będą na piętek. Za utrudnienia przepraszam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prezentacje podstronowe od Franell'a =) Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje podstronowe od Franell'a =)   Prezentacje podstronowe od Franell'a =) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prezentacje podstronowe od Franell'a =)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prezentacje podstronowe na zamówienie/na sprzedaż.
» Prezentacje podstronowe na strefa.pl, pomocy :(
» Prezentacje podstronowe - na strefa.pl - BARDZO TANIO!
» Prezentacje z podstronami | Prezentacje z ramkami
» Prezentacje na Wix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: