Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pamiętnik Lilly

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Dianaxxx
W skromnych progach Zagrody
Dianaxxx


Nick w grze : Dianaxx
Liczba postów : 384
Dołączył : 17/06/2012

Pamiętnik Lilly Empty
PisanieTemat: Pamiętnik Lilly   Pamiętnik Lilly I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 1:26 am

[/b][/i]Drogi pamiętniczku po przebudzeniu widzę słońce odijające się od lusterka przy łóżku. Wsuwam na nogi miękkie poranne pantofle, podchodzę do jasnoniebiekiej szafy i wybieram ubranie włożyłam krótkie czerwone spodenki,białą bluzkę i żółte skarpetki. Posłam umyć zęby a potem na dół.Zjadłam śniadanie i ruszyłam do szkoły sprawdzian z matematyki już się zaczął pani spojrzała na mnie z ukosa i zapytała - Od kiedy się spóźniamy młoda damo? Dwie klasowe plotkary Jessy i Jemmy zachichotały, zacisnełam zęby i rozwiązałam kilkanaście zadań przy ostatnim miałam problemy. Mam nadzieje że mam dobre wyniki! Na lekcjach za nic nie potrafiłam się skupić dostałam 1+ za cały dzień! Wróciłam do domu dziś na Howrse zostaję moderatorką.[b][i]
Co sądzicie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1235741&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Pamiętnik Lilly Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Lilly   Pamiętnik Lilly I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 2:45 am

Nie kumam kilku zdań, znaki interpunkcyjne by się przydały.
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Pamiętnik Lilly Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Lilly   Pamiętnik Lilly I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 10:25 am

Moje małe sugestie:

Drogi pamiętniczku, po przebudzeniu widzę słońce odijające się od lusterka przy łóżku. Wsuwam na nogi miękkie poranne pantofle, podchodzę do jasnoniebiekiej szafy i wybieram ubranie. Włożyłam krótkie czerwone spodenki, białą bluzkę i żółte skarpetki. Poszłam umyć zęby, a potem zeszłam na dół. Zjadłam śniadanie i ruszyłam do szkoły. Sprawdzian z matematyki już się zaczął. Pani spojrzała na mnie z ukosa i zapytała:
- Od kiedy się spóźniamypotem młoda damo?
Dwie klasowe plotkary, Jessy i Jemmy, zachichotały, zacisnełam zęby i rozwiązałam kilkanaście zadań, przy ostatnim miałam problemy. Mam nadzieję, że mam dobre wyniki! Na lekcjach za nic nie potrafiłam się skupić, dostałam 1+ za cały dzień! Wróciłam do domu. Dziś na Howrse zostaję (nie jestem pewna, o co chodzi. Piszesz w czasie przeszłym, a tu nagle przechodzisz na teraźniejszy?) moderatorką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pamiętnik Lilly Empty
PisanieTemat: Re: Pamiętnik Lilly   Pamiętnik Lilly I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pamiętnik Lilly
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Układamy pamiętnik Św. Mikołaja!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: