Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Opieka nad końmi

Go down 
+8
chevalier
Sakura
Philipek
carrie17
EREIS
blueberry.
korane
Arbuzek_10
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 24, 2012 11:53 am

Wg mnie najbardziej się oplaca pomagać w stajni a w zamian za to mieć jazdę, wtedy to jest bardzo korzystne - nic nie placisz, masz kontakt z końmi i jeździsz zarazem...
Ale gorzej, jeżeli mówisz, iż nie można tak u was robić w stajni...
Hmm...
Wg mnie nic w tej sytuacji nie zrobisz...
Co tu dużo mówić...nie zostalala ci żadna opcja...więc nawet nie ma co ciągnąć dalej wątku...
Bardzo mi przykro, że chcesz, ale naprawdę nie możesz...
We wsi wiele osób ma konie...popytaj może...
Być może Twoi sąsiedzi mają znajomych posiadających te "czterokopytniaki"...
Popytaj się każdego możliwego, jeżeli naprawdę mocno Ci zależy...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 4:56 am

Doszłam do wniosku,że przed kupnem konia,najlepiej byłoby wyjechać na obóz konny i nauczyć się końmi zajmować.. Oo
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 5:04 am

Pysiu, ja mieszkam na wsi, 200 domów, malutka wioska, do najbliższej stajni mam jakieś 40 km (na drugim końcu miasta, które i tak jest daleko ode mnie), ale jakbym sie postarała, to bym końmi się zająć mogła. jak? Mieszkam w bardziej rolniczej wsi, praktycznie każdy ma pole. CXzyli, nie ujmując, wiocha i tyle. No, ale ktośtam, na samym poczatku wsi, ma konia. Jakbym chciała, to bym chodziła. Poszukaj, na wsi (nie tylko 'rolniczej') jest sporo osób z polami, i niektórzy używają jeszcz koni jako zwierząt pociągowych czy coś. tak trudno to zrobić?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 5:53 am

Pysia,właśnie chciałam Ci napisać o propozycji, jeśli chodzi o obóz konny. Poszukaj czegoś niedaleko Twojego miejsca zamieszkania albo coś. Niektóre są trochę drogie, ale powinnaś znaleźć coś odpowiedniego. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 7:09 am

Właśnie Phil.. Smile
Eve,tyle,że właśnie nikt konia tu nie ma!Sad
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 7:24 am

A szukałaś? A w sąsiedniej wsi? Jejku, trzeba sie rozejrzeć, popatrzeć poza koniec własnego nosa, odejść od komputera i poszukać - to tak trudno, naprawdę?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 7:51 am

Pysia2762Pysia2762 napisał:
Właśnie Phil.. Smile
Eve,tyle,że właśnie nikt konia tu nie ma!Sad

pewno ktoś już Cię o to pytał ale nie ukrywam że nie chce mi się szukać Wink skąd dokładnie jesteś??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 7:55 am

Ale naprawdę,dobrze znam swoją okolicę i wierzcie mi,że tu ani żadnego konia nie ma ..:/
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 7:58 am

Naprawdę, ja też dobrze znam moją wieś, a dopiero parę dni temusie dowiedziałam, ze sąsiad sobie zwierzaka hoduje... Nie chce Ci sie to nie, Twoja strata.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 8:02 am

Eve,ale ja naprawdę dobrze wiem. Smile
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 8:06 am

Ale warto popaczeć też:3
Koniec offu, ja już dłużej nie będę gadać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 2:38 pm

ale ja dalej nie wiem dlaczego nie możesz podać gdzie mieszkasz??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 1:29 am

EREIS,mieszkam w malutkiej miejscowości Wojciechów,w województwie Lubelskim.
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:08 am

Polecam Ci obozy jeździeckie, gdzie uczą jeździć.
A cd. posiadania konia - obecnie mam jedną klacz to utrzymanie drogo mnie kosztuje - fakt, dostałam ją, ale podliczę może wydatki miesięczne :
boks - 600 zł
kowal - 150 zł
weterynarz - nigdy nie wiesz, co się może stać, więc około 500 zł zawsze trzeba mieć w zasięgu ręki
sprzęt, siodła i tego innego to ja już nie liczę.

A na koniu trzeba jeździć - bo to nie wielka szuka wypuścic na pastwisko, żeby się wybiegał. A zajeżdżony koń nie będzie chodził pod tobą sam - z każdym trzeba trochę potrenować, a to wymaga silnej i zdecydowanej i przede wszystkim doświadczonej jeździeckiej ręki .
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 4:55 am

dopytywałam skąd jesteś bo widziałam w podpisie Lublin w a Lublinie mam znajomych w związku z tym zapytałam i proszę

SAPAŁA MARIA, MARIAN. AGROTURYSTYKA
29 Wojciechów Lubelskie 24-204 , tel. 81 517 73 02, e-mail: olka_sapala@o2.pl

skoro jest to mała miejscowość to nie powinnaś mieć daleko znajomy z Lublina tam był z córą na wypoczynku i bardzo sobie chwalił

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:09 am

Sapała..Sapała.. A to nie jest ta co ma Jakąś tam Zagrodę Wojciechowską,czy jak ?Oo
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 7:22 am

nie wiem ja tam Pysiu nie byłam Smile natomiast Ty sądzę, że masz tam dość blisko i możesz się pokusić o próbę nawiązania kontaktu celem obcowania z końmi Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sponsored content





Opieka nad końmi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Opieka nad końmi   Opieka nad końmi - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Opieka nad końmi
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Schronisko " Koń pod opieką ".
» Oferuję pomoc w opiece nad końmi.
» Kosmiczne&ogólnodostępne prezentacje końmi z howrse
» Szukam kogoś do opieki nad końmi!
» Szukam osoby do opieki nad końmi :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: