Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 DAM OBJĘCIA MORFEUSZA za odpowiedź!PILNE! plan na trening koni do GP

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



DAM OBJĘCIA MORFEUSZA za odpowiedź!PILNE! plan na trening koni do GP Empty
PisanieTemat: DAM OBJĘCIA MORFEUSZA za odpowiedź!PILNE! plan na trening koni do GP   DAM OBJĘCIA MORFEUSZA za odpowiedź!PILNE! plan na trening koni do GP I_icon_minipostCzw Cze 21, 2012 1:00 pm

Witam
myślę że uzyskam pomoc na Zagrodzie Mgły (wydaje mi się być bardzo przyjaznym miejscem z miłymi ludźmi (Wink.chodzi o to że nie mam pojęcia jak wytrenować konia do Grand Prix.tak,tak wiem że są na Zagrodzie już takie poradniki ale problem tkwi w tym że nie umiem ułożyć sobie planu dnia konia.byłabym OGROMNIE WDZIĘCZNA jeżeli napisalibyście tutaj plan na trening do Grand Prix krok po kroku.chodzi o to abyście napisali mi coś takiego jak Plan na +1.20 PG u źrebaków.zależy mi najbardziej na planie dla ANGLIKÓW QUARTERÓW APPALOOSA ACHAŁA ale nie pogardzę jeśli ktoś mi napisze plan dla wszystkich ras z wyjątkiem luzków i kucy.
Z GÓRY BARDZOOO DZIĘKUJĘ I DO ZOBACZENIA (;[b]
Bardzo mi zależy za dokładną i wyczerpującą odpowiedź dam Objęcia MOrfeusza i ewentualnie dodam ostrogi lub lonże boreasza!
Powrót do góry Go down
 
DAM OBJĘCIA MORFEUSZA za odpowiedź!PILNE! plan na trening koni do GP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» OM nieaktualne
» Objęcia Morfeusza!
» Sprzedam Objęcia Morfeusza do 26.02.2011,godz. 20:00
» Objęcia Morfeusza, do 3.06 godz. 22:00
» Objęcia Morfeusza potrzebne od zraaz

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: