Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Minecraft ♥

Go down 
+21
dogmagic
Kowusia
Arrin
Manroe
Katrina123
Aglyss
wercia d
gwiazda2002
EveDallas
Heshette
polak.
Temperance
Philipek
Kai Shouri
Presence
aga113
Oliii98
Ejli
mustang_z_filmu
Alasky
blueberry.
25 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostSob Cze 23, 2012 2:10 pm

Myślę, że nie muszę tej gry przedstawiać... Wink
Sama dopiero go "ogarniam", ale myślę, że idzie mi nieźle. Smile Temat stworzony głównie do pogaduch na temat Minecrafta.
Mam jedno pytanko: skąd pobrać Minecrafta? Aktualnie mam wersję DEMO, a nie ukrywam, że chciałabym mieć wersję "normalną". Musi być do pobrania za free. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Cze 24, 2012 7:39 am

Można powiedzieć że juz troszkę gram bo równiutko od roku.W grudniu kupiłam sobie orginałkę.Ale mam też wersję piracką.Jak coś służę radami
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Cze 24, 2012 8:57 am

Ania uczyniła postępy! Smile Mam piracką wersję, ale przynajmniej nie demówkę. Wink
Alasky - za ile i gdzie kupiłaś oryginał?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Cze 24, 2012 12:55 pm

Ja czasem pogram. Głównie zamiast grania oglądam filmiki madzika, czy jak kto woli Marii Magdaleny xD. A jeśli chodzi o oficjalną wersję-słyszałam coś o gift kodach, ale nw co to jest xD
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Cze 24, 2012 2:02 pm

Ja szczególnie lubię właśnie oglądać filmiki - najbardziej w świecie ElifdasaPL. Wink Wolę patrzeć, jak ktoś gra niż grać samemu, ale gra wciągająca. Planuję zrobić kilka screenów z mojej gry i je powstawiać, jeżeli ktoś by chciał. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 6:10 am

mustang_z_filmu napisał:
Ja czasem pogram. Głównie zamiast grania oglądam filmiki madzika, czy jak kto woli Marii Magdaleny xD. A jeśli chodzi o oficjalną wersję-słyszałam coś o gift kodach, ale nw co to jest xD

I love madzia!. Very Happy Dzięki madzi poznałam,że minecraft to coś więcej niż TNT. xD

A Gift code to podajrze,że kupujesz kilka premium'ów,i możesz rozdać znajomym.(skkf czzasami robi konkursy z gift Codami Wink )

A tak wgl. wczoraj próbowałam sobie zainstalować OptiFine (Timber działa,to spróbowałam),ale niestety skończyło się to potrzebą wymiany folderu bin,bo się zepsuł minecraft. (Już działa,a działającego bina wytrzasnęłam z pendrive'a,bo trzeba było minecrafta przenieść na nowego win7 Very Happy)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Oliii98
Już coś wie
Oliii98


Liczba postów : 108
Dołączył : 08/07/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostPon Lip 09, 2012 9:30 am

Uwielbiam Minecraft....
a i dla osób o mocnych nerwach polecam modyfikację Herobrine.
Gościu pisze w spak denerwuje, zabija wyłazi nagle w strasznej muzyce...
A gdy totem postawiasz pisze:
- you didnt know what you did ( nie wiesz co zrobiłes)
a jak próbujesz zniszczyć
- you will never be free! ( nigdy nie będziesz wolny!)
Polecam też film horror na you tube
Minecraft czas ( autorstwa CraftShada)
1 sezon ma 12 czesci
2 ma 5. czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki Smile
Powrót do góry Go down
aga113
Nowy
aga113


Liczba postów : 15
Dołączył : 08/03/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 9:27 am

To tak ja równiez gram w Minecrafta ogarniam go dosc dobrze nie mam jednak wersji premium jednak kupię za kilka miesięcy.

Gift code to taki kod jak na kupon w howrse.
Daje on możliwość posiadania konta premium czyli takiej oryginalnej wersji minecrafta.
Możemy dzięki niemu wchodzić na servery premium czyli właśnie dla osób mających oryginalnego minecrafta , możemy stworzyc skina i grac 'legalnie"

Jednak czy to minecraft premium czy non premium i tak daje radość budowania Smile

Równiez jestem fanką madzi , skkfa , qusima ,brema ,blowa , reziego , buraczka cebulaczka ,maćka , verteza i wielu innych Smile

Jak są jeszcze jakies pytania to można pytać Very Happy

Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry Go down
http://www.lovehorse113.pl.tl
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 1:21 pm

Ja gram w minecrafta od bardzo dawna i jeszcze mi sie nie znudził Very Happy Mam pirata i nie kupuję oryginału. Polecam jeszcze version changera do minecrafta Wink Bardzo przydatny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:46 pm

F. Krueger napisał:
Ja gram w minecrafta od bardzo dawna i jeszcze mi sie nie znudził Very Happy Mam pirata i nie kupuję oryginału. Polecam jeszcze version changera do minecrafta Wink Bardzo przydatny.

No chyba,jak Ci minecrafta nie widzi.D:*Szuka możliwości zmiany swojego majnkrafta na 1.3*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 2:04 am

Ja mam piracką wersję, kiedyś kupię oryginał, jak uzbieram kasę. Póki co gram na wersji 1.2.5, bo do 1.3 chyba jeszcze nie wyszedł mój ulubiony mod - Mo' Creatures, dodający mnóstwo zwierząt i możliwość ich oswajania (w tym koniki : ). Niestety, gdy zbudowałam taką fajną stajnię, zabrakło prądu, a po powtórnym włączeniu świata nie było ;/
Z ludzi na YT to oglądam głównie Madzię i Sheo, najlepiej jeśli grają razem Smile
W ogóle wgrywanie modów to masakra, niby miało się kiedyś pojawić coś podobnego jak przy wgrywaniu tekstur, ale chyba się nie doczekam. Właśnie, znacie jakieś dobre texture-packi? Niezbyt cukierkowe, ale takie ładne, ale i żeby komp się nie przycinał przy ogromnej ilości detali?
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 7:55 am

O jakiegoś miesiąca mam oryginał. Jedyny mod który mam to OptiFine czy jak to się pisze, chciałabym Mo'Creatures, ale zainstalować nie umiem Embarassed. Texture-packów nie znam, niestety, bo nie używam Wink
Powrót do góry Go down
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 6:19 am

Mustang: nie jest to trudne, z oficjalnego forum z tematu o tym modzie KLIK wynika, że: Forge Client i GUI Api wrzucić do minecraft.jar, a sam mod Mo' Creatures i Custom Spawner wypakować do /.minecraft/mods . Ja tak instalowałam i działało... Ale nie ma jeszcze wersji na 1.3.2, autor prosił o cierpliwość, bo to dużo roboty.

Fajny jest mod Rey's Map, dodaje taką fajną minimapkę w górnym rogu i możliwość dodawania znaczników na mapie, przydatne jak ktoś się zgubi.

Tak ogólnie, jakby ktoś zechciał oryginała - w mojej sygnaturze jest link do strony, na której można go wygrać. Zasady proste - przez zapraszanie ludzi/posty na Tweeterze i Facebooku dostajesz punkty, gdy uzbierasz odpowiednią ilość, bierzesz udział w losowaniu. Ja ma już 35 punktów, do MC brakuje mi 15 Smile
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 7:03 am

Nie grałam,nie gram i nie mam zamiaru w to grać. Wink Te klocki jakoś mnie nie pociągają.
Mój kolega ciągle o Minecraft opowiada-np. że ma jakiś nowy świat,wybudował zamek i tak dalej...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 7:12 am

Philipek napisał:
Nie grałam,nie gram i nie mam zamiaru w to grać. Wink Te klocki jakoś mnie nie pociągają.
Mój kolega ciągle o Minecraft opowiada-np. że ma jakiś nowy świat,wybudował zamek i tak dalej...

Jak jak tylko usłyszę słowo "Minecraft", to mówię do drugiej osoby "skończ", bo już nie mogę o tym słuchać. Wszyscy się tym podniecają, a tak naprawdę nie ma w tym nic emocjonującego. Budujesz, tworzysz, sratatata. Takie to ... monotonne i przejadło mi się, zanim w ogóle w to zagrałam, bo już nie mogę słuchać jakie to jest super, poważnie. To ja już wolę pograć w jakiegoś Mario albo coś innego złożonego ze starych, dobrych pikseli niż tracić czas na to coś.
Powrót do góry Go down
polak.
Już coś wie
polak.


Nick w grze : polak.
Liczba postów : 118
Dołączył : 06/08/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 10:23 am

Od roku gram w Minecraft lecz obecnie już rzadko.
Znudziła mi się ta gra.
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Wrz 02, 2012 1:23 pm

Caddie napisał:
Philipek napisał:
Nie grałam,nie gram i nie mam zamiaru w to grać. Wink Te klocki jakoś mnie nie pociągają.
Mój kolega ciągle o Minecraft opowiada-np. że ma jakiś nowy świat,wybudował zamek i tak dalej...

Jak jak tylko usłyszę słowo "Minecraft", to mówię do drugiej osoby "skończ", bo już nie mogę o tym słuchać. Wszyscy się tym podniecają, a tak naprawdę nie ma w tym nic emocjonującego. Budujesz, tworzysz, sratatata. Takie to ... monotonne i przejadło mi się, zanim w ogóle w to zagrałam, bo już nie mogę słuchać jakie to jest super, poważnie. To ja już wolę pograć w jakiegoś Mario albo coś innego złożonego ze starych, dobrych pikseli niż tracić czas na to coś.

Ja mam tak Simsami, wszystkich podniecają Simsy, a to według mnie najgłupsza gra na świecie xD
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostWto Wrz 04, 2012 9:01 am

A ja tam ciagle pozostaje przy minecraft'cie. Co do orginałki-kupiłam na allegro za 4 zł ale wtedy jeszcze inne ceny były... Gram na kilku modach m.in. Mo'creatures,Thaumcraft Aether mod i kilka pierdółek typu optifine. Pogrywam czasami też na akutalnych snapshotach jeżeli dodają coś MEGA. 1.4 zapowiada się bardzo przyjemnie.
Vertez,Husiek,ReZi,Bremu,MaciekTMPL,Masterczułek...mówią wam coś Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostWto Wrz 04, 2012 11:36 am

*pogwizduje*
Gram, gram, hobbystycznie offline, kwadraciki <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostWto Wrz 04, 2012 11:52 am

Alasky napisał:
A ja tam ciagle pozostaje przy minecraft'cie. Co do orginałki-kupiłam na allegro za 4 zł ale wtedy jeszcze inne ceny były... Gram na kilku modach m.in. Mo'creatures,Thaumcraft Aether mod i kilka pierdółek typu optifine. Pogrywam czasami też na akutalnych snapshotach jeżeli dodają coś MEGA. 1.4 zapowiada się bardzo przyjemnie.
Vertez,Husiek,ReZi,Bremu,MaciekTMPL,Masterczułek...mówią wam coś Very Happy

Niech twój świat stanie się czułkowy! Laughing
Znam wszystkich, z rezim niegdyś miałam kontakt, ale nadal jego skajpaja mam :3
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostPią Wrz 07, 2012 7:45 am

ja mam ściągnięte od kolegi przez pendriva Smile
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 3:52 am

Ja mam pirata i gram sobie w kwadraciki Very Happy Najczęściej coś próbuję (tak, próbuję Razz) tworzyć na Creativie, ale normalnie też sobie pogrywam Smile
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostWto Cze 04, 2013 1:59 pm

Acinoyx napisał:
Philipek napisał:
Nie grałam,nie gram i nie mam zamiaru w to grać. Wink Te klocki jakoś mnie nie pociągają.
Mój kolega ciągle o Minecraft opowiada-np. że ma jakiś nowy świat,wybudował zamek i tak dalej...

Jak jak tylko usłyszę słowo "Minecraft", to mówię do drugiej osoby "skończ", bo już nie mogę o tym słuchać. Wszyscy się tym podniecają, a tak naprawdę nie ma w tym nic emocjonującego. Budujesz, tworzysz, sratatata. Takie to ... monotonne i przejadło mi się, zanim w ogóle w to zagrałam, bo już nie mogę słuchać jakie to jest super, poważnie. To ja już wolę pograć w jakiegoś Mario albo coś innego złożonego ze starych, dobrych pikseli niż tracić czas na to coś.


Chyba pierwszy raz w życiu się z tobą zgadzam (matko, świat się wali...) - też tak mam. Jakaś durna pixelówa, w której zwyczajnie biegasz po klockolegowym świecie i ewentualnie sklecisz coś z tych sześcianików, co w niewielkim stopniu przypomina (np.) budowlę. Co w tym emocjonującego? confused
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Katrina123
Przyjaciel Zagrody
Katrina123


Nick w grze : Katrina_S
Liczba postów : 402
Dołączył : 31/05/2013

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostWto Cze 04, 2013 2:16 pm

W Minecrafta grałam jeden, jedyny raz u koleżanki.
Pokazała mi jak mam chodzić, skakać i zabijać zwierzaczki. Przekazała mi pałeczkę.
Po chwili słyszałam od niej tylko: "Ty BIJĄ TĄ KROWĘ! A nie skaczesz na nią!" <3
Taa... ja i jakiekolwiek gry komputerowe x3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4771634
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostCzw Cze 13, 2013 8:40 am

Znacie może jakieś dobre serwery survival na multiplayer Smile?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Cze 16, 2013 4:17 am

Maaajnkraaaaft~
Nie ukrywam, tęskniłam za grą. Kiedyś mogłam grać tylko u brata ciotecznego, którego spotykałam raz na kilka miesięcy, może lat, bo na moim laptopiku Javy nei było i się nei dało zainstalować(ni Javy, ni Minecrafta). A teraz odkryłam zaskakującą moc kompa mojego brata i se gram.
Nie powiem, lubuję się w Creativie. Mam jednak świat na Przetrwaniu, gdzie dobrze mi idzie. Kreatyw, przetrwanie...Walić to, i tak to jest chodzenie kwadratowym ludkiem po kwadratowym świecie! Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostNie Cze 16, 2013 9:43 am

Mam oryginalną wersję, ale przerzuciłam się na coś podobnego z "ciekawszą " grafiką. Jeśli znacie angielski to zapraszam na obejrzenie filmików youtube z Don't Starve. Gra polega na tym samym co minecraft ale ma troszkę inny tryb podglądu no i oczywiście grafikę dość specyficzną. Niestety nie można grać ze znajomymi ale może coś z tym zrobią. Jakby ktoś był ciekawy to odpowiem na pytania Wink
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostSob Cze 29, 2013 7:26 am

Rok mnie ludzie męczyli żeby w to zagrać. W końcu uległam mówie zobaczę jak mi pójdzie. 
Pierwszy dzień survival (przecież nie bede gorsza od całej rzeszy naśladowców Bear Gyrlsa ) weszłam do gry. Wylosowałam tundre: góry, śnieg, zero żarcia. Podeszłam do góry, zaczęłam kopać wejście: psss bum po 2 minutach zabił mnie creeper. 
Po jakiś 30 min łażenie i znowu po spotkaniu cripcia stwierdziłam ze zmieniam świat. 
Wrzuciło mnie do tropików, Raj dla mojego avatara żelazo i wegiel na widoku nic tylko kopać. Wykopałam sobie dziurę w skale, juz jakieś podstawowe narzedzia zrobiłam: wychodzę z kryjówki : creeper 
Po odrodzeniu idę szukać swojej miejscówki (albo to co z tego zostało) nie znalazłam, zastała mnie noc. Wdrapałam sie na najwyższe drzewo jakie miałam pod ręką i tak sobie siedzę i czekami i gadam do zombiaka na dole. Świt, zombiak już ładnie płonie chce zejśś, a tu nagle ciach ni stad ni zowąd komunikat ze nie żyje. Czytam napis na dole "zostałeś zabity przez gracza Enderman" 
Znowu od początku znowu drzewko. Tym razem już jakoś sie obudowałam by taki teleporter mi nie wpadł. strugam narzędzia a tu bach z drzewa, a siekierę szlag trafił. Szkielet, ale świtało wiec stwierdziłam, ze nie walczę. Ta... wlazł do wody wiec w końcu ruszyłam tyłek bo mi serduszka gasił. W środku walki porwała mniewoda i wpadłam do jakieś jaskini. Przy próbie wyjścia był tylko odwrotny efekt. Próbuję sie zorientować w tych ciemnościach jak stad wyjść : psss bum znowu creeper. 

I to był pierwszy dzień gry na surviwalu i przy okazji ostatni. Przeniosłam sie na kreatywny, ale generalnie wczoraj też szlag trafił minecrafta. Ściągnęłam sobie dość fajną skórkę, ale że nie chciała za bardzo działać, wiec pobrałam Optifine. No i zamiast wywalić jeden plik poszły wszystkie.... Teraz w ogóle nie mogę odpalić gry.... 
I to by było na tyle z moim minecraftem. Szkoda mi trochę tego co tam pobudowałam, ale trudno. Byłam, zobaczyłam i stwierdzam ze się zbytnio nie nadaję w te kwadratowe klocki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Kowusia
Raczkujący
Kowusia


Liczba postów : 55
Dołączył : 09/08/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostSob Lip 06, 2013 3:55 pm

Ja gram już od bardzo bardzo długa (pare lat). Mam oryginalną wersje na Xboxa i na kompa. Chętnie doradzę komuś w grze. Ja osobiście przepadam MASTERCZUŁKIEM (SURGEON SIMULATOR Minecraft ♥ 1234489951) <3 <3 <3 Lubię też oglądać mandzia (głównie za jego poczucie humoru i niezłe troll'e Wink ). Rezi też jest spoko, ale jakoś nie mam do niego przekonania. Nie raz mam wrażenie że jest nieźle psychiczny Very Happy . Skkf'a oglądam tylko Saint Row'a i czasem Kwadratową Masakrę Smile Co do Huśka - ma fajne SOLO, ale tak poza tym, nie oglądam go. Vertez.. Hmm? A ten od Pana Śmietanki Wink Madzi nie lubię.. Jakaś taka dla mnie za spokojna Very Happy Z dziewczyn to może Bunny Kou - ma dziewczyna talent do śpiewania Minecraft ♥ 4064056192 . Brema za to nie cierpię. Co drugie słowo u niego to K***a.. :/ Niefajnie. No.. To się rozpisałam ładnie.. ciekawe czy ktoś moją "recenzję" przeczytał Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=377964
Kowusia
Raczkujący
Kowusia


Liczba postów : 55
Dołączył : 09/08/2011

Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipostSob Lip 06, 2013 3:56 pm

O mało co bym o blowku zapomniała.. Minecraftblow też jest zajefajny - polecam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=377964
Sponsored content





Minecraft ♥ Empty
PisanieTemat: Re: Minecraft ♥   Minecraft ♥ I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Minecraft ♥
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Minecraft
» Minecraft PS3
» Minecraft - nasze projekty
» Problem z Aktualizacją Minecraft'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: Minecraft-
Skocz do: