Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Relacje między szkolne

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Relacje między szkolne Empty
PisanieTemat: Relacje między szkolne   Relacje między szkolne I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 6:16 am

Hej ! Muszę z kimś i tym porozmawiac bo przerasta to juz mnie. Z góry przepraszam za wszytkie błędy bo dużo ich tu będzie.

Cała ta klasowa sytuacja mnie juz przerasta.. Od początku roku szkolnego przyjaźniłam się z Martą* wszystko było świetnie, bardzo sę lubiłyśmy czesto wychodzilismy na dwór. Potem w jej życiu pojawiła się Oliwia*. Nei zagrażała naszej przyjaźni ale zauważałam że Marta spędza z nią wiecej czasu odkąd pojechaly razem do aquaparku. Marta przestała mi mówić o wszytkim miała ciągle jkieś tajemnice. Rzadko kiedy do niej przychodziłam. Ale wtedy miałam jeszcze moją najs - Sylwię*, więc nie przejmowałam się tym wszytik tak bardzo. Teraz pod koniec roku ta cała sytuacja mnie przerosła. Marta, Oliwia i reszta ich przyjaciółek przestawiły połowe klasy przeciwko mnie. Może nie do końca i nieświadomie ale stałam się takim wyrzutkiem społeczeństwa. Sylwia zachorowała na ospę nie mogę się z nią widywać a 'koleżanki' ciągle psują mi humor dokuczając ( czasem a właściwie zawsze wołają po nazwisku .. ) . Dziś już nie wytrzymałam Zapytałam się Marty czy mogę iść z nimi na pizze. Na poczatku się zgodziła a potem powiedziała że nie mogę bo Oliwia nie chce żebym szła. Przybiło mnie to totalnie :C

L:iczę na parę miłych słów zanim się rozpadnę
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Relacje między szkolne Empty
PisanieTemat: Re: Relacje między szkolne   Relacje między szkolne I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 6:18 am

Przepraszam zapomniałam powiedziec że imiona zostały zmienione
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Relacje między szkolne Empty
PisanieTemat: Re: Relacje między szkolne   Relacje między szkolne I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 6:24 am

Casablanko. Pisałam dziś z Sylwią i mówiła mi (w sumie to sie wydzierała) że możesz do niej przychodzić bo ona juz nie zaraża. A i kazała ci przypomnieć że już dawno ci mówiła, żebyś wybiła sobie te całe Marty i Oliwki z głowy, bo one cie tlyko zmieniaja. Mówiła też żebym powiedziała że ona tez się ostatnio trochę zmieniła, ale próbuję to naprawiac, tymczasem ty nie wspierałas jej w tym tylko wychodziłaś na dwór z Martą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Relacje między szkolne Empty
PisanieTemat: Re: Relacje między szkolne   Relacje między szkolne I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Relacje między szkolne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pzerwy między wersami i linie
» Szkolne historie
» Życie szkolne w Japonii
» Jaka jest różnica między benzyną a olejem napędowym?
» Podręczniki szkolne z papieru odchodzą do lamusa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: