Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
chevalier
Raczkujący
chevalier


Nick w grze : chevalier
Liczba postów : 99
Dołączył : 12/06/2012

Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! Empty
PisanieTemat: Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne!   Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 4:51 am

Praktycznie przez cały lipiec nie będę miała dostępu do internetu (poza kilkoma dniami w połowie miesiąca), dlatego poszukuję dobrego(!) sittera na okres 1.07-31.07. Sitter musiałby bezwzględnie stosować się do moich wytycznych, czyli żadnej samowolki. Raz już miałam takiego, który zjechał mi konie, zaczął niewyblupowane angliki trenować w wytrzymałości -.-

Zadaniem sittera byłoby:
- branie udziału w loterii (max. 2 losy na losowanie kupione za moje własne equus, bo uważam 900equus za los za zdzierstwo + wymiana losów z innymi graczami),
- od poniedziałku do piątku posyłanie wskazanych przeze mnie koni na GP (w celach zarobkowych, nie walczę o miejsca) i dbanie o to, by zawsze były zakwaterowane w dobrych OJ,
- opieka nad OJ - codzienna wymiana łąk na żyzne (wiosną i latem, jesienią i zimą co 2-3 dni), naprawianie boksów, dbanie o pracowników (w razie braku chętnych na jakieś stanowisko należy zatrudnić pracownika tymczasowego), ewentualnie przedłużanie pobytów koni (w tej kwestii mogę podać dokładniejsze informacje,
- koniecznie zalogowanie się 12.07 i 13.07, aby odebrać kupony od Krezusa,
- niezajmowanie się końmi innymi niż te 4 na GP,
- niekorzystanie z moich zasobów equus, CR, PD ponad to, co niezbędne do loterii, utrzymania OJ i czterech koni GPowych. Chciałabym, aby po moim powrocie fundusze na moim koncie nadal wynosiły powyżej 2mln equus (co przy codziennym posyłaniu czterech koni na GP i dodatkowym tysiącu equus dziennie ze zdrapek nie powinno być żadnym problemem).

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że wymagania mam niemałe, a i czas, na który szukam sittera jest bardzo długi. Dlatego też i zapłata będzie godziwa - jeżeli ktoś jest chętny, proszę określić cenę usługi spełniającej moje wymagania, na pewno się dogadamy. Equus, CR, kupony lub mix tych rzeczy. Mogę wpłacić zaliczkę w wysokości 25% ceny (w przypadku ceny zawierającej equus) lub dać w ramach tej zaliczki jakiś drobny przedmiot z CR.


Ostatnio zmieniony przez chevalier dnia Pią Cze 29, 2012 9:51 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=136913
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! Empty
PisanieTemat: Re: Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne!   Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 5:30 am

chętnie zostanę twoim slitterem
napisz na PW to uzgodnimy szczegóły
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! Empty
PisanieTemat: Re: Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne!   Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 6:46 am

Zgłaszam się, gdybyś była chętna pisz na pw na howrse - mam referencje Laughing
Powrót do góry Go down
chevalier
Raczkujący
chevalier


Nick w grze : chevalier
Liczba postów : 99
Dołączył : 12/06/2012

Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! Empty
PisanieTemat: Re: Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne!   Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 9:51 am

Nieaktualne. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=136913
Sponsored content





Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! Empty
PisanieTemat: Re: Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne!   Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Szukam sittera na lipiec! | nieaktualne!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję sittera na lipiec
» Szukam sittera
» Szukam sittera
» SZUKAM SITTERA ! :)
» Szukam sittera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: