Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pomocy, bo mnie to prześladuje :D

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 2:45 pm

Pokrótce - POMOCY Very Happy
Zerknijcie, proszę, na reklamę UEFA Respect (reklama poniżej) i powiedzcie, co to za facet w hiszpańskim wdzianku na 0:13... Gdzieś dzwoni, ale nie wiem, w którym kościele, i teraz mnie to męczy Laughing
Rozpoznaję tu trochę piłkarskich gwiazd, więc podejrzewam, że to też jakiś kopacz (odkrywcze...).

A żeby Was zmotywować - za trafną odpowiedź dam Skrzydlatą Laskę Hermesa! Very Happy Miała być jako nagroda za dobrze wytypowany wynik finału Euro, ale postanowiłam zmienić jej przeznaczenie Wink



Z góry dzięki Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 4:05 pm

Malto, szczerze? Szukałam gościa chyba z godzinę, przepatrzyłam całą hiszpańską kadrę, żaden nie jest podobny.. Byłam nawet na angielskiej stronie UEFA i czytałam o tym całym projekcie respect. Faktycznie wiele gwiazd się tu przejawia, ale o tym gościu nie ma żadnej wzmianki. Rozpracowałam prawie cały film, on jest anonimowy o.O może to jakiś zwykły fan hiszpański. Bo piszą, że tu występują trenerzy, piłkarze, a także fani (ta Polka raczej piłkarką nie jest).

Więc chyba nici z tego Razz
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 12:20 am

Ja też myślę, że to tylko jeden z fanów Very Happy
Przeszukałam internet i gościa nigdzie nie znalazłam, ani w reprezentacji, ani nic Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
chevalier
Raczkujący
chevalier


Nick w grze : chevalier
Liczba postów : 99
Dołączył : 12/06/2012

Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 3:02 am

Ja pytałam Niezależnego Eksperta Ze Mną Spokrewnionego, który piłką nożną interesuje się odkąd pamiętam i on też nie rozpoznał w tym człowieku żadnego piłkarza. Aczkolwiek mnie facet na początku skojarzył się z którymś bohaterem "Kac Vegas" Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=136913
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 3:14 am

Więc słusznie nie mogłam faceta skojarzyć Laughing
Dzięki Wam wielkie za poświęcony czas Smile Na wymianach macie prezenty Wink Przepraszam, Córa i chevalier, ale dla Was Laski nie starczyło - mam nadzieję, że chociaż Hera zrekompensuje Wam poszukiwania jakiegoś tam fana, który nie jest w ogóle znany, a mi się coś ubzdurało Very Happy

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 3:24 am

wow, dzięki, nie spodziewałam się Laughing

ale serio, męczyłam tego gościa ponad godzinę.. Bo najpierw szukałam z ciekawości, a potem już mnie szlag trafiał, że go nie mogę znaleźć Laughing

PS. mi on przypomina Ashtona Kutchera, ale co on by tam robił.. Very Happy
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 3:28 am

Dziękowac Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sponsored content





Pomocy, bo mnie to prześladuje :D Empty
PisanieTemat: Re: Pomocy, bo mnie to prześladuje :D   Pomocy, bo mnie to prześladuje :D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pomocy, bo mnie to prześladuje :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Coś ode mnie..
» Prezentacje ogólnodostępne
» Pomocy!
» Oświećcie mnie :]
» POMOCY!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: