Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zawody w OJ

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostWto Lip 03, 2012 4:48 am

Nie znalazłam takiego tematu, ale może źle szukałam, jeśli już taki jest to proszę o przekierowanie Very Happy


A więc.. Mam OJ która posiada 56% prestiżu - nie najgorzej. Jednak zupełnie nie mogę sobie poradzić z ustawieniem odpowiednich zawodów... Kupiłam ostatnio drugi mały tor, ale nic to nie dało. Problem jest taki, że nikt w nich nie chce startować Laughing
Moje pytanie brzmi: czy to, czy będą w moich zawodach startować konie, zależy od ustawionego poziomu trudności (to budowanie torów) ? Na 11 koni 5 z nich to boskie, reszta ma powyżej 400 UM, gdyż taki wymagany poziom do zakwaterowania ustawiłam.

Ktoś pomoże? Very Happy
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostWto Lip 03, 2012 6:05 am

im wyższy poziom trudności tym muszą byc lepsze konie- lepsze konie wyższy prestiż- wyższy prestiż = rozety
musisz "podbić" swoje zawody dobrymi końmi od siebie, później już sami chętni będą walić drzwiami i oknami Very Happy ja tak z moim ujeżdżeniem robiłam - na początku było ciężko a teraz same lecą i nie zdążam swoich koni do nich zapisać Very Happy
zakwaterowane konie w OJ nie mają wpływu na prestiż zawodów tylko te co w nich startują Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Gość
Gość
Anonymous



Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 12:40 am

Lepsze konie gwarantują lepszy prestiż zawodów.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 3:55 am

Jezu, na śmierć zapomniałam o własnym temacie Laughing

poustawiałam na nowo te tory przeszkód, ale nadal brak chętnych, poddaję się, może to się kiedyś samo ustawi XD
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 4:12 am

nie będziesz mieć chętnych bez promocji. Musisz wpierw je wypromować swoimi końmi jak coś to zobacz na mojego Rubina czy jest wystarczająco dobry jeśli tak to informuj mnie na pocztę że są otwarte i będę go zapisywać. Po jakimś czasie gdy prestiż będzie duży chętni sami się zjawią ale to wymaga pracy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:19 am

Aaaa to w ten sposób.. to niedługo się za to zabiorę... Jak mi się zachce Laughing bo na razie się trochę zniechęciłam i w sumie skupiam się bardziej na ulepszaniu boksów Wink
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostNie Lip 08, 2012 4:12 am

Im więcej um. mają konie które biorą udział w zawodach tym lepszy jest ich prestiż. Osobiście radzę robić zawody o wysokim poziomie trudności, to pozwoli "nabić" prestiż.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostPon Lip 09, 2012 8:34 am

Mam zawody w ujeżdżeniu, o zawrotnym tytule 'ujeżdżanie' (wiem, że z błędem x.x), OJ: ~Jak w Bajce~ , trudność: 341.90 i 683.80%

proszę o rejestrację w celu podniesienia prestiżu, jeszcze 4 miejsca Smile
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostPon Lip 09, 2012 8:39 am

Ja nie pomogę, u mnei wszystkie mają western, tylko 1 jest klasyczna ale to z dokonania było i ma mało um.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostPon Lip 09, 2012 8:45 am

EREIS napisał:
im wyższy poziom trudności tym muszą byc lepsze konie- lepsze konie wyższy prestiż- wyższy prestiż = rozety
musisz "podbić" swoje zawody dobrymi końmi od siebie, później już sami chętni będą walić drzwiami i oknami Very Happy ja tak z moim ujeżdżeniem robiłam - na początku było ciężko a teraz same lecą i nie zdążam swoich koni do nich zapisać Very Happy
zakwaterowane konie w OJ nie mają wpływu na prestiż zawodów tylko te co w nich startują Wink

tak popieram
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipostSro Wrz 26, 2012 7:56 am

Odświeżam kotleta, żeby nie zagracać nowym tematem Razz dwa pytanka.

1. W tej chwili mam 3 prysznice w średnich boksach. Jak ulepszę je na duże, to przepadną, czy nie?
2. Aktualnie mam maksymalną liczbę torów wyścigowych. Czy żeby mieć duży tor, musiałabym skasować mały i na jego miejsce dać duży? I co z zawodami, przepadną i od nowa prestiż bym musiała nabijać?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zawody w OJ Empty
PisanieTemat: Re: Zawody w OJ   Zawody w OJ I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zawody w OJ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zawody w OJ
» UM a zawody
» Zawody i rozety
» Pytanie o zawody
» Jakie zawody?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: