Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?

Go down 
+2
zαbαvεcкαα
SalineroNatka
6 posters
AutorWiadomość
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostCzw Lip 12, 2012 2:57 pm

Mam pomysł na maść do złotego jabłka, ale nie mam Gimpa, a nie chcę go ściągać bo boje się, że mógłby zaszkodzic mojemu komputerowi i poza tym nie mam czasu na zabawe w takim programie. Oczywiście zapłacę za wykonanie maści. Pisać bezpośrdnio na howrse pl. SalineroNatka Smile
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostPią Lip 13, 2012 2:18 am

Hmm, spróbuję Ci wykombinować liner konia.
Powrót do góry Go down
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostSob Lip 14, 2012 2:08 pm

Do zαbαvεcкαα, napiszesz do mnie na prywatną ? Smile
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 1:00 am

Tak.
Powrót do góry Go down
Poezja992
Już coś wie
Poezja992


Liczba postów : 178
Dołączył : 26/04/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostSro Lip 18, 2012 8:08 am

ja potrafię troszkę maści robić
napiszę ci na pw
Powrót do góry Go down
MaryMariaMara
Przyjaciel Zagrody
MaryMariaMara


Nick w grze : Prezentacje.
Liczba postów : 663
Dołączył : 10/07/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostSob Lip 21, 2012 9:45 am

Gimp raczej ci nie zaszkodzi. Sama mam go na starszym komputerze, więc jeśli masz starszego złomka to nic się nie stanie.
Powrót do góry Go down
Selena1992
Już coś wie
Selena1992


Nick w grze : Selena1992
Liczba postów : 297
Dołączył : 14/08/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 3:37 am

gimp nie zaszkodzi, nie ma wirusów ani innych takich, a więc możesz go ściągnąć
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1352077
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 6:59 am

Wątpię aby ktoś się kwapił,aby zrobić Ci konia do przestrzeni twórczej jeśli może go zrobić samemu i zdobyć więcej kuponów. Wink
Gimp nie zaszkodzi Twojemu komputerowi, pobierz najlepiej z dobreprogramy.pl - nie powinnaś raczej złapać żadnego wirusa.
Mam tu parę LineArt'ów do ćwiczeń i nie tylko autorstwa AdmYrrek.
Można je wykorzystać do Czarnej Perły. Wystarczy pomalować,pocieniować,dodać jakąś charakterystyczną końską rzecz - np. odmiany na pysku,nogach,jakieś łaty na zadzie itd. Smile

Spoiler:
WYBACZCIE ZA ROZMIAR. : (
Wzięłam w spoiler:3 (EveDallas)
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Selena1992
Już coś wie
Selena1992


Nick w grze : Selena1992
Liczba postów : 297
Dołączył : 14/08/2012

czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipostSob Wrz 15, 2012 3:24 am

poćwiczyłam na jednym (drugi obrazek) i wyszło całkiem nieźle, ale do CP jeszcze się nie nadaje
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1352077
Sponsored content





czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? Empty
PisanieTemat: Re: czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?   czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
czy ktoś pomoże mi z maścią do złtego jabłka w Gimpie ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję Promienia Heliosa lub Złotego Jabłka
» Poszukuję Złotego Jabłka!
» Polskie Złote Jabłka
» Pomoże ktoś?
» Szukam fundacji która mi pomoże !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: