Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pilne (chodzi o towarzyszy)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Pilne (chodzi o towarzyszy) Empty
PisanieTemat: Pilne (chodzi o towarzyszy)   Pilne (chodzi o towarzyszy) I_icon_minipostPią Lip 13, 2012 7:58 am

Szukam osoby, której mogłabym odsprzedać niektóre moje konie. Ona by pouwalniała towarzyszy i za 10 dni oddała konie. Ja im nadam moich cennym towarzyszy. Te konie to:
Blue Jeans
Black Pearl
Laila
Stokrotka ♥️
Chiquite
Dark Cacao

Zależy mi, aby te konie otrzymały cennych dla mnie towarzyszy, nim znikną oni z Howrse. To NIC A NIC nie kosztuje! Ja sprzedaje za 500 equus, ty mi oddajesz za 500 equus. To niewiele. Bardzo proszę o pomoc Sad

W sprawie koni piszcie tutaj lub piszcie pod tematem.

UWAGA! OD 14 DO 24 LIPCA JESTEM NA WYJEŹDZIE I NIE BĘDĘ MOGŁA TEGO ZAŁĄTWIĆ, DLATEGO ZOSTANIE TYLKO 2 DNI NA ZAŁATWIENIE

Ponadto pilnie kupię konia z towarzyszem wielbłądem oraz z biedronką (lub samych towarzyszy!) . Za jednego towarzysza lub konia z tym towarzyszem mogę ofiarować coś z CR. Oferuję:
Zestaw Bonusowy
2x Promień Heliosa
Klepsydra Kronosa
Krew Meduzy
Piorun Zeusa
2 x Czarna Orchidea

To rzeczy, które oferuję. Zależy mi na zgromadzeniu wszystkich towarzyszy Howrse, a brakuje i tylko tych dwóch. Z powodu braku equus raczej nie mogę ich zaoferować.

Jeszcze raz proszę. To dla mnie ważne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Reita-chan
Już coś wie
Reita-chan


Nick w grze : Recai
Liczba postów : 258
Dołączył : 27/01/2012

Pilne (chodzi o towarzyszy) Empty
PisanieTemat: Re: Pilne (chodzi o towarzyszy)   Pilne (chodzi o towarzyszy) I_icon_minipostPią Lip 13, 2012 1:14 pm

Ja mogę pomóc Ci z końmi. : )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=954541
 
Pilne (chodzi o towarzyszy)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Klepsydra posty
» O co chodzi z Howrse Cup?
» Wyprawy Towarzyszy [PL]
» Oferty partnerskie - o co chodzi ?
» Nie rozumiem o co chodzi .. ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: