Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Moja idealna gra.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Moja idealna gra. Empty
PisanieTemat: Moja idealna gra.   Moja idealna gra. I_icon_minipostSob Lip 14, 2012 8:01 am

Tutaj możemy sobie porozmawiać o swojej wymarzonej grze i opisać ją.
To może ja zacznę Smile

Moją wymarzoną gierą byłaby gra przeglądarkowa o wyścigach konnych.Można by sobie tworzyć w niej własnego dżokeja i konia startowego,a później kupować nowe i rozmnażać je.Można by także było uczestniczyć w wyścigach konnych,w których stawką byłaby wirtualna waluta Smile
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Moja idealna gra. Empty
PisanieTemat: Re: Moja idealna gra.   Moja idealna gra. I_icon_minipostNie Lip 15, 2012 4:23 am

Moją wymarzoną grą jest gra przeglądarkowa podobna do Hwr ale trochę inna. Żeby można było w tej grze być swoim koniem (ale tylko na wyścigach), skakać przez przeszkody za pomocą spacji, było widać czynności,które wykonujesz, fajne dźwięki i grafika jak prawdziwa.
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Moja idealna gra. Empty
PisanieTemat: Re: Moja idealna gra.   Moja idealna gra. I_icon_minipostNie Lip 15, 2012 4:30 am

Gra przeglądarkowa : My town
Coś jak Mine craf ale bez tych wszystkich zombiaków i z KODAMI
Budujesz domy i sklepy, rąbiesz drzewa, kopiesz kopalnie, Hodujesz zwierzęta. Im więcej rzeczy zbudujesz Tym więcej ludzi tam mieszka.

Kody : Za zdobycie każdego lvla dostajesz jeden kod. Kody wpisujesz w okienku po prawej stronie u góry. Gdy go wpiszesz otrzymujesz nagrodę ( Rożne rzeczy. Kasa, itd. ) .



ITD...
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Moja idealna gra. Empty
PisanieTemat: Re: Moja idealna gra.   Moja idealna gra. I_icon_minipostNie Lip 15, 2012 5:54 am

Moją jest gra przeglądarkowa 'Horse life',która jest podobna trochę do wolfquest i FeralHeart.Tworzysz tam swoją główną,końską postać.Możę ona mieć kolczyki w uszach,nosich naszyjniki,apaszki,mieć jakieś znaki itd.Trzeba też wybrać wiek,maść wielkość,żywioł,płeć itd.Gdy już stworzymy postać,znajdujemy się na terenie gdzie rośnie dużo lasów.Mamy za zadanie dołączyć do stada żywiołu postaci.Na przykład postać ma żywioł wody,wieć musi znależć stado wody i dołączyć do tego stada.
Można grać w wersji multiplayer i singleplayer,można mieć dużo postaci,bez limitu.W wersji multiplayer byłby czat,na którym można rozmawiać we wszystkich językach.

Mam jeszcze więcej pomysłów na poziomy gry,ale nie będę tutaj dawać,bo za dużo pisania.XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Sponsored content





Moja idealna gra. Empty
PisanieTemat: Re: Moja idealna gra.   Moja idealna gra. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Moja idealna gra.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moja praca
» Moja pokraka
» Moja prezentacja
» Moja prezentacja ;P
» Moja loteria

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: