Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Straw
Nowy
Straw


Liczba postów : 4
Dołączył : 15/07/2012

gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? Empty
PisanieTemat: gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy?   gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? I_icon_minipostNie Lip 15, 2012 7:05 am

Hej!Mam pytanie...Gracz Drim drogo sprzedaje jakieś plany na SZYBKIE podskoczenie w rankingu ogólnym,dodaje też kilka zdań o szybkim zarabianiu equus.Czy ten gracz jest z lekka nieuczciwy bo sprzedaje coś co za darmo można znaleźć w POMOCY.Czy możliwe jest to że jest jakiś inny sposób na podskoczeniu w rank.???
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? Empty
PisanieTemat: Re: gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy?   gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? I_icon_minipostNie Lip 15, 2012 7:07 am

nie wiem nie kupiłam u niego nic

ale to była trenerka czyli dobrze sprzedaje
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Gość
Gość
Anonymous



gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? Empty
PisanieTemat: Re: gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy?   gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? I_icon_minipostNie Lip 15, 2012 7:43 am

Wiesz co, trenerka to trenerka. To po prostu(według mnie), takie zmylenie ludzi, znaczy..jak szybko podskoczyć.
Tylko niekumaci kupią to od niej. Bo jak podskoczyć w rankingu można znaleźć w sieci. I według mnie nie opłaca się kupować tego od niej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? Empty
PisanieTemat: Re: gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy?   gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
gracz Drim uczciwy czy nie uczciwy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opinie o graczach - kto jest uczciwy, a kto nie?
» Dziwny gracz.
» Gracz do koni
» Gracz z największą liczbą ZJ i SZJ
» Gracz pe$$ia szuka sittera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: