Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Małe ploteczki

Go down 
AutorWiadomość
Anka 88
Nowy
Anka 88


Nick w grze : Anka 88
Liczba postów : 19
Dołączył : 25/07/2012

Małe ploteczki Empty
PisanieTemat: Małe ploteczki   Małe ploteczki I_icon_minipostCzw Lip 26, 2012 2:40 pm

WITAM


Jestem nowa w ZM i założyłam ten temat abyście mogli napisać tu swoje małe plotki które chcecie uwiecznić. Więc proszę, stronka jest wasza możecie też napisać jak wam się powodzi w hodowli lub czy osiągneliście jakiś sukces który chcecie opowiedzieć. Wchodzę na forum tylko dlatego, że nudzę się i chcę usłyszeć jakieś historyjki.

Zostawiam was teraz z moim tematem i możecie napisać co tylko zechcecie. Pamiętajcie jednak, żeby na nagłówku napisać co się chce opowiedzieć. POWODZENIA.

(Dotyczy jedynie graczów Howrse.pl)


Ostatnio zmieniony przez Anka 88 dnia Czw Lip 26, 2012 2:42 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Narka, Do zobaczenia)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1362641
Go??
Gość
Anonymous



Małe ploteczki Empty
PisanieTemat: Re: Małe ploteczki   Małe ploteczki I_icon_minipostCzw Lip 26, 2012 2:56 pm

Tu jest cześć do plotkowania Wink
Zamykam Smile
Powrót do góry Go down
 
Małe ploteczki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Plotki i ploteczki :)
» Małe Konkursy
» Małe co nieco o trądziku.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: