Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 PG +1.2 i zwierzaki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



PG +1.2 i zwierzaki Empty
PisanieTemat: PG +1.2 i zwierzaki   PG +1.2 i zwierzaki I_icon_minipostWto Cze 14, 2011 12:52 pm

Jest już nowy plan PG zw zwierzakami?
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

PG +1.2 i zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: PG +1.2 i zwierzaki   PG +1.2 i zwierzaki I_icon_minipostWto Cze 14, 2011 1:07 pm

One nic nie zmieniają przy 1.2 PG. Dopiero później ma rolę jakiego oszołomka kupisz, jedne dają kasę, inne umiejętności.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

PG +1.2 i zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: PG +1.2 i zwierzaki   PG +1.2 i zwierzaki I_icon_minipostSro Cze 15, 2011 2:35 pm

Zauważyłam, że ze zwierzakami jestem w stanie wyciągnąć więcej, niż 1,2 PG. To znaczy, o ile by się dało, bo po 1,2 nic się więcej nie dostaje. Korzystam z planu podanego na forum. Jest to o tyle dobre, że jak się w czymś kopnę, to łatwiej mi sprostować to. ;P Po prostu zostaje mi pod koniec dnia czas i energia na jakąś godzinkę dodatkowej zabawy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Go??
Gość
Anonymous



PG +1.2 i zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: PG +1.2 i zwierzaki   PG +1.2 i zwierzaki I_icon_minipostSro Cze 15, 2011 3:28 pm

Kotersiow mi sie dzisiaj udało zrobić 1,21 z wiewiórą, robiłam wszystko jak zawsze a jednak z poczatkowego 501,12 wyszło 502,33:D
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

PG +1.2 i zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: PG +1.2 i zwierzaki   PG +1.2 i zwierzaki I_icon_minipostSro Cze 15, 2011 3:45 pm

Naprawdę? O! Jak się nie kopnęłam nigdzie i robiłam te dodatkowe zabawy, to przy ostatniej, dwóch ostatnich, to tylko energię mi zjadało, nie dodawało PG. Paczpani, muszę źrebaka sobie zrobić i sprawdzić to dokładnie. ;p A może zmiany jakieś się szykują? Cool
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Go??
Gość
Anonymous



PG +1.2 i zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: PG +1.2 i zwierzaki   PG +1.2 i zwierzaki I_icon_minipostCzw Cze 16, 2011 12:45 am

Dla mnie to głupie bo po cholerę prysznice, zwierzaki skoro PG i tak wychodzi 1.2. Co prawda te przedmioty nie służą głównie do tego celu, jednak wpływają na to i moim zdaniem powinny coś dawać. Jak ktoś bierze i płaci za prysznic, dostaje i zwierzaka to dlaczego ma poniekąd wyrzucać kasę w błoto? Jeśli ma dobrego zwierzeka i prysznic to niech ma tyle ile mu wychodzi z treningów! Co o tym myślicie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PG +1.2 i zwierzaki Empty
PisanieTemat: Re: PG +1.2 i zwierzaki   PG +1.2 i zwierzaki I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
PG +1.2 i zwierzaki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zwierzaki
» GRA - nowe zwierzaki (wersja angielska)
» Mam do oddania owce i wiewiórke, w dobre ręce !
» Zdjęcia naszych zwierzaków
» The sims 3 zwierzaki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: