Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Lineart na zamówienie !

Go down 
+4
Poezja992
najreproduktor
кoкo
Freezee
8 posters
AutorWiadomość
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 8:40 am

Cześć Smile
Robię linearty na zamówienie. Wzorowane na zdjęciu lub opisz go to narysuje Smile

Nie pytajcie o przykłady ... nad jednym pracuje więc jak tylko skończę to wstawię ...
Cena za lineart do ustalenia


Ostatnio zmieniony przez Freezee dnia Sro Sie 01, 2012 9:05 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 8:48 am

Tu jest ten przykład

Lineart na zamówienie ! Przykad

Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 8:57 am

Tu jest przykład pegaza - troche mi nie wyszła tylna noga ...

Lineart na zamówienie ! Przykad2

Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 9:16 am

Robisz myszką czy tabletem?
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 9:20 am

Najpierw poćwicz a potem sprzedawaj. Wink Prace są mało anatomiczne hmm a nawet w ogóle nie znasz anatomii. ;_;
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 9:34 am

кoкo napisał:
Robisz myszką czy tabletem?

Muszką, tablet dostanę dopiero w poniedziałek
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 9:35 am

najreproduktor napisał:
Najpierw poćwicz a potem sprzedawaj. Wink Prace są mało anatomiczne hmm a nawet w ogóle nie znasz anatomii. ;_;

Z tym się nie zgodze ...
Pierwszy wyszedł całkiem nieźle, bo patrzyłam na zdjęcie. Fakt, że ten drugi mi nie wyszedł ... ale anatomie znam i to dość dobrz
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 9:44 am

Freezee napisał:
кoкo napisał:
Robisz myszką czy tabletem?

Muszką, tablet dostanę dopiero w poniedziałek

Nieźle Lineart na zamówienie ! Zdziwko
Mi myszką nie wychodzi. Mi się bardziej drugi koń podoba.
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 9:51 am

Dzięki Koko Embarassed

Nie jest łatwo, ale źle też nie jest Smile Wystarczy patrzeć na fote Wink
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 10:28 am

Nieźle ? To na prawdę dziewczyno nie masz wymagań. : ) Ja nigdy nie uważałam swojej pracy za niezła. xd Popatrz na linearty innch i oceń czy nie musisz już ćwiczyć.
Powrót do góry Go down
Poezja992
Już coś wie
Poezja992


Liczba postów : 178
Dołączył : 26/04/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 11:22 am

ja się zgodzę z naj - może znasz anatomię , ale chyba masz problem z jej zastosowaniem : )
ćwicz , potem dopiero weź się za sprzedawanie
najpierw zrós sketch , wybieraj łatwe pozy
ładniej wygląda , jak zrobisz cienkie linie , a nie takie mega grube
anatomia to nie taki na oko kształt konia , jak ktoś zna anatomię , to KAŻDY szczegół u konia jest idealnie wymieżony , i to widać nawet jeśli lineart wyjdzie niekształtny
ale do tego trzeba dużo praktyki , i tak na prawdę dobrze zna anatomię tylko kilka osóób z zm ( nie mówię , że ja - nawet sama nie robię linów - to byłaby porażka )
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 2:14 pm

Jak macie mnie krytykować w taki sposób to darujcie sobie.

1. Spójrzcie na siebie zanim ocenicie innych.
2. Doceńcie starania drugiej osoby a nie mieszacie ją z błotem tylko dlatego że sami macie za grosz talentu i jak widać inteligencji...
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 2:30 pm

Freezee, że tak zapytam- gdzie Cię uraziły czy powiedziały coś niestosownego? Wink
One tylko dały Ci rady, jak rysowac estetyczniej, bardziej realistycznie i zgodnie z końską anatomią. Jeżeli nie chcesz się liczyc z opinią innych- spoko, nie ma problemu. Tylko że od niektórych, którzy zajmują się rysunkiem nieco dłużej można się sporo nauczyc Wink
Do tego mówisz, że nie mają za grosz talentu. Widziałaś chociaż ich prace? Wątpię.
Radzę poszukac tutków na rysowanie konia, na dA jest ich multum Wink

Nie odbierz tego posta źle, ale musisz spoooro trenowac, zanim zaczniesz sprzedawac linearty Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 4:32 am

to napiszcie mi w takim razie co wam sie nie podoba i dlaczego ... jakoś tylko na tym forum są takie krytyki. na innych forach (lub na zapytaj.com.pl) tak nie robią... docenilibyście, że ktoś się stara
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 4:39 am

Ojej, ale tu nie chodzi o to, że się nie starasz Very Happy tylko najpierw się wkleja prace do oceny, trzeba też umieć przyjąć krytykę na klatę - nie za bardzo Ci to wychodzi. A jak już masz anatomię w jednym palcu, wtedy zabierasz się za sprzedaż linów.
KLIK <- tutaj temat najreproduktor. Jeśli ona, jak to ujęłaś, "nie ma za grosz talentu", to nie wiem kto go ma :]

Jeżeli będziesz ćwiczyć, czytać poradniki i przede wszystkim przyjmować rady od innych (a nie odwracać się z fochniętą buzią pt. "mówcie sobie co chcecie, moje prace są prześliczne") - będzie Ci szło tylko lepiej Wink
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 4:45 am

Ok, ale moje prace 1. są anatomiczne bo sa ze zdjęcie (nie plagiatowane) 2. widziałam niektóre z prac najreproduktor... i nie zachwyciły mnie i uważam że ta moja pierwsza praca jest DUŻO lepsza od jej

a co do linku ... co to ma niby być ? Tz. wiem, że to osioł, ale to nie jest lineart więc co ty mi tu pokazujesz ...
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 4:59 am

Freezee napisał:
Ok, ale moje prace 1. są anatomiczne bo sa ze zdjęcie (nie plagiatowane) 2. widziałam niektóre z prac najreproduktor... i nie zachwyciły mnie i uważam że ta moja pierwsza praca jest DUŻO lepsza od jej

a co do linku ... co to ma niby być ? Tz. wiem, że to osioł, ale to nie jest lineart więc co ty mi tu pokazujesz ...
powiem tak - czego byś nie mówiła , ja w tych pracach nie widzę anatomii
tak jak już mówiono - skoro tu publikujesz , to chyba po to , by poznać zdanie innych ?
będę szczera : doceniam twoje starania , ale nie tylko starania wystarczą . musisz ćwiczyć , i to bardzo dużo
popieram rady Poezji i naj - oni chcą POMÓC i tylko po to ci piszą opinię
wolisz , by zostawić ten wątek pusty , bez żadnych rad ?
wszyscy ci chcą pomóc , a ty się na nich złościsz i mówisz , że nie mają wcale talentu więc niech się zamkną
tylko że oni potrafią rysować/znają się
bo anatomia to nie wiedza , że koń ma 4 nogi i jeden łeb
to jest wiedza o dokładnych proporcjach , kontach , pozycjach
no i trzeba to umieć jeszcze zastosować

nie chciałam być niemiła czy coś takiego - chciałam tylko kilka rzeczy wyjaśnić
pozdrawiam
Madela
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:03 am

Przepraszam bardzo, że urażam wasze kruche ego. ale gdzie tu 'nie ma anatomii' to jest ZDJĘCIE ! koń taki jest więc jest !

A nawet to rady powinny być normalne a nie z wyrzutami, że nie umiem rysować ...
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:04 am

Freezee napisał:
Ok, ale moje prace 1. są anatomiczne bo sa ze zdjęcie (nie plagiatowane) 2. widziałam niektóre z prac najreproduktor... i nie zachwyciły mnie i uważam że ta moja pierwsza praca jest DUŻO lepsza od jej

a co do linku ... co to ma niby być ? Tz. wiem, że to osioł, ale to nie jest lineart więc co ty mi tu pokazujesz ...

Widzę koleżanko, że rzucam grochem o ścianę Wink więc żyj w przekonaniu, że Twoje prace są lepsze i miej w nose rady, powodzenia z takim nastawieniem Wink
Powrót do góry Go down
Promyczka-
Raczkujący
Promyczka-


Liczba postów : 87
Dołączył : 28/04/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:05 am

Mi tam sie podobają bardzo i według mnie jest w tym anatomia. Fakt ćwiczenia się przydają Smile ale każdy ma prawo spróbować swoich sił w sprzedaży lineartów... Ja chętnie zamówiłam bym u Ciebie lineart. Zrobiłabyś go dla mnie ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1752341
Promyczka-
Raczkujący
Promyczka-


Liczba postów : 87
Dołączył : 28/04/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:09 am

Ale akurat Freezee ma racje ... (najreproduktor nie obraź się) Zamówiłam ostatnio lineart u najreproduktor i go dostałam... ale szczerze mówiąc ... nie podobał mi się prawie wcale. Jedną z nielicznych rzeczy, które mi się podobały to szczoty na nogach... Koń miał prawy bark zbyt odstający od ciała a brzuch i nogi kompletnie do siebie nie masowały i koń wyglądał jak w ciąży w bliźniakami ...

Prace Freezee mi się bardziej podobają. No może ten pegaz mniej ale każdy może mieć gorsze prace. Nogi jednak są ciut 'gumowe' Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1752341
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:11 am

Promyczka-
Jasne Smile Chętnie zrobie Ci lineart Wink Napisz mi tylko na Pv jak ma wyglądać (albo tutaj) a ja go zrobie Smile Tylko nie teraz bo jestem na telefonie i nie mam jak Surprised
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:14 am

Freezee napisał:
Przepraszam bardzo, że urażam wasze kruche ego. ale gdzie tu 'nie ma anatomii' to jest ZDJĘCIE ! koń taki jest więc jest !

A nawet to rady powinny być normalne a nie z wyrzutami, że nie umiem rysować ...

mam prośbę - podasz link do zdjęcia , na którym jest taki koń ? ( jestem ciekawa po prostu )
czy ktoś ci powiedział " freezee , ty nie umiesz rysować " , albo że nie masz za grosz talentu ?
NIE
ale za to ty innym tak powiedziałaś ...

liczę , że podasz link to zdjęcia : D
Powrót do góry Go down
Promyczka-
Raczkujący
Promyczka-


Liczba postów : 87
Dołączył : 28/04/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:15 am

Chciałabym żeby leżał, a reszta ... zdam się na twoją wyobraźnię
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1752341
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:18 am

Ok Smile Jak tylko dorwę się do kompa zaraz zaczynam Smile
Powrót do góry Go down
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:19 am

Freezee napisał:
Ok Smile Jak tylko dorwę się do kompa zaraz zaczynam Smile
a możesz tylko ten link do obrazka podać ?
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:22 am

Madela napisał:
Freezee napisał:
Przepraszam bardzo, że urażam wasze kruche ego. ale gdzie tu 'nie ma anatomii' to jest ZDJĘCIE ! koń taki jest więc jest !

A nawet to rady powinny być normalne a nie z wyrzutami, że nie umiem rysować ...

mam prośbę - podasz link do zdjęcia , na którym jest taki koń ? ( jestem ciekawa po prostu )
czy ktoś ci powiedział " freezee , ty nie umiesz rysować " , albo że nie masz za grosz talentu ?
NIE
ale za to ty innym tak powiedziałaś ...

liczę , że podasz link to zdjęcia : D



http://www.bloblo.pl/image/123714/oryginal/Shire_Horse.jpg
Powrót do góry Go down
Freezee
Nowy
Freezee


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/08/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 5:22 am

Madela napisał:
Freezee napisał:
Ok Smile Jak tylko dorwę się do kompa zaraz zaczynam Smile
a możesz tylko ten link do obrazka podać ?

O co ci chodzi ?
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 6:00 am

Promyczka - jeśli Ci się nie podobał to mogłaś mi powiedzieć a nie kłamałaś w oczy jaki śliczny a jak to on jest fajny. Szczoty na nogach robiłam pierwszy raz bo jakoś nie ciągnie mnie do koni zimnokrwistych tym bardziej, że są zakazane. :/ Nigdy nie rysowałam lineartów dla kogoś, jak rysuję dla siebie bazgram jak się da ważne, że ja wiem o co mi łazi. Wink Ale spoko, zamów tu i potem pokaż efekt. Smile

przykład linka osła żeby nie było..


https://2img.net/h/oi49.tinypic.com/27yr8me.png

Freezee - dobraaa... uważaj sobie jak chcesz możesz nawet powiedzieć, że rysujesz lepiej niż vernille. Wink Spoko, jak nie chcesz rad, tutków bo masz nadzwyczajny talent to ok stój w miejscu i nie ucz się niczego więcej. Bo po co ? xD Ogólnie wątki wykryłaś może starych lineartów które w przeciwieństwie rysowałam bez zdjęć i żadnej wiedzy o anatomii ... a ty ... przecież wiesz wszytsko o anatomii ! Very Happy A czy Twoje prace BĘDĄ lepsze od moich ... pomyśl poważnie. Smile Ja będę się uczyć ty nadal stój a za miesiąc oceń pracę moją i swoją.Smile Ja się nadal uczę i nie bój się dojdę do swojego, bez nauki stałabym w tym bagnie.

powodzenia bez nauki. : )
Powrót do góry Go down
Poezja992
Już coś wie
Poezja992


Liczba postów : 178
Dołączył : 26/04/2012

Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipostCzw Sie 02, 2012 6:47 am

najreproduktor napisał:
Promyczka - jeśli Ci się nie podobał to mogłaś mi powiedzieć a nie kłamałaś w oczy jaki śliczny a jak to on jest fajny. Szczoty na nogach robiłam pierwszy raz bo jakoś nie ciągnie mnie do koni zimnokrwistych tym bardziej, że są zakazane. :/ Nigdy nie rysowałam lineartów dla kogoś, jak rysuję dla siebie bazgram jak się da ważne, że ja wiem o co mi łazi. Wink Ale spoko, zamów tu i potem pokaż efekt. Smile

przykład linka osła żeby nie było..


https://2img.net/h/oi49.tinypic.com/27yr8me.png

Freezee - dobraaa... uważaj sobie jak chcesz możesz nawet powiedzieć, że rysujesz lepiej niż vernille. Wink Spoko, jak nie chcesz rad, tutków bo masz nadzwyczajny talent to ok stój w miejscu i nie ucz się niczego więcej. Bo po co ? xD Ogólnie wątki wykryłaś może starych lineartów które w przeciwieństwie rysowałam bez zdjęć i żadnej wiedzy o anatomii ... a ty ... przecież wiesz wszytsko o anatomii ! Very Happy A czy Twoje prace BĘDĄ lepsze od moich ... pomyśl poważnie. Smile Ja będę się uczyć ty nadal stój a za miesiąc oceń pracę moją i swoją.Smile Ja się nadal uczę i nie bój się dojdę do swojego, bez nauki stałabym w tym bagnie.

powodzenia bez nauki. : )
szkoda czasu i chęci naj
inni też próbowali , ale nie dociera chyba
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lineart na zamówienie ! Empty
PisanieTemat: Re: Lineart na zamówienie !   Lineart na zamówienie ! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Lineart na zamówienie !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lineart
» Lineart
» Lineart
» lineart
» Lineart

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: