Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stawka z sitterowanie- opłaca się?

Go down 
+2
wilczyca1000
boniowata
6 posters
AutorWiadomość
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 9:13 am

Czy sitterowanie 800 koni dziennie (karmienie-czyszczenie-spać) za 2 kupony lub 2 konie na kupony tygodniowo jest opłacalne?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 10:34 am

Hmm... Jeśli masz czas to tak Smile Ale ja bym się nie zgodziła xD U kogo sitterujesz?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 12:56 pm

U arlyn. Mam czas, chodzi mi o to, czy klikanie tyle razy dla 2 kuponów jest opłacalne dla mnie czy tylko dla arlyn
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 2:03 pm

800 koni...? Dasz radę? Liczyłaś, ile czasu zajmuje ci zajęcie się jednym koniem...?

Jeśli zajęcie się jednym koniem zajmuje ci koło pół minuty, to 800/2=400min= wszystkimi końmi 6godzin i 40 minut... A przeliczyć to na tydzień to... Jak dla mnie szkoda czasu...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 4:00 pm

Ja wolałbym zapłatę w eq, liczac 50 eq od konia to masz 280 000eq tygodniowo Smile
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 5:50 pm

Viragoo napisał:
Ja wolałbym zapłatę w eq, liczac 50 eq od konia to masz 280 000eq tygodniowo Smile

Z całym szacunkiem, ale przy 800 koniach, 50eq za konia to śmieszna cena Wink i chyba nikt o zdrowych zmysłach by się czegoś takiego nie podjął. Połowę mniej - owszem.
Edit: tu wyjątkiem jest nadia.amorek, ona jest maszynką do oporzania koni... I jeszcze czerpie z tego przyjemność Laughing

@topic:
Nie szkoda Ci czasu? LadyArvena troszeczkę zawyżyła czas, ale spokojnie 4 godziny dziennie Ci na tym zejdzie. Po kilku tygodniach gra Ci obrzydnie na tyle, że ledwo będziesz mogła na nie patrzeć.. A co do ceny, to wg mnie jak chodzi o kupony nie jest najgorzej, ale kupon za equus ma cenę ruchomą. Przy promocjach sprzedasz konia na zabicie/kupon nawet za 200 tysięcy, więc powinnaś mieć minimum 3 kupony na tydzień/12 miesięcznie. Ale to już Twój wybór Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 12:52 am

LadyArvena napisał:
800 koni...? Dasz radę? Liczyłaś, ile czasu zajmuje ci zajęcie się jednym koniem...?

Jeśli zajęcie się jednym koniem zajmuje ci koło pół minuty, to 800/2=400min= wszystkimi końmi 6godzin i 40 minut... A przeliczyć to na tydzień to... Jak dla mnie szkoda czasu...
Nie musi się prze ciesz zajmowac wszystkimi końmi na raz. Może np. zaopiekowac się 100 i resztę zostawic na potem.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 1:44 am

@Unicorn Champions - ale wyjdzie na to samo Wink a nawet gorzej, bo już lepiej zrobić wszystkie na raz niż się rozleniwiać na grupy. Mówię z doświadczenia. Jak robiłam 400 na raz to zajmowało mi to 2 godziny. A gdy robiłam przerwy, łaziłam po innych stronach... To nagle okazywało się, że jest późny wieczór i chce mi się spać Laughing
Powrót do góry Go down
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 2:11 am

Kwestia wprawy i dobrego pomysłu jak będzie najszybciej Wink Mi zrobienie 800 koni zajmuje 2-2,5 godziny Wink Jak sitterowałam u 3 graczy dziennie czasami potrafiłam zrobić 1200 koni w 3-4 godziny w zależności od tego jaki miałam dzień Wink Jest też druga propozycja 900 koni dziennie 3 kupony i coś z cr tygodniowo. Nie tylko nadia.amorek czerpie z tego przyjemność.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 3:13 am

No cóż, to jest Twój wybór, nic mi do tego Wink za 400 koni miałam 285 tysięcy tygodniowo. Więc przemyśl to sobie, czy jest to opłacalne i zrób jak uważasz Wink
Powrót do góry Go down
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 7:38 am

Przemyślałam, poszukałam dalej i znalazłam świetną ofertę. Za każde zrobione 1000 koni 2 kupony *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
Poezja992
Już coś wie
Poezja992


Liczba postów : 178
Dołączył : 26/04/2012

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostSro Sie 08, 2012 7:07 am

u Mika_TRL masz 1 kupon za 300 koni
Powrót do góry Go down
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipostSro Sie 08, 2012 12:19 pm

Tak, wiem, sitteruję teraz u niej Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
Sponsored content





Stawka z sitterowanie- opłaca się? Empty
PisanieTemat: Re: Stawka z sitterowanie- opłaca się?   Stawka z sitterowanie- opłaca się? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stawka z sitterowanie- opłaca się?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sitterowanie
» Wysoka stawka
» Ośrodek 4 podkowy pilnei poszukuje kowala - maks stawka + podwyżka
» Opłaca się?
» Czy się opłaca?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: