Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy Empty
PisanieTemat: OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy   OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 6:49 am

Uwaga, graczka nisiek12 otrzymała ogiera do BLUPU, obecnie wystawia pokrycia publiczne tymże ogierem, rozmnaża z innymi klaczami Pinto, nie reaguje na wiadomości aby zaprzestała tych praktyk, na próby odkupienia tego konia wystawia innego ogeira, o znacznie niższym PG, wyglądającego tak samo jak ogier którego otrzymała do BLUP'u!

Jeśli ktoś miał do czynienia z takimi oszustami, prosimy o porady co zrobić w tej sytuacji!
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy Empty
PisanieTemat: Re: OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy   OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 7:14 am

Zbyt wiele nie pomogę, ale... Z tego co się orientuję, każda hodowla (a przynajmniej te lepsze) ma swój regulamin. Nowa osoba, chcąca przystąpić do hodowli, powinna taki regulamin otrzymać do przeczytania i zaakceptować. Więc jeśli mieliście coś takiego i ta osoba wie, że powinna zwrócić konie, możesz pisać na kontakt - dokładnie opisując co i jak. Jeśli nie było regulaminu to cóż.. Próbować zawsze możesz, ale konia raczej nie odzyskasz. Następnym razem uważniej dobierajcie osoby do hodowli, np kogoś znanego/poleconego/kogoś, kto już jest w jakiejś lepszej hodowli.

Edit: możesz również napisać do tej osoby, że masz dowody na jej oszustwo, które powędrują na kontakt. Może się przestraszy. Zgłoś ją również do nas na czarną listę.
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy Empty
PisanieTemat: Re: OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy   OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 7:42 am

Jest regulamin, nie wiem kto ją przyjmował do Pin(ci)acolady, ja zarządzam w Royal Blood.
Nie wiem, czy zgłoszenie na kontakt pomoże, zostało wysłane razem z PrintSceenami. Mam nadzieję, że zespół Oliwient, czy kto to tam będzie rozpatrywał, weźmie pod uwagę również nasz wewnętrzny, hodowlany regulamin.

Co do zgłoszenia na czarną listę - strona do zgłaszania graczy wyświetla mi się jako nieaktywna.

Bardzo prosimy o niewykorzystywanie pokryć tym ogierem http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=11007865

akceptując pokrycia, akceptujecie oszustwa..
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy Empty
PisanieTemat: Re: OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy   OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 9:44 am

Narkotyko , powinniście co do regulaminu - Pierwszy koń musiałby być robiony na czyimś koncie po przez współdzielenie. Tak jak jest w Hanopolis.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy Empty
PisanieTemat: Re: OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy   OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 11:42 am

Dziękuję wilczyca za dobrą radę. Postaram się ją wprowadzić w obu hodowlach. Smile
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy Empty
PisanieTemat: Re: OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy   OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy I_icon_minipostCzw Sie 09, 2012 11:31 am

Widzę, że konika odzyskałyście, brawo. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy Empty
PisanieTemat: Re: OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy   OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
OSZUSTKA nisiek12 hodowla Pin(ci)acolada potrzebuje pomocy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hodowla Pin(ci)acolada-włam i kradzież naj PG
» POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY
» Potrzebuję pomocy w wycenie konia
» Moja koleżanka potrzebuje waszej pomocy!
» Pomocy!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: