Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mika_TLR- oszustwo

Go down 
+12
Martka29
Neomolka
ilofhorses
asiamar98
XX_lero
Aki
Sakura
anteek
carrie17
avrilka
MrsKopytko
boniowata
16 posters
AutorWiadomość
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 11:19 am

Kilka dni temu zatrudniłam się jako sitter u Mika_TLR. Przez pierwsze dni nie zrobiłam wszystkich ustalonych koni pisząc do niej wytłumaczenie które zresztą przyjęła, powiedziała, że odrabiać tego nie muszę. Następnego dnia napisała do mnie, że nie robię koni i on cytuję 'tak bawić się nie będzie'. Następne 2 dni robiłam tyle koni ile było w umowie, wczoraj napisałam do niej, że wróciłam późno ze szpitala ponieważ musiałam porobić prześwietlenia i miałam podejrzenie wstrząsu mózgu i nie dam rady wszystkich zrobić. Dzisiaj napisała do mnie, że nie zapłaci mi za prawie 3000 zrobionych koni, tłumacząc się, że w umowie było, że jeśli codziennie nie zrobię wszystkich wypłaty nie dostaję, jednak nie wiem do kogo to wysyłała skoro ja nic takiego nigdy nie dostałam i na taką umowę nie zgodziłabym się.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 11:43 pm

Uważam, że na sitterstwo zgodziłaś się sama. Ale ona powinna cię poinformować o tym "haczyku". Kontakt raczej jej nic nie zrobi....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 3:23 am

Tak,kontakt na to nic nie poradzi bo to gracze wymyślili i bierze się to na własną odpowiedzialność.Tak jak niektóre wymiany.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 4:03 am

Z tego co widzę na jej profilu, to wypłata dotyczy całego tygodnia roboty. Nie zrobiłaś wszystkich koni, nieważne z jakiego powodu - może ona to wzięła jako marną próbę tłumaczenia? Może Ty naprawdę byłaś w szpitalu, ale wcześniej mogła mieć sitterów, którzy tłumaczyli się podobnie.
Albo się dogadacie i zaczniesz jutro od nowa, tyle koni, ile było w umowie, albo pożegnaj się z nią i poszukaj kogoś innego. Może jednak za dużo bierzesz na siebie, opiekuj się mniejszą liczbą koni.

Co do kontaktu to możesz pisać, ale czy coś zrobią? Wątpię. Może gdybyś zajmowała się calutki tydzień wszystkimi końmi, a ona wtedy stwierdziłaby, że Ci nie zapłaci "bo tak", wtedy byłoby to jawne oszustwo. A tutaj obydwie macie coś na sumieniu.
Powrót do góry Go down
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 4:28 am

Ja nie czuję się winna z bardzo prostego powodu. 3 razy pytałam jej które gospodarstwo hodowlane mogę zrobić, żeby odrobić te dni w których nie oporządziłam wszystkich koni i trzy razy dostawałam wiadomość, że odrabiać tego nie muszę i i tak dostanę wypłatę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 4:46 am

W takim razie spróbuj pisać na kontakt, dołączając screeny waszych rozmów, może coś z tym zrobią. I poszukaj kogoś innego Wink
Powrót do góry Go down
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 5:12 am

Ciężko będzie znaleźć kogoś za kupony. Większość takich osób już kogoś ma
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 5:24 am

Jeśli mogę się wtrącić - powinniście się dogadać, że Ty zrobisz teraz przez kilka dni, tak, żeby wyszło na równo i ona zapłaci. Smile

Ja kuponami też płacę za sitterstwo, ale troszkę więcej koni ;p
Powrót do góry Go down
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 5:27 am

No właśnie- więcej koni Wink
Próbowałam też tak się z nią dogadać, ale nie zgadza się na to. Widocznie od początku było kombinowanie co by tu zrobić żeby ktoś marnował czas za darmo..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 6:35 am

Osobiście, nie wchodziłabym w takie układy. Już raz miałam przypadek, gdy zgodziłam się oporządzić kilkadziesiąt koni przez tydzień nieobecności właścicielki konta, które były, co się okazało 'w praniu', wręcz na wykończeniu. Robiłam to za jakiś drobiazg, czysto charytatywnie. Niestety konie były w tak marnym stanie, że jeden z nich po prostu zdechł mi 'na rękach'. Później był płacz i lament. Na pewno nie porywałabym się z motyką na słońce, umawiając się, że będę codziennie oporządzała 3000 koni, jeżeli nie chce mi się zrobić tego z setką czy dwiema swoimi.

Mika to specyficzna osoba, miałyśmy już z nią ładny pokaz, więc rozumiem Cię doskonale. Najlepiej odstąp od umowy i rób swoje na własnych zasadach. Kuponów co prawda będziesz miała mniej, ale przy najmniej zyskasz święty spokój. Jeżeli trafi kiedyś na kogoś, kto wykończy jej połowę koni, chociażby czysto złośliwie, wtedy doceni Ciebie i fakt, że nie robiłaś tego celowo, tylko miałaś konkretne powody.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 7:15 am

Ja swoich koni nie robiłam praktycznie wcale tylko dlatego, że chciałam mieć więcej czasu na sitterowanie. Zanim napisałam do niej potrafiłam zrobić 1500 koni dziennie (sitterowałam u 3 osób) i nie było żadnych problemów, tylko jej nie pasowało cały czas coś innego. U niej nie robiłam koni bo non stop miałam włączone współ tylko jak mnie nie było, gdy byłam pisałam, współ dostawałam zazwyczaj wieczorem, a niestety po nocach klikać na obrazki nie zamierzałam.Cały czas były wyrzuty, że źle zakwaterowane konie, to zbyt chudemu konikowi dałam tylko 10 kilo siana, nie dałam mu owsa itd.
Pominę fakt, że postępowałam tak jak napisała mi w zasadach na początku.

Jeszcze mam jedną prośbę do osób które się wypowiadały. Jeśli znacie jakąś osobę która szuka sittera za kupony to proszę o informację Wink Max 600 koni najlepiej, ale więcej też dałabym radę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 7:49 am

Kuponów nie mogę ci zaproponować Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 8:08 am

Niestety, nie pomogę Ci w tym względzie. Nie znam osoby, która potrzebuje sittera i płaciłaby kuponami (z resztą, nie gram już, usunęłam konto). Napiszę tylko, że lepiej zrobisz, jeżeli zrezygnujesz z tej roboty, bo nie dojdziesz z Miką do ładu i składu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 8:20 am

Już sobie odpuściłam Mikę, nawet już jej odpuszczę te zrobione konie. Szkoda nerwów.

MrsKopytko jeśli wszystko będzie w porządku z warunkami itd, to mogę też robić za equus. Pytałam o kupony, ponieważ trudniej znaleźć osoby które je dają, o sitterowanie za equus nie pisałam bo co druga osoba która należy do jakiejś większej hodowli zatrudnia, wystarczy trochę się porozglądać Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 8:28 am

Ja za 300-400 koni dziennie daje kupon/konia na kupon na tydzień. Niestety teraz mam bana >.>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 8:54 am

Ja za 350 koni dziennie mogę dać kupon tygodniowo Smile
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 9:22 am

Morisowa szuka sittera. Możesz się z nią ewentualnie dogadać co do kuponów bo nie jestem pewna czy płaci kuponami Wink
Powrót do góry Go down
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 10:35 am

O ile się orientuje ilofhorses szuka sittera. Z resztą oto cytat z prezentacji:
Cytat :
SZUKAM SITTERA!
Do oporządzenia ok. 900 koni dziennie !
Płacę ok. 3 kuponów (lub równowartość) na tydzień !
PILNE! - WIĘCEJ NA PRIV!
Mam nadzieję, że jakoś pomogłam, o ile prośba jeszcze aktualna Wink
Powrót do góry Go down
ilofhorses
Raczkujący
ilofhorses


Nick w grze : ilofhorses
Liczba postów : 77
Dołączył : 26/06/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 10:36 am

Asia - tak, nadal aktualnie Smile
Szukam jednak naprawdę uczciwych osób Smile
Powrót do góry Go down
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 11:56 am

Z mojej strony oferta już nieaktualna Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
Neomolka
Nowy
Neomolka


Nick w grze : Neomolka
Liczba postów : 2
Dołączył : 17/08/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 1:16 am

Chętnie zatrudnię sittera ok.600 koni dziennie i 2 kupony tygodniowo


Login na howrse to: Neomolka
Powrót do góry Go down
Martka29
Raczkujący
Martka29


Nick w grze : Martka29
Liczba postów : 68
Dołączył : 26/08/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 12:48 pm

Ja też u niej sitterowałam, ale tylko przez tydzień, aż do wypłaty.... Nie za dobry kontakt nią... ; /
Powrót do góry Go down
Naylian
Nowy
Naylian


Nick w grze : Naylian
Liczba postów : 18
Dołączył : 12/09/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 10:16 am

Wątpię czy da coś zgłoszenie na konto,skoro się samodzielnie umówiłyście.
Porozmawiaj z nią,może coś się poradzi Laughing
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 1:37 pm

Ja też przez chwilę u Miki sitterowałam, ona wyłączała współdzielenie na noc, aż w końcu przestała włączać, napisałam - nie odzywała się. To ją olałam, nie będę sobie nerwów szarpać, może miała jakieś sprawy prywatne?
Powrót do góry Go down
Morisowa
Nowy
Morisowa


Nick w grze : Morisowa
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/09/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 3:06 pm

Ja szukam sittera do ok 500 koni przez 5 dni w tygodniu + jeden dzień na blupowanie konie u mnie + jeden dzień wolny =] Płacę w kuponach =]

Do 11 października mam niestety zablokowaną skrzynkę więc kontakt głownie przez skype, gadu gadu i Zagrodę Razz
Powrót do góry Go down
http://morisowa.devianart.com
Gość
Gość
Anonymous



Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 11:03 pm

Dzięki za opisanie tu tej historii, to mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że Mika jest be. <3
A niech mi ktoś teraz spróbuje wmówić, że jest inaczej, heh.
Powrót do góry Go down
Morisowa
Nowy
Morisowa


Nick w grze : Morisowa
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/09/2011

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 2:03 am

A własnie ze strony Hanopolis też fajnie narobiła Razz Cały czas wyzywała współhodowców, robiła awantury itd aż po 2 miesiącach ją wywaliłam. Najlepsze jest to że stwierdziła że koni nie odda bo spadnie w rankingu =]
Powrót do góry Go down
http://morisowa.devianart.com
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 3:14 am

Czemu mnie to nie dziwi...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mika_TLR- oszustwo Empty
PisanieTemat: Re: Mika_TLR- oszustwo   Mika_TLR- oszustwo I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mika_TLR- oszustwo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oszustwo !
» Oszustwo - zgłaszanie
» Oszustwo i kradzież wszystkich przedmiotów z CR :(
» Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: