Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!

Go down 
AutorWiadomość
Diamencik
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Diamencik
Liczba postów : 85
Dołączył : 10/08/2012

Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! Empty
PisanieTemat: Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!   Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 10:56 am

TRENING KONI DO GRAND PRIX:Trenuję konie do Grand Prix (GP). Trenuję poprzez współdzielenie konta. Koń musi posiadać:
- Wodę Młodości*
- Objęcia Morfeusza*
- Klepsydrę Kronosa*
- Piętę Achillesa
- Zestaw 20 chmurek
- Bonusy
- 240+ umiejętności wrodzonych*
- dobry ośrodek jeździecki (z marchewkami)*

* - obowiązkowe

cena treningu: 1 kupon lub 2 kupony (ale najczęściej biorę 1 kupon) albo 50.000equus

Trening trwa około 2 godziny. Konia trenuję do 25 lat. Jeśli chcesz abym wytrenowała Ci konia to napisz =)

przykłady koni wytrenowanych przeze mnie:
przykład 1 |

Komuś wytrenować =)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! Empty
PisanieTemat: Re: Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!   Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 3:25 pm

Jakie koń z przykładu miał um. wrodzone.?
Powrót do góry Go down
Diamencik
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Diamencik
Liczba postów : 85
Dołączył : 10/08/2012

Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! Empty
PisanieTemat: Re: Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!   Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! I_icon_minipostPią Kwi 05, 2013 9:12 am

Nie pamiętam. Chyba ok. 220
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! Empty
PisanieTemat: Re: Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!   Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trenuje Konie Do Grand Prix !
» Trenuję konie do Grand Prix
» Trenuje konie do GP bez chmurek po atrakcyjnej cenie
» Kupię konia do Grand Prix !
» Trening konia luzytańskiego do Grand Prix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: