Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku

Go down 
+26
Ejli
asiamar98
Moon :3
Mikim7
korane
EveDallas
MrsKopytko
ozzy4401
wilczyca1000
Karolina211
Alaya
Nefra01
xTikTakx
hanka1998
ZetkaEmka
Evelynek
Layzy
carrie17
Anella313
Hałka
lalluna
Kinia_Ka
polak.
Kitka
asia98999
LadyArvena
30 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:16 am

Ktoś chce się podzielić wrażeniami? Wink Co wygraliście, co było fajne, a co nie? Co należałoby w przyszłości zostawić, a co zmienić?
Przypominam, ze to nasza pierwsza taka akcja i dopiero się uczymy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:23 am

Jak dla mnie ogółem genialnie Very Happy
Można zdobyć świetne nagrody, praktycznie za darmo. I Owlient powinien stąd brać przykład.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Kitka
Już coś wie
Kitka


Nick w grze : Mówię na PW
Liczba postów : 113
Dołączył : 20/03/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:24 am

Nie miałam zadnej nagrody na razie xd
Powrót do góry Go down
polak.
Już coś wie
polak.


Nick w grze : polak.
Liczba postów : 118
Dołączył : 06/08/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:26 am

Bardzo podoba mi się piknik panuję bardzo miła wakacyjna atmosfera a tak to ogólnie bardzo dobry pomyśł na zorganizowanie go. Very Happy
Powrót do góry Go down
Kinia_Ka
Przyjaciel Zagrody
Kinia_Ka


Nick w grze : Kinia_Ka
Liczba postów : 250
Dołączył : 30/08/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:37 am

Mi sie pomysł, bardzo podoba, są równe szanse na wygraną, dużo zależy może też od szczęścia ale jednak trzeba sie chociaż troche postarać. Miło, że każdy może uczestniczyć, atmosfera jest przyjemna, nagrody też bardzo fajne:) Ja bardzo dziękuję za wylosowanie dla mnie KF dzisiaj, bardzo mnie to ucieszyło;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=473147
lalluna
Nowy
lalluna


Nick w grze : lalluna
Liczba postów : 40
Dołączył : 13/08/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:41 am

Dopiero dzis "Odkryłam" Zagrodę Mgły. I żałuje ;( Mogła bym, to zrobić wcześniej moze bym coś wygrała w pikniku ??

Czy bedą konkursy podobne do Pikniku ??
Powrót do góry Go down
Hałka
Przyjaciel Zagrody
Hałka


Liczba postów : 188
Dołączył : 05/08/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:42 am

lalluna - jeszcze możesz się bawić.
Powrót do góry Go down
http://www.chomiki.darmowefora.pl/
Anella313
Już coś wie
Anella313


Nick w grze : Anella313
Liczba postów : 262
Dołączył : 18/08/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:45 am

Piknik bardzo fajny. Niestety zaczął się jak mnie nie było więc trochę straciłam, ale zabawa jest fajna Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1163167
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:47 am

Piknik ogólnie oceniam bardzo pozytywnie Smile

Mam tylko jedno zastrzeżenie: w przyszłości można by wprowadzić limit zgłoszeń do wszystkich zabaw (m.in. "kto pierwszy ten lepszy), tak, żeby każdy miał szansę coś wygrać Wink wtedy wszyscy byliby zadowoleni, z mniejszych czy większych nagród ^^
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:51 am

Zniknęła opcja edytuj O.o
W każdym bądź razie, chciałam dopisać, że na przyszłość przydałby się też inny podział obowiązków między moderatorami/organizatorami. Np. jedna osoba zajmuje się rankingiem, inna 1-2 konkursami, kolejne również 'swoimi' konkursami i dana osoba przydzielałaby punkty pod avatar.

Bo z tego, co zauważyłam, LadyArvena narobiła się najwięcej, nie dość, że ciągle ktoś 'wytykał' jej błędy w liczeniu i musiała zaczynać od nowa, to jeszcze pilnowała kilkunastu rzeczy na raz Wink
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:56 am

carrie17 napisał:

Mam tylko jedno zastrzeżenie: w przyszłości można by wprowadzić limit zgłoszeń do wszystkich zabaw (m.in. "kto pierwszy ten lepszy), tak, żeby każdy miał szansę coś wygrać Wink wtedy wszyscy byliby zadowoleni, z mniejszych czy większych nagród ^^

Z tym zgadzam się w 100% Wink

I też bardzo mi się podobało, ciekawe pomysły na konkurencje.
I dorzucę tylko, że w zabawie 'MJUZIK' brakowało mi czegoś takiego hm.. żeby było coś dla każdego. Bo np. nie każdy słucha no nie wiem.. Katy Perry. Żeby było coś z każdego rodzaju muzyki. Jak nawet metal *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:05 pm

Layzy napisał:
carrie17 napisał:

Mam tylko jedno zastrzeżenie: w przyszłości można by wprowadzić limit zgłoszeń do wszystkich zabaw (m.in. "kto pierwszy ten lepszy), tak, żeby każdy miał szansę coś wygrać Wink wtedy wszyscy byliby zadowoleni, z mniejszych czy większych nagród ^^

Z tym zgadzam się w 100% Wink

I też bardzo mi się podobało, ciekawe pomysły na konkurencje.
I dorzucę tylko, że w zabawie 'MJUZIK' brakowało mi czegoś takiego hm.. żeby było coś dla każdego. Bo np. nie każdy słucha no nie wiem.. Katy Perry. Żeby było coś z każdego rodzaju muzyki. Jak nawet metal *.*
Zgadzam się.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:07 pm

Moim zdaniem super, wygrałam... e... 59 punktów. xD Ale świetnie się bawiłam, a to najlepsza nagroda. Wróciłam z wakacji, jak już był w trakcie, więc nie zdążyłam na parę konkursów i na sponsora, ale trudno. Moim zdaniem ekstra. Smile
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:10 pm

Layzy napisał:
carrie17 napisał:

Mam tylko jedno zastrzeżenie: w przyszłości można by wprowadzić limit zgłoszeń do wszystkich zabaw (m.in. "kto pierwszy ten lepszy), tak, żeby każdy miał szansę coś wygrać Wink wtedy wszyscy byliby zadowoleni, z mniejszych czy większych nagród ^^

Z tym zgadzam się w 100% Wink

I też bardzo mi się podobało, ciekawe pomysły na konkurencje.
I dorzucę tylko, że w zabawie 'MJUZIK' brakowało mi czegoś takiego hm.. żeby było coś dla każdego. Bo np. nie każdy słucha no nie wiem.. Katy Perry. Żeby było coś z każdego rodzaju muzyki. Jak nawet metal *.*

Hehe, popieram obie propozycje- to z limitami i z nieco cięższą muzyką w Mjuzikach Very Happy

Ogólnie piknik jest super. Wszystko pięknie zorganizowane, prawie 0 oszustów, świetna atmosfera i żadnych kłótni. Aż miło byłoby, jakby na Zagrodzie zawsze było tak jak teraz. Do tego fajnie, że każdy (chyba?) wysyła nagrody zamiast zostawiac dla siebie. Po prostu super, dawno nie widziałam tak dobrej akcji, wielkie gratulacje dla organizatorów Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:13 pm

Zgadzam się z Hanką. Smile
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:17 pm

Iii zgadzam się z Layzy, bo niektórzy od razu odpadają w tym mjuziku. Razz
A poza tym to wszystko jest OK.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:23 pm

Ja i tak odpadam w mjuziku. xD
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:26 pm

A ja fakt, znałam te piosenki, ale niektórzy nie znają i przez to, ktoś mógł ich przegonić w punktacji.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:31 pm

Mi też piknik się bardzo podoba. Fajne konkurencje, fajna atmosfera i w ogóle Smile

I też zgadzam się z poprzednikami odnośnie Mjuzika - brakowało jakichś mocnych kawałków Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 12:35 pm

Mi również piknik się podoba. Smile Nic jeszcze nie wygrałam, ale w sumie wolę obserwować zmagania pozostałych. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 1:28 pm

cóż, piknik jest genialny Wink w MJUZIKach nie brałam udziału, ale za jakąś Metallicę, AC/DC, Iron Maiden, Slayera czy Megadeth bym podziękowała bardzo ;D także jakieś mocne brzmienie, bardzo chętnie :3

generalnie nagród "rzeczowych" jeszcze nie zdobyłam, ale może się uda Wink zobaczymy, co będzie z moimi punktami :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 2:43 pm

Było świetnie. Dawno się tak nie bawiłam ;3 Ale jedno... Proszę o limity w niektórych grach , na przykład w Wyścigu , kto pierwszy ten lepszy.
Co do ogólnego to wygrałam Zestaw Harmonii za zdjęcie. Dziękuje za głosy! I love you
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 5:10 pm

Wszystko super tylko mam jedno ale. Za krótko on trwał Exclamation Exclamation Wygrałam na razie tylko zestaw harmonii (przyda się).
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 11:39 pm

Zaisty piknik MILORDZIE. Cool


Więcej takich wspaniałych wspólnych zabaw. Będę tęsknić za Piknikiem, tymi odpowiedziami i całą resztą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 2:36 am

A ja powiem tak - można było wprowadzić jeszcze wiele konkurencji, albo zrobić watek, gdzie kązdy może rzucić jakąś propozycję. i oczywiście większy rozdział obowiązków, co to jest 5 czy 6 organizatorów na taką wielką imprezę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 2:39 am

Piknik ogółem super a wiecie dlaczego ? Bo to sama zabawa bez marnowania kuponów.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 5:10 am

Nie zdążyłem się wypowiedzieć w sprawie MJUZIK. Konkurs był pod moją opieką, lecz z powodów błędów (nie każdy ma nowszą przeglądarkę, u nie których znika odtwarzacz) zaprzestałem kontynuowania tej "konkurenci" ;( Chciałem uniknąć wszelkich awantur typu "U mnie się nie wyświetla! Nie mogłam posłuchać, to niesprawiedliwe ...". Obiecuje że kolejnym razem (jeśli będzie okazja) zrobię więcej tych piosenek - różnych typów i wykonawców. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 5:13 am

Mikim, zawsze można same linki do yt wklejać Wink
Powrót do góry Go down
Moon :3
Raczkujący
Moon :3


Nick w grze : Moon :3
Liczba postów : 98
Dołączył : 24/07/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 6:38 am

Fajny piknik. Oby było takich więcej. A Ow powinien brać z tego przykład ;3

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1967690
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 11:01 am

Hm, z tego co widzę piknik wyszedł bardzo fajnie. Ja tam ominęłam cały i raczej się teraz nie wgłębiałam, ale co tam xP

Co do organizacji jeżeli organizatorów od konkursu było tylku 5-6 to chylę czoła za to, że to ogarnęli, ale może następnym razem jak byćmożebędą właśnie te "propozycje" kilka osób zrzeknie się uczestnictwa w konkursie i zrobi coś co zaproponowało. Np. takie odludki jak ja, które konta już "nie mają" i tym samym nie mają po co brać udziału w konkurencjach xD

I jak widzę całkiem nieźle to wygląda jeżeli chodzi o sponsorów. Właśnie, jak już o sponsoringu mowa to przepraszam, że swoją osobą narobiłam tyle kłopotów, ale obiecuję, że wszystkie nagrody trafią do nieszczęśnikóww skazanych na mnie już w czwartek - o ile "góra" do tej pory zdąży mi wysłać pewu w tej sprawie :p Po prostu tu gdzie przybywam internet lubi uciekać i jeszcze - znając życie - bym coś schrzaniła. Czułam się zobowiązana do wytłumaczenia się xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku Empty
PisanieTemat: Re: Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku   Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ogólna pogawędka i wrażenia z pikniku
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pogawędka o koniach dzikich.
» Pożegnanie pikniku
» Powitanie Pikniku - darmowe punkty!
» Pogawędka o... Ow.
» pogawędka o....... babydow

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: