Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)

Go down 
+23
Mikim7
Fleur.
Kitka
Asiaa.
tamara4
Nika346
XX_lero
nevinowa
ZetkaEmka
avrilka
ewunia9811
Selena1992
Nevarra
CzekoBoom
Arrin
wilczyca1000
EveDallas
hanka1998
WarAdmiral13
ozzy4401
Alaya
asiamar98
LadyArvena
27 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 5:45 am

Ostatnio dużo jest włamów na howrse. Prawdopodobnie większość zdarza się z winy graczy...

Takie kilka podstawowych zasad - których przestrzegacie, a których nie, i dlaczego? Znacie jeszcze jakieś inne?
Cytat :

ZASADY DOTYCZĄCE HASŁA:
* podstawowe zasady:
1. Regularne zmienianie hasła
2. Hasło całkowicie różne od ksywki
3. W haśle oprócz liter także cyfry, przecinki, kropki lub %&$
4. Trudne hasło - długie, duże i małe litery, nie istniejące słowo (dla łatwiejszego zapamiętania jednak mające dla ciebie sens Wink Np. Hasło: "ZielDom" a ty pamiętasz Zielony Domek)
5. Inne hasło w grze niż na poczcie
6. Przy pytaniu przeglądarki o zapamiętanie hasła zaznaczanie "nigdy" - jeśli tego nie robisz, twoje rodzeństwo może spokojnie wejść na ciebie do gry. A danie "zapamiętania hasła" na kompie w szkole jest już samobójstwem konta.
7. Nie podawanie nikomu hasła
8. Nie zapisywanie hasła na karteluszkach koło kompa - ułatwiasz sprawę rodzeństwu, które w złości na ciebie może zniszczyć ci konto.
* ochrona przed profesjonalnymi hakerami i programami szpiegującymi:
9 . Korzystanie z klawiatury wirtualnej
10. Aktualny antywirus
11. Korzystanie z programu szyfrującego hasła (np "keyscrambler")

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
12. Gdy ktoś oferuje ci wspólne korzystanie z twojego konta - zgłaszasz
13. Gdy ktoś oferuje ci coś w zamian za podanie hasła - zgłaszasz
14. Gdy ktoś chce się z tobą wymienić kontami, a go nie znasz - zgłaszasz
15. Nie nabieranie się na oferty darmowych kuponów po zmianie meila - jeśli się zmieni, złodziej może wejść do gry, da "zapomniałem hasło" wpisze ten meil i dostaje informacje o haśle. Po czym spokojnie loguje się na wasze konto.

WSPÓŁDZIELENIE
(osoba niezaufana może doszczętnie zniszczyć konto - pozabijać konie, wydać kupony na głupoty, zmarnować rzeczy z CR, zniszczyć OJ)
16. Przy przyjmowaniu sittera - sprawdzenie na biało-czarnej liście, popytanie znajomych, czy o niej słyszeli, dokładne zapoznanie się z jej kontem (staż, stan koni, karma, equus). Nadzorowanie podczas pierwszych dni pracy (jesteście jednocześnie na kompie i co jakiś czas rzucasz okiem na stan kasy, koni, OJ, rzeczy z CR)
17. Przy wyjeździe na urlop - włączanie współdzielenia tylko NAPRAWDĘ zaufanej osobie. Z którą przeprowadziłaś dużą ilość wymian, może ktoś z hodowli?
18. Aktywacja współdzielenia TYLKO 1 osobie na raz. Szczególnie podczas wyjazdu. Wiadomo wtedy, kto jest odpowiedzialny za zepsucie konta.
19. Podawanie sitterowi DOKŁADNYCH instrukcji - którymi końmi ma się zająć (najlepiej osobna zakładka), jaki plan dnia, do jakich OJ rejestrować, co jeżeli są tylko gorsze.
20. Zgłaszanie dobrych sitterów na białą listę, a złych na czarną (opis sytuacji, a jako dowód - zdjęcie gdzie widać, ze jest włączone współdzielenia dla tej osoby)

ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
21. Zwracasz uwagę na staż drugiej osoby. Jeśli jest dużo niższy od twojego - nalegasz, żeby dawał pierwszy
22. Jeśli rozmówca wyda ci się podejrzany - rezygnuj z wymiany. Nie zgadzasz się dawać pierwszy. Tak samo, jeśli wymiana jest podejrzana (ktoś oferuje nyxa w zamian za konia wartego góra dwa kupony)
23. Sprawdzasz daną osobę na czarno-białej liście
24. Całą rozmowę z kontrahentem prowadzisz jako jedną długą wypowiedź (nie kasujesz wcześniejszych wypowiedzi)
25. Informujesz kontrahenta, że jeśli wywiąże/nie wywiąże się z umowy trafi na białą/czarną listę
26. Podsumowując umowę piszesz wypowiedź w stylu: "więc podsumowując: najpierw ja dam ci xxxx, potem ty mi xxxx". Jeśli chodzi o konia - podajesz dodatkowo link. (to podsumowanie jest potem najlepszym dowodem umowy dla kontaktu)
27. Jeśli cię oszukano - zgłaszasz dokładny opis na kontakt Z DOWODAMI, oraz wysyłasz zgłoszenia na listę
28. Jeśli wymiana była uczciwa zgłaszasz daną osobę na białą listę. Prosisz też drugą osobę, by zrobiła to samo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 5:50 am

Z mojej strony:

związane z bezpieczeństwem konta:
związane z hasłem: 2,3,5,6,7,8 ----- czyli na 6/11
związane z PW: 12,13,14,15----- czyli 4/4
współdzielenie: nie włączam praktycznie. Sitterów nie ma. Jedna osoba ma tylko dostęp, której ja dosyć często konta pilnowałam Wink 100% zaufania. Więc liczę 5/5

Związane z wymianami:
8/8

W sumie: 23/28. Chyba nieźle Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 6:06 am

Hm, moje konto raczej nie jest zbyt bezpieczne jeżeli chodzi o hasło. Od początku gry mam to samo hasło, jest takie samo jak na mojej poczcie, zero dużych liter czy znaków. Ponadto mam je zapamiętane na moim kompie, kompie taty i kompie babci xDD Ale nie mam w nim swojego imienia, a to już coś Razz
Co do reszty to jestem bezpieczna, bo raczej nigdy nie robiłam tych "karkołomnych" wymian, współdzielenie włączałam tylko ludziom, których znam i wiedziałam, że nie zrobiliby nic z moim kontem, bo nie mieliby po co.
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 6:14 am

Ja przestrzegam prawie wszystkich zasad oprócz tych dotyczących sittera (bo nigdy go nie miałam Razz ) i o regularnym zmienianiu hasła. Boję się, że zapomnę nowego hasła, a moje obecne jest na tyle skomplikowane, że nikt go nie odgadnie. Chociaż ja nie powinnam się martwić, że ktoś mi się włamie, bo w sumie nie ma po co, chyba że dla paru jednorożców, bo nic cennego poza tym chyba nie mam. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 6:20 am

6/11 może nawet 7/11, z zmienianiem hasła jest trochę dziwnie, zmieniam tylko gdy jest coś podejrzane, hasło ma już parę tygodni/miesięcy. Ostatnio zmieniałam ok. 2-3 miesiące temu, jak coś mi się z kuponami działo i kupowały RO.
4/4
5/5
8/8
23/28 może 24/28
Powrót do góry Go down
WarAdmiral13
Nowy
WarAdmiral13


Nick w grze : WarAdmiral13
Liczba postów : 14
Dołączył : 23/08/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 6:30 am

Ja nie zmieniam hasła, ale mam nieistniejące słowa i wpisane dużo liczb. Inne niż na poczcie. Chyba jest ok. Współdzielenie ma tylko moja przyjaciółka (realna) i ja też mam do niej współdzielenie więc raczej sobie nic nie zrobimy. Moje konto jest bezpieczne, weee ; p
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 6:58 am

Dotyczące hasła- 5/11 XD
Związane z pw- 4/4
Współdzielenie- w sumie sitterów nie mam, a współdzielenie włączam tylko tym, co ufam w 100%, więc niech będzie 5/5
Wymiany- 5/8

Suma- 19/28

Szczerze mówiąc wątpię, żeby ktoś mi się włamał (bo co ja takiego ciekawego u siebie mam? XD), privy podejrzane zgłaszam, sitterów nie chcę, a na wymianach nikt mnie nigdy nie oszukał Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:05 am

Hasło - 7/11
PW - 4/4
Współdzielenie - 5/5
Wymiany - 5/8
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:14 am

ZASADY DOTYCZĄCE HASŁA:
* podstawowe zasady:
1. Hymhym, zależy. zmieniam, zmieniam, nie czesto, le zmieniam.
2. Oczywista oczywiśctosćRazz
3. Mam tyle znaków różnych, ze oj.
4. Em, te prawie dwadzieścia znaków, litery, cyfry, gwiazdko, kropki i tak dalej... :3
5. Oczywiscie:3
6. Mam zapamiętane do FB, na hwr nawet takiej opcji nie mm -.- Do zagrody też mam zapisane, ale brat nie wjedzie, bo 'nie lubi babskich gier'.
7. Oczywista sprawa:P
8. Hasła mam w głowie, najwyżej miszam, ale za którymśtam razem trafię xD
* ochrona przed profesjonalnymi hakerami i programami szpiegującymi:
9 . Em, nie bardzo?
10. Aktualizowany w niedziele. Albo w sobotę...?
11. Nie korzystam...

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
12. Nikt nie oferował, wiec nie zgłaszqałam.
13. Zgłosiłam już kiedyś.
14. Zgłaszam
15. Zgłszam delikwenta od razu, a jak pisze dalej - są jeszcze modzi.

WSPÓŁDZIELENIE
(osoba niezaufana może doszczętnie zniszczyć konto - pozabijać konie, wydać kupony na głupoty, zmarnować rzeczy z CR, zniszczyć OJ)
16. Sprawdzam, podglądam.
17. Mam dwie, trzy zaufane osoby, które znam naprawdę dobrze, i tylko one mają współ.
18. Tutaj niekoniecznie, skoro wiem, jaka jest druga osoba:)
19. Dwie kartki instrukcji wystarczą? Smile
20. Nie zgłaszałam, muszę zaczać.

ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
21. Jeśli kogoś nie znam - to tak. Jak z zagrody - staraam sie tez, ale wtedy zazwyczaj ja jestem młodsza stażem:)
22. Nie wymieniem się tak.
23. Sprawdzam
24. Oczywiście, chyba że jest już za długa, pierwsze dwie wypowiedzi, zaskreenione.
25. Informuję.
26. Mhm.
27. Zgosiłabym
28. Zgłaszałam, zgłaszałam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:28 am

Ja zmieniałam hasło kilka razy , a mam takie dziwne ,że kilka osób się dziwiło xD Oczywiście zaufanych przyjaciół rankingowców.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 7:57 am

Tak czytam i w sumie nie jest źle.
Nie mam rodzeństwa, a jak ktoś przychodzi na komputer dostaje konto gościa bez praw admina, wiec mogą robić co chcą.
Przy zmianach hasła nauczyłam się ostatnio korzystać z...generatorów imion. Odwalają za mnie połowę roboty. Szansa ze ktoś na to trafi: mała. (Można też skorzystać z gen. haseł, ale ja nigdy nie potrafiłam zapamiętać ciągu bezsensownych literek)
Co do wymian i płatności koniem. Cóż u siebie w prezce jasno napisałam, ze tego nie toleruję. Ustąpić mogę gdy zgłaszam się do kogoś. Ale wszystko też w granicach rozsądku.
Z podsumowaniem oferty na wymianach to jednak dobry pomysł Wink
Z sittera korzystałam raz. Współdziele konto z jedną osobą której ufam i nie zamierzam zmieniać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:20 am

Ostatnio plaga włamań.. Myślę, że chyba mam bezpieczne hasło, chociaż często zdarza mi się mieć takie samo na różnych portalach Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 9:35 am

IMHO Owlient trochę tego współdzielenia nie dopracował - to, że np partnerowi z hodowli dam dostęp do kuponów i CR to ok. Ale np sitterowi taki dostęp psu na budę. I przydała by się taka opcja zablokowania dostępu do kuponów, CR, być może także limit na ilość kasy dla osoby co do której nie ma się 150% zaufania.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Selena1992
Już coś wie
Selena1992


Nick w grze : Selena1992
Liczba postów : 297
Dołączył : 14/08/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 10:29 am

ZASADY DOTYCZĄCE HASŁA:
* podstawowe zasady:
1. Nie, moje jest zbyt trudne
2. No oczywiście, każdy kolega i koleżanka włamaliby się na moje konto
3. Tak, mam cyferki
4. Tak
5. Nie, ale wątpię by ktoś się włamał
6. Tak danie "zapamiętania hasła" na kompie w szkole jest już samobójstwem konta.
7. Oczywiście przestrzegam (zna jedna osoba, ale ona mi się nie włamie)
8. Nie, łatwiejsze jest zrobienie sekcji "Dane osobiste" w programie One Note (mam tyle kont na różnych stronach i jeszcze miałabym zapamiętywać hasła?).
* ochrona przed profesjonalnymi hakerami i programami szpiegującymi:
9 . Nie
10. Oczywiście
11. Hmm....nie
Podsumowując : 8/11

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
12. Tak
13. Tak
14. Tak
15. Tak
Podsumowując: 4/4

WSPÓŁDZIELENIE
(osoba niezaufana może doszczętnie zniszczyć konto - pozabijać konie, wydać kupony na głupoty, zmarnować rzeczy z CR, zniszczyć OJ)
16. Sittera nie miałam, ale na pewno zrobiłabym tak.
17. Tak, raz włączyłam jednej zaufanej osobie współdzielenia (bez opłaty, a więc nie był to sitter).
18. No oczywiście
19. Tak dałabym dokładne instrukcje.
20. Tak
Podsumowując: 5/5

ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
21. Tak
22. Tak, nie chcę być oszukana
23. Sprawdzam
24. Całą rozmowę piszę w jednej długiej wiadomości.
25. Informuję
26. Tak, zawsze podsumowuję
27. Zgłaszam
28. Tak
Podsumowując: 8/8

Podsumowując całość: 25/28
Wynik: Bardzo dobry Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1352077
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 11:05 am

Pozytyw - Very Happy
Negatyw - Evil or Very Mad


ZASADY DOTYCZĄCE HASŁA:
* podstawowe zasady:
1. Very Happy
2. Very Happy
3. Very Happy
4. Very Happy
5. Very Happy
6. Very Happy
7. Evil or Very Mad
8. Very Happy
* ochrona przed profesjonalnymi hakerami i programami szpiegującymi:
9 . Very Happy
10. Very Happy
11. Nie ogarniam ??

Powiedzmy 9/11

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
12. Very Happy
13. Very Happy
14. Very Happy
15. Very Happy

WSPÓŁDZIELENIE
(osoba niezaufana może doszczętnie zniszczyć konto - pozabijać konie, wydać kupony na głupoty, zmarnować rzeczy z CR, zniszczyć OJ)
16. Very Happy
17. Very Happy
18. Evil or Very Mad
19. Very Happy
20. Very Happy

4/5

ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
21. Very Happy
22. Very Happy
23. Very Happy
24. Very Happy
25. Very Happy
26. Very Happy
27. Very Happy
28. Evil or Very Mad Nie zawsze


Podsumowując : 24/28
Chyba nieźle?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 12:11 pm

Jeśli chodzi o hasło to teraz się pilnuję bo kiedyś miałam psotka9811 na na prezentacji miałam napisane że mam świnkę morską o imieniu psotka, więc oczywiście włam ale konto odzyskałam. Co do pozostałych to tylko raz poległam na wymianie tzn oszukano mnie parę razy ale ta wymiana to była klęska, a współdzielenie daję tylko i wyłącznie jednej osobie baaaardzo zaufanej no może dwóm ale brata nie liczę Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 12:21 pm

Czeko a teraz na jakim koncie ty grasz bo Cię szukam i szukam i znaleźć Cię nie mogę Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 12:43 pm

Koszatka napisał:
Czeko a teraz na jakim koncie ty grasz bo Cię szukam i szukam i znaleźć Cię nie mogę Razz
Aktualnie nie gram, powiedzmy. Smile


Ostatnio zmieniony przez CzekoBoom dnia Czw Sie 23, 2012 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 12:46 pm

Ja zmieniam co jakiś czas, na wakacje miałam oddzielne, żeby móc podać paru osobom, żeby mi pilnowały. Sitterkę znałam jako tako, dużo szkód nie narobiła - no, może trochę
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 4:07 pm

10/11
4/4
5/5
8/8

27/28 - czyli prawie idealnie xD tak więc w skrócie, co powiem o tym w jaki sposób pilnuje mojego konta - raz w tygodniu zmieniam hasło a raz w miesiącu e-mail Very Happy nie wiem czy to pomaga, czy też nie ale sądzę, że zawsze warto dmuchać na zimne Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 4:17 pm

Tak więc u mnie to tak wygląda Very Happy

1. Nie, nigdy mi przez głowę nie przeszło co jakiś czas zmieniać hasło xD
2. Tak
3. Nie
4. W połowie XP
5. Tak
6. Nigdzie nie zapamiętuje hasła
7. Tak
8. Kiedyś chyba zapisałam, ale gdzie ta karteczka... ?
* ochrona przed profesjonalnymi hakerami i programami szpiegującymi:
9 . Tak
10. Tak
11. Tak jakby nie rozumiem...

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
12. Tak
13. Tak
14. Tak
15. Tak

WSPÓŁDZIELENIE
(osoba niezaufana może doszczętnie zniszczyć konto - pozabijać konie, wydać kupony na głupoty, zmarnować rzeczy z CR, zniszczyć OJ)
16. Nie przyjmuje sitterów
17. Tak
18. Różnie bywa
19. (punkt 16)
20. (punkt 16)

ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
21. Nigdy nie zwracam ale zazwyczaj jest po mojemu, czyli ktoś pierwszy wysyła daną rzecz
22. Nom, chyba tak XD
23. Nigdy
24. Tak
25. Nie
26. Tak
27. Tak
28. Ups xD
Powrót do góry Go down
Nika346
W skromnych progach Zagrody
Nika346


Nick w grze : Nika346
Liczba postów : 445
Dołączył : 20/03/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 12:46 am

ZASADY ZWIĄZANE Z HASŁEM:
7/11

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
4/4

WSPÓŁDZIELENIE:
4/5

ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
8/8

Czyli razem: 23/28
Chyba nie tak źle Wink

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1009743
tamara4
Już coś wie
tamara4


Nick w grze : tamara4
Liczba postów : 155
Dołączył : 27/03/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 2:37 am

1. Potem cały czas jest w użyciu opcja "zapomniałem hasła", więc sobie odpuszczam xD
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Tak
6. Na swoim komputerze mam, ale nikt inny na nim nie gra w howrse
7. Tak
8. Wszystkie karteczki mi giną xD
* ochrona przed profesjonalnymi hakerami i programami szpiegującymi:
9 .Nie
10. Tak
11. Nie

7/11

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
12. Tak
13. Tak
14. Tak
15. Tak

4/4

WSPÓŁDZIELENIE
(osoba niezaufana może doszczętnie zniszczyć konto - pozabijać konie, wydać kupony na głupoty, zmarnować rzeczy z CR, zniszczyć OJ)
16. Tak
17. Tak
18. Tak
19. Tak
20. Zapominam...

4/5

ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
21. Tak
22. Tak
23. Tak
24. Tak
25. Nie
26. Tak
27. Tak
28. Nie

6/8

ogółem 21/28
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 3:52 am

Howrse też się tym zaczęło przejmować na forum rozgrywki przyklejono temat Smile
Nathaly napisał:
Ochrona Konta
Przez Nathaly, 23 sierpnia 2012, 13:05:03

Drodzy Gracze,
W związku z coraz częstszymi włamaniami na konta pragniemy przypomnieć, że w żadnym razie nie wolno podawać nikomu swego hasła, ani zmieniać emaila. Zwłaszcza ta druga forma wyłudzania haseł jest ostatnimi czasy bardzo popularna. Proszę pamiętać, że darmowe kupony można otrzymać wyłącznie w oficjalnych promocjach organizowanych przez administrację. Osoby, które twierdzą, że dzięki zmianie emaila dostaniecie darmowe kupony, konie boskie, specjalne, albo przedmioty z Cr to oszuści. Zmiana emaila na podany przez nich prowadzi w takiej sytuacji do utraty konta.
Z poważaniem
Zespół Howrse oraz Moderatorzy
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 3:57 am

Kamil2010 napisał:
Howrse też się tym zaczęło przejmować na forum rozgrywki przyklejono temat Smile
Nathaly napisał:
Ochrona Konta
Przez Nathaly, 23 sierpnia 2012, 13:05:03

Drodzy Gracze,
W związku z coraz częstszymi włamaniami na konta pragniemy przypomnieć, że w żadnym razie nie wolno podawać nikomu swego hasła, ani zmieniać emaila. Zwłaszcza ta druga forma wyłudzania haseł jest ostatnimi czasy bardzo popularna. Proszę pamiętać, że darmowe kupony można otrzymać wyłącznie w oficjalnych promocjach organizowanych przez administrację. Osoby, które twierdzą, że dzięki zmianie emaila dostaniecie darmowe kupony, konie boskie, specjalne, albo przedmioty z Cr to oszuści. Zmiana emaila na podany przez nich prowadzi w takiej sytuacji do utraty konta.
Z poważaniem
Zespół Howrse oraz Moderatorzy

Czyli jakaś interwencja ze strony administracji faktycznie jest, ciekawe czy coś zrobią w tym kierunku?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 4:21 am

Moderatorów , nie Adminów ;3 Bo Nathaly jest na Zagrodzie i paczy z ukrycia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 5:26 am

oj tam oj tam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 5:34 am

ZASADY DOTYCZĄCE HASŁA:
* podstawowe zasady:
1. Niee... XD
2. Taak
3. Tak
4. Trudne
5. Zależy której poczcie ^^"
6. Mi się nawet takie coś nie wyświetla
7. Tak
8. Ni mam rodzeństwa,ale nie zapisuje
9 . Ni
10. Muszę sprawdzić. XD
11. Tak

ZASADY ZWIĄZANE Z PW:
12.tak
13.tak
14. tak
15. tak

WSPÓŁDZIELENIE
16.Nie mam sitterów
17. tak
18. tak
19. nie mam sitterów
ZASADY ZWIĄZANE Z WYMIANAMI:
21. tak
22. tak
23. tak
24. tak
25. tak
26. tak
27. tak
28. zgłaszam ale nie proszę by zgłosili mnie.
Powrót do góry Go down
Kitka
Już coś wie
Kitka


Nick w grze : Mówię na PW
Liczba postów : 113
Dołączył : 20/03/2012

FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 10:31 am

Jeśli ktoś ma problem z wymyśleniem hasła. Zapraszam. Hasło bardzo trudne, którego nie trzeba zapisywać
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 10:52 am

Kitty24 napisał:
Jeśli ktoś ma problem z wymyśleniem hasła. Zapraszam. Hasło bardzo trudne, którego nie trzeba zapisywać
Jeśli dobrze rozumiałem ty je wymyślisz i chyba ty też będziesz je znać - mam rację ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)   FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Porozmawiajmy o bezpieczeństwie ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» FORUM - Aukcje na forum
» Forum
» Tik-tak-owe forum
» Forum dla nastolatek ;3
» REGULAMIN FORUM

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: