Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Kraviec
Nowy
Kraviec


Liczba postów : 30
Dołączył : 15/06/2011

Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipostSro Cze 22, 2011 2:57 pm

Bo, podobnie jak Bonny2, brakuje mi dwóch znajomych, a nie chcę dodawać w ciemno. I podobnie nie obrażę się, jak ktoś mnie usunie po 24 godzinach, natomiast sam nikogo nie usunę. No, chyba że ktoś wyraźnie sobie zażyczy.

A jako że podejrzewam, iż więcej osób może mieć podobny problem, proponuję zostawienie tematu dla innych. Tak więc przyjmuję wszystkie zaproszenia, mi dodatkowi znajomi nie przeszkadzają ;p
Proponuję, żeby osoby chętne do pomocy w tym zadaniu wpisywały tu swoje nicki i ewentualnie zasady, jak się ma to odbywać (najpierw napisać, później usunąć, etc.).

Mój login kravcio

Pozdro!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Re: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipostCzw Cze 23, 2011 2:18 am

wysłałam Ci zaproszenie, jeśli ktoś jeszcze potrzebuje to niech mi wysle zaproszenie i wiadomość na Pw, w której wpisze "Zagroda Mgły"
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Re: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipostCzw Cze 23, 2011 3:46 am

Ja także wysłałem i również się polecam Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych 4109607445
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Kraviec
Nowy
Kraviec


Liczba postów : 30
Dołączył : 15/06/2011

Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Re: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipostCzw Cze 23, 2011 4:47 am

Dzięki! No i zachęcam do wpisywania, zawsze jest możliwość, że ktoś wyjedzie, więc im więcej chętnych, tym lepiej ^^
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Re: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipostCzw Cze 23, 2011 5:23 am

Jesli tylko wczesniej dostane wiadomosc o co chodzi chetnie przyjme zaproszenie Smile I wcale nie musi sie skonczyc na jednej wiadomosci, czesto mi sie nudzi i szukam rozmowy. ^^
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Re: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipostCzw Cze 23, 2011 9:24 am

ja już dawno odpuściłam sobie prowadzenie normalnych znajomości XD Na liście mam kawał osób, których nie znam. Część została z loterii ostatniej, część tak podsyła zaproszenia... Odechciało mi się odpisywanie z zapytaniem "my się znamy?". Stwierdziłam, że może niektórzy właśnie do zaliczenia zadania potrzebują... Znajomych ksywki sama znam, w liście być nie muszą Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Re: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipostCzw Cze 23, 2011 11:24 am

Jasne, wysyłam zaproszenie. O ile chcesz, mogę zostać na Twojej liście. (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sponsored content





Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych Empty
PisanieTemat: Re: Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych   Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zadanie 57 - zaproszenie do znajomych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam znajomych.
» Zaproszenie do watahy
» Zaproszenie do blogów
» Gracz z największą ilością znajomych
» Zadanie 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: