Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Przygody w siodle - The Saddle Club

Go down 
+4
Szarusia16
Sabula
EveDallas
mina stirit1
8 posters
AutorWiadomość
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 1:21 pm

Przygody w siodle!
Jak ja to uwielbiam, serio Wink
Ostatnio caly dzień oglądalam ten serial
Na youtubie są chyba tylko 2 odcinki po polsku. Pooglądalam te wlaśnie dwa odcinki, powiedzialam "Chcę jeszcze" szukam, nie ma po polsku reszty. Więc teraz oglądam po angielsku, doszkalam język Wink
Jestem przy 22 odcinku
Naprawdę wciąga
Ogląda ktoś z was?
Kiedyś na Polsacie lecialo Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostSro Sie 29, 2012 10:53 pm

Hymhym, to jest o jakichśtam dziewczynach, czterech...? Możesz podrzucić link? Brat takie coś na MiniMini oglądal -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 3:04 am

http://i.pinger.pl/pgr492/079e862d0023606c4b783690/razem%2Bz%2Bko%25C5%2584mi.jpg

O 3 dziewczynach Wink
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 3:14 am

Oglądałam to kiedyś, pamiętam wstawałam o 6 rano bo wtedy to leciało Razz
Na yt też oglądałam.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 4:38 am

A, to to jest! ;3
oglądałam kiedyśtam, było rano, wstawało się i oglądało, dopóki rodzinka nie przyuważyła:P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 5:27 am

Uwielbiam to, leciało kiedyś na Polsacie, ale od dwóch lat tego dziady nie puszczają >:C
zawsze na 7 wstawałam i szłam do pokoju babci oglądać xD na następne wakacje mają puścić! D8<

a w grę ktoś grał?
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 5:49 am

Szarusia16 napisał:
Uwielbiam to, leciało kiedyś na Polsacie, ale od dwóch lat tego dziady nie puszczają >:C
zawsze na 7 wstawałam i szłam do pokoju babci oglądać xD na następne wakacje mają puścić! D8<

a w grę ktoś grał?

No... Na Polsacie lecialo ale nie puszczają no..... =-[
W grę?
A byla gra? Razz
Ja tylko to oglądam ale nie gralam w żadną grę
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 6:22 am

Jest gra xD ściągnęłam, ale cracka znaleźć no mogłam >:C
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 8:59 am

Słyszałam o tym serialu, leciał on kiedyś w wakacje na Polsacie,dosyć wcześnie rano.
Kieedyś chyba oglądałam. Ale to było naprawdę dawno, nawet wtedy nie pasjonowałam się końmi jak teraz. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 11:24 am

Przeszukałam całą sieć wzdłuż i wszerz i obejrzałam tylko 2,5 odcinka po PL, dalej jest kanion i od 26 odcinka po PL. Rolling Eyes Zaraz rozładuję EMPIK, bo jestem ciekawa czy mają może pierwszy sezon na DVD, ewentualnie staroświeckie kasety Video. Później będą poszukiwania na allegro, może ktoś nagrał i sprzedaje? *wierzy w cuda* Teraz uwaga, uwaga będziecie mieli ubaw - napisałam do Polsatu z prośbą czy mogliby w weekendy wznowić emisję "Przygód...". Laughing Po prostu z ciekawości napisałam, jestem ciekawa co odpiszą, ale podejrzewam, że wyślą mi wiadomość z automatycznej skrzynki. Warto spróbować. Chcę zobaczyć w całości 3 odcinek PL, bo jak nie to foch! Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 11:51 am

aniawis39 napisał:
Przeszukałam całą sieć wzdłuż i wszerz i obejrzałam tylko 2,5 odcinka po PL, dalej jest kanion i od 26 odcinka po PL. Rolling Eyes Zaraz rozładuję EMPIK, bo jestem ciekawa czy mają może pierwszy sezon na DVD, ewentualnie staroświeckie kasety Video. Później będą poszukiwania na allegro, może ktoś nagrał i sprzedaje? *wierzy w cuda* Teraz uwaga, uwaga będziecie mieli ubaw - napisałam do Polsatu z prośbą czy mogliby w weekendy wznowić emisję "Przygód...". Laughing Po prostu z ciekawości napisałam, jestem ciekawa co odpiszą, ale podejrzewam, że wyślą mi wiadomość z automatycznej skrzynki. Warto spróbować. Chcę zobaczyć w całości 3 odcinek PL, bo jak nie to foch! Razz

Możesz zacząć oglądać po angielsku, będzie to motywacja do tego by sie go uczyć.
Ja oglądam po angielsku po tym jak zobaczylam , że nie ma po PL reszty. Dialogi sa bardzo latwe, wszystko da się zrozumieć Wink
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 2:25 pm

Problem jest taki, że nic po angielsku nie rozumiem - coś tam powiedzieć mogę, a już co ktoś gada, ciężko mi zrozumieć. Smile Szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawa co mi ten wielmożny Polsat odpisze. Słyszałam też, że "Przygody..." leciały/lecą na TV4, ale nie mam bladego pojęcia, jak to sprawdzić. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostCzw Sie 30, 2012 2:28 pm

Akurat saddle club to taki serial że nawet oglądając bez dźwięku można wszystko zrozumiec.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostPią Sie 31, 2012 4:30 am

A to nie to,co się zaczynało od piosenki ,,Hello world,this is me..Coś tam coś tam.."XDD
Powrót do góry Go down
deccot
Raczkujący
deccot


Nick w grze : deccot
Liczba postów : 73
Dołączył : 21/08/2012

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 6:22 am

dzisiaj to oglądałam, jest super
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 6:55 am

A jest nowa seria?
Bo ja też zawsze o 6 wstawałam Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





Przygody w siodle - The Saddle Club  Empty
PisanieTemat: Re: Przygody w siodle - The Saddle Club    Przygody w siodle - The Saddle Club  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Przygody w siodle - The Saddle Club
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Muzyczne przygody
» Przygody papierowego królika
» Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
» Ponies Club
» Zna ktoś z obecnych mangę/anime Ouran High school host club?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: