Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Akcja ,,TAK tolerancja!"

Go down 
+10
Toskania783
Fawkes
avrilka
martosia2004
Kikyo22
EveDallas
Anulka03
polak.
Imia
Kemishi
14 posters
AutorWiadomość
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 9:57 am

To, co się od dłuższego czasu dzieje w internecie, przechodzi ludzkie pojęcie. Akcja ,,TAK tolerancja!" 1003141885

Pewna dziewczyna umieściła na swojej prezentacji taki oto tekst:
Cytat :
[...]i oczywiście nienawidzę (małymi literami bo nie zasługuje na duże) >zdrapka< justina biebera >tu te ,,złe" minki howrse< >znowu zdrapka< justina biebera [...]
Cudem się powstrzymałam od zrobienia jej na priv wykładu, że można ludzi nie cierpieć, lecz należy ich szanować...

Po przeczytaniu tej prezentacji stworzyłam ten oto obrazek:
Spoiler:

Czy wy się ze mną zgadzacie? Ja nie jestm jakąś tam fanką Justin'a, ale nie mogę znieść tego, jak ludzie ciągle piszą te dyrdymały i zamieszczają bzdurne obrazki Mad

Czy wy się ze mną zgadzacie? Jak tak, to się dopiszcie, bo to jest w sumie taka akcja protestacyjna...
I poszukawałabym grafika, który stworzyłby kilka mniejszych bannerków, bo ja, niestety, nie mam do tego talentu...
Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Koteczka77 dnia Pią Wrz 14, 2012 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Gość
Gość
Anonymous



Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 10:05 am

No cóż, też jestem przeciw. To, że ludzie piszą "Bieber jest durny", "Justynka Bieber" itp. świadczy tylko o braku tolerancji Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 11:35 am

W końcu jest ktoś kto myśli jak ja. ^-^
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 11:41 am

Fajnie Smile Przynajmniej dwie osoby Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 11:52 am

Zupełnie popieram. Nie jestem jego fanką, ale przyznaję, że ma fajny głos i nie jest wcale taki brzydki.
Wstawię to nawet kiedyś na prezkę, ale nie teraz, bo jestem leniwa. : D *le moja tolerancja samej siebie*
Powrót do góry Go down
polak.
Już coś wie
polak.


Nick w grze : polak.
Liczba postów : 118
Dołączył : 06/08/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPon Wrz 10, 2012 11:11 am

W zupełności popieram! Mogę wykonać kilka banerków Very Happy
Powrót do góry Go down
Anulka03
W skromnych progach Zagrody
Anulka03


Liczba postów : 414
Dołączył : 14/04/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 6:12 am

Chyba ... nie wiem zawsze wydawało mi się , że ma dziewczęcy głos .. i jest taki hmmm .... wymoczkiem XD ale POPIERAM bo każdy powinien być traktowany równo
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 7:31 am

Anulka03 napisał:
Chyba ... nie wiem zawsze wydawało mi się , że ma dziewczęcy głos .. i jest taki hmmm .... wymoczkiem XD ale POPIERAM bo każdy powinien być traktowany równo
No i ok, bo można nie lubić, ale nie można znieważać Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 7:58 am

Nie lubie,. nie mówię, dla mnie taka zasada. niech śpiewa co chce, ja i tak tego nigdy nie posłucham, nie lubię.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPią Wrz 14, 2012 8:21 am

Ja też za nim nie przepadam, ale to nie znaczy, ze trzeba takie rzeczy o nim pisać na profilach, blogach itp. Wiesz, dużo o ludziach mówi, to jak piszą i co piszą. A co do petycji... nie popieram, bo one i tak nic nie zmienia. Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostCzw Paź 04, 2012 12:15 am

Jam tak 9/10 go nie lubię - ale nikomu, nikogo i niczemu nie powiem obrażającego tak bardzo jak "Biber to głupek" <------ Takiemu zachowaniu Mart mówi STOP!


Ostatnio zmieniony przez martosia2004 dnia Pon Gru 10, 2012 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostCzw Paź 04, 2012 10:49 am

Tolerancja-niektórzy nie wiedzą co to znaczy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 9:34 am

Macie bannera jak wam się bardziej podoba

Akcja ,,TAK tolerancja!" S34wmg8gpd7t
Powrót do góry Go down
Fawkes
Nowy
Fawkes


Nick w grze : Hermiona Granger
Liczba postów : 8
Dołączył : 28/02/2013

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPią Mar 08, 2013 2:30 am

Też nie jestem fanką Justina, ale nigdy nie mówię, że jest durniem lub idiotą...Według mnie osoby, które tak piszą chcą pokazać, że są "fajne"...-.-
A co do petycji to popieram! Smile
Powrót do góry Go down
Toskania783
Przyjaciel Zagrody
Toskania783


Nick w grze : Toskania783
Liczba postów : 266
Dołączył : 24/02/2013

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPią Mar 22, 2013 4:36 am

Mogę zrobić banner. Wiem, że to było rok temu ale i tak.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2171667
madziulkaxd
Już coś wie
madziulkaxd


Nick w grze : koń ładny
Liczba postów : 186
Dołączył : 28/03/2013

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostCzw Mar 28, 2013 1:36 pm

nie lubię go no ale no bez przesady niech ten ktoś trzyma to do siebie Akcja ,,TAK tolerancja!" 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1191969
madziulkaxd
Już coś wie
madziulkaxd


Nick w grze : koń ładny
Liczba postów : 186
Dołączył : 28/03/2013

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostPią Mar 29, 2013 4:59 am

Akcja ,,TAK tolerancja!" Bieberniewinny
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1191969
Enigmatic
Już coś wie
Enigmatic


Liczba postów : 188
Dołączył : 04/05/2012

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostSob Mar 30, 2013 5:53 am

Też jestem przeciw! Nie znacie go ludzie, to się nie wypowiadajcie. ( Ja w ogóle nie lubię jego muzyki, ale jego osoby nie znam, więc się nie wypowiadam ).
Powrót do góry Go down
Dominika2277
Nowy
Dominika2277


Nick w grze : Dominika2277
Liczba postów : 41
Dołączył : 29/07/2013

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostSro Lip 31, 2013 11:50 am

Justin Baba nic nie zrobił xD Żartuję *poważnie* .
Justin nic nie zrobił!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3006471
Gość
Gość
Anonymous



Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostSro Paź 30, 2013 3:27 am

Ja tam nie lubię jego piosenek itp. Ale nie wypisuję obelg w jego stronę - powstrzymuję się od tego, moje zdanie zostawiam sobie samej.
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipostSro Paź 30, 2013 10:16 am

To zdjęcie Biebera na bannerze jest z deczka "przeterminowane" 
Te bardziej aktualne:
Spoiler:

Akcja ,,TAK tolerancja!" Z14344038Q
Ups ktoś tu pluje na swoich fanów 

A tutaj sika do wiadra z wodą do mycia podłogi, godne naśladowania Smile
https://www.youtube.com/watch?v=U2GmS4SGqpU

Pomijam jego wygląd, styl ubierania się, głos czy piosenki, bo uważam że źle nie wygląda, na pewno ma duży talent, jest kilka piosenek które lubię, ALE na pewno taki święty nie jest Wink Niestety sodówka mu "troszkę" do głowy uderzyła, to już nie ten sam dzieciak co kiedyś.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Akcja ,,TAK tolerancja!" Empty
PisanieTemat: Re: Akcja ,,TAK tolerancja!"   Akcja ,,TAK tolerancja!" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Akcja ,,TAK tolerancja!"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czeka nas globalne zaciemnienie? Akcja zablokowania na dziś internetu.
» Akcja Walentynka!
» Wielka Akcja - Licytacja!
» Akcja anty-kopiarska
» Akcja p.t. "zróbmy coś, aby w końcu było lepiej!"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: