Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Breaking
Nowy
Breaking


Liczba postów : 20
Dołączył : 27/06/2011

Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? Empty
PisanieTemat: Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?   Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? I_icon_minipostPon Cze 27, 2011 7:02 am

Jeżeli masz problem bo uparte osoby łażą za Tobą i Twoimi koleżankami szukając "przyjaciół" to witaj w klubie. Tutaj możesz nam przedstawić swoją historię a także inni będą w stanie Ci pomóc.
No to może ja zacznę.
Mam dwie przyjaciółki. Klarę i Karolinę. Jest jeszcze taka jedna uparta która za nami łazi bo nie ma przyjaciół. Łazi za nami bez przerwy i nęka wtrącając się w nie swoje sprawy i powtarzając teksty. Ktoś jest mi w stanie pomóc?
Powrót do góry Go down
Kraviec
Nowy
Kraviec


Liczba postów : 30
Dołączył : 15/06/2011

Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? Empty
PisanieTemat: Re: Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?   Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? I_icon_minipostPon Cze 27, 2011 4:53 pm

Powiedz coś w ogóle niezwiązanego z tematem. Albo ustalcie jakąś frazę, na którą wszystkie wybuchniecie śmiechem. To zniechęca.

Jeśli wypadnie parzysta, to jestem złym człowiekiem za dawanie takich rad ;p
Powrót do góry Go down
Pani Losu
LOS
Pani Losu


Liczba postów : 825
Dołączył : 31/01/2011

Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? Empty
PisanieTemat: Re: Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?   Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? I_icon_minipostPon Cze 27, 2011 4:53 pm

The member 'Kraviec' has done the following action : Dices roll

'k20' : 8
Powrót do góry Go down
Breaking
Nowy
Breaking


Liczba postów : 20
Dołączył : 27/06/2011

Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? Empty
PisanieTemat: Przyjażń   Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? I_icon_minipostWto Cze 28, 2011 12:22 am

Kraviec, my się cały czas śmiejemy. Ostatnio przed zakończeniem roku to się poryczała i znów zaczęła
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? Empty
PisanieTemat: Re: Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?   Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 9:16 am

No to kiedyś [teraz też] mam w klasie "kolegę", który jest trochę tęższy i ma duże problemy, bo inni go przezywają. Chodzi za mną, chce 'dać buzi' i się ze mną ożenić. A sam mówi że zostanie księdzem xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Kesha09
Nowy
Kesha09


Liczba postów : 25
Dołączył : 08/12/2011

Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? Empty
PisanieTemat: Re: Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?   Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? I_icon_minipostSro Gru 21, 2011 9:26 am

Breaking, u nas też była taka jedna dziewczyna, która nie dawała nam spokoju. To było strasznie denerwujące. Wypisała się ze szkoły, a teraz, po latach, zaprzyjaźniłam się z nią, jest w porządku.
Olejcie ją po prostu, albo pogadajcie i powiedzcie wprost że nie pasuje wam to, że się przyczepiła. Jest samotna i dlatego za wami łazi. Nie róbcie tylko rzeczy, których możecie potem żałować. Niech znajdzie sobie jakąś koleżankę, która będzie chciała się z nią zadawać a nie na upór szuka w was przyjaciół.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? Empty
PisanieTemat: Re: Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?   Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Irytujący koledzy łażą za tobą na przerwach?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: