Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezentacja na strefa.pl

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Naylian
Nowy
Naylian


Nick w grze : Naylian
Liczba postów : 18
Dołączył : 12/09/2012

Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 9:50 am

Witam!
Mam pewien problem z prezentacją na strefie.pl(z podstronami). O ile się orientuję pojawił się już poradnik dotyczący tego ale korzystając z niego nie udało mi się wykonać strony HTML, pamiętam jednak że dotyczył on starego kodu HTML, nie jestem pewna czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale niestety po wielu nieudanych próbach postanowiłam założyć tutaj konto i sama poprosić o pomoc Wink
A więc chciałabym poprosić o jakiś poradnik ewentualnie wskazówkę dotyczącej strefy Very Happy

Bardzo proszę o nie pisanie mi tutaj o pastehtml wiem że coś takiego istnieje i umiem z niego korzystać ale chciałabym czerpać wiedzę z coraz to nowszych sposobów wykonywania prezentacji.
p.s Mam nadzieję że napisałam do odpowiedniego wątku,od niedawna mam na tym konto i nie za bardzo się orientuję co do wszystkich stron na forum. tongue


Ostatnio zmieniony przez Naylian dnia Sro Wrz 12, 2012 11:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 1:38 pm

A dokładniej? Jaką chcesz prezentacje zrobic?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 1:46 pm

Stary kod, czy nowy - to bez różnicy, strefa to osobny serwer i rządzi się własnymi prawami. Pozostałych pytań chyba nie wyłapałam, a jeśli takowe są, po prostu zadaj je wprost. ;d
Powrót do góry Go down
Naylian
Nowy
Naylian


Nick w grze : Naylian
Liczba postów : 18
Dołączył : 12/09/2012

Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 11:34 pm

ZetkaEmka napisał:
A dokładniej? Jaką chcesz prezentacje zrobic?
Chodzi mi o to że używając i starego kodu HTML i nowego i linkując na strefie nie pojawił się obraz tylko rząd liter i cyfr.
Bardzo bym prosiła o jakiś poradnik
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 7:15 am

http://prezentacjakarolina211.strefa.pl/podstrony.html
Powrót do góry Go down
Naylian
Nowy
Naylian


Nick w grze : Naylian
Liczba postów : 18
Dołączył : 12/09/2012

Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 8:59 am

liluse napisał:
http://prezentacjakarolina211.strefa.pl/podstrony.html
Dziękuję Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipostCzw Wrz 13, 2012 9:37 am

Odpoweidź udzielona, zamykam:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





Prezentacja na strefa.pl Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja na strefa.pl   Prezentacja na strefa.pl I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prezentacja na strefa.pl
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezentacja w wix.com + prezentacja zwykła + pasujący awatar
» Co się dzieje? (strefa.pl)
» Strefa? i Karolowe dzieła ;p
» Strefa.pl problem
» Prezentacje strefa.pl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: