Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!

Go down 
+25
Karolina211
Marsh
Arbuzek_10
Selena1992
MaryMariaMara
ZetkaEmka
Aki
Basia
Kemishi
Temperance
wilczyca1000
Aglyss
Lubelak
MrsKopytko
-Eruina-
avrilka
Pati...xd
Heshette
LadyArvena
Ejli
Asiaa.
hanka1998
carrie17
Mikim7
EveDallas
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 11:33 am

Pod postem Kamila niestety muszę się podpisać...
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 11:43 am

Basia napisał:
Pod postem Kamila niestety muszę się podpisać...

Ja także, to było trochę chamskie Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 11:45 am

I ja się podpisuję, tym bardziej że to mój post...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:09 pm

Przepraszam, że spytam, ale ile Wy macie lat, że obrażacie się o coś takiego? To jest robione dla żartu, a nie po to, by komuś dopiec. Nie to Eve miała na myśli i dobrze o tym wiecie ;/ nie bawi Was to? Okej, ale radzę nabrać trochę dystansu do siebie i innych, bo świat Was zniszczy, jak o byle co będziecie tupać nóżką i się fochać Wink tyle ode mnie, odpowiadać nie musicie, żeby nie robić tu większego syfu.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:12 pm

carrie17 napisał:
Przepraszam, że spytam, ale ile Wy macie lat, że obrażacie się o coś takiego? To jest robione dla żartu, a nie po to, by komuś dopiec. Nie to Eve miała na myśli i dobrze o tym wiecie ;/ nie bawi Was to? Okej, ale radzę nabrać trochę dystansu do siebie i innych, bo świat Was zniszczy, jak o byle co będziecie tupać nóżką i się fochać Wink tyle ode mnie, odpowiadać nie musicie, żeby nie robić tu większego syfu.

Musze odpowiedzieć Razz
Zabawa zabawą, żarty żartami, co nie znaczy że można tak pisać. Nie tak powinien wyglądać plebiscyt. I nie czepiam się kategorii "małpki" tylko chamskiego zachowania na forum. Można kogoś nie lubić, ale nie można go obrażać publicznie. Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:21 pm

Szczerze? Nie widziałam ani pół chamskiego wpisy ze strony Eve (a chyba to miałeś na myśli), więc najwidoczniej mamy dwa różne pojęcia dotyczące chamskich wpisów. Proponuję zakończyć dyskusję, skoro już nie bierzecie udziału.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:23 pm

carrie17 napisał:
Szczerze? Nie widziałam ani pół chamskiego wpisy ze strony Eve (a chyba to miałeś na myśli), więc najwidoczniej mamy dwa różne pojęcia dotyczące chamskich wpisów. Proponuję zakończyć dyskusję, skoro już nie bierzecie udziału.

Nie biorę udziału, ale jestem Moderatorem i mam pilnować forum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:24 pm

Wg mnie ten plebiscyt nie ma sensu (możecie mnie pożreć - ale takie moje zdanie). Prosiłabym o wypisanie mnie z niego ;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:29 pm

Niedługo trzeba będzie chyba przenieść ten wątek do Flames, bo to zaczyna być ''ostra wymiana zdań''.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:29 pm

Creepy napisał:
Wg mnie ten plebiscyt nie ma sensu (możecie mnie pożreć - ale takie moje zdanie). Prosiłabym o wypisanie mnie z niego ;]
***
No proszę jestem legendą Aanga XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:34 pm

Koszatka napisał:
Creepy napisał:
Wg mnie ten plebiscyt nie ma sensu (możecie mnie pożreć - ale takie moje zdanie). Prosiłabym o wypisanie mnie z niego ;]

Dokładnie,czekałam aż jakaś osoba to napisze Wink Podpisuje się pod tym.

Ja także Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 1:01 pm

Kamil2010 napisał:
Ejli napisał:
Jestem aż taka wkurzająca, że dali mnie od małpki? ._.

Jak widać...
Do Eve - Przepraszam, że to napiszę ale to było trochę chamskie i przykre dla tej osoby...
Nawet jeśli tak uważasz nie powinnaś pisać...

Niedługo, to już nic nie będzie można będzie powiedzieć, bo się okaże, że urażę uczucia jakiegoś Afroamerykanina z drugiego końca globu, o blond włosiu i niskiej posturze, z wystającymi kośćmi policzkowymi i niebieskimi oczami. Jeśli to Ejli zabolało to niech się wypisze i już nie będzie w małpkach. Ja nic nie poradzę że ją nominowali do tego tytułu (żeby nie było, to nie ja, ja nawet nie składałam nominacji).
Może ja osobiście jestem jakaś nienormalna, ale nie widzę w tym nic obraźliwego ... co miała powiedzieć? Skoro zadała pytanie to trzeba było na nie odpisać, a że Eve jest organizatorką, to to zrobiła. Po za tym w moim odczuciu słowo małpka oznacza raczej kogoś figlarnego i nawet jeśli jest napisane, że chodzi o irytującą osobę to ja tak tego nie odbieram. Po za tym, nawet jeśli jest już taki tytuł i taki opis to widocznie tak do cholery jest i najwyraźniej musi zmienić swoje postępowanie i jak napisałam wyżej - jak chce, niech się wypisze - proste, logiczne.
Aglyss też dostała nominację do małpki i przyjęła ją ze śmiechem i entuzjazmem. Przynajmniej tak odebrałam jej post. Można? Jak widać można.

Moim zdaniem bardziej chamsko (bez obrazy) zachowała się "pysia..", "Kamil2010", "Creepy" i "Mikim7", którzy wypisali się z plebiscytu. Ktoś wkłada w to swoją pracę i pomysły, a inni zwyczajnie to sobie olewają. Nie, no w sumie to może złe określenie, no ale, nieważne. Kamil coś tam napisał, że "szczególnie widząc w których kategoriach zostałem nominowany". Urzekła mnie Twoja historia.
Dlaczego ten plebiscyt nie ma sensu? Znacie pojęcie słowa "zabawa" albo jakiegoś synonimu tego słowa? Nie? Wierzcie, że nie chce mi się iść zaglądać do Wikipedii, więc sami to zróbcie, a jeśli ktoś sądzi, że nominowani są sami moderatorzy, to niech ruszy swoje szanowne cztery litery i sam nominuje innych. Ja widzę tam na razie najbardziej aktywne osoby na forum, a że kuźwa ktoś tylko się loguje i nie został mianowany, no to wybaczcie, ale za co?
Plebiscyt ma na celu docenienie użytkowników i ich pracę, a także ukazanie opinii jednych użytkowników o drugich. A wszędzie widzę tylko fochy i kłótnie.
Gratulacje. Szczególnie dla WIELKICH, SZANOWNYCH PANÓW MODERATORÓW [wybaczcie, nie płaszczę się przed tym tytułem ... nie jest jakoś szczególnie zarąbisty, no chyba, że tak uważacie (każdy ma swoje zdanie, szanuję) szczególnie jeśli robią takie akcje. Wy to chyba powinniście świecić przykładem, czy coś ...], których można obrazić słowami "jak widać".
W moim tekście wystąpiły bodajże trzy razy.
Poproszę ostrzeżenie. xP
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 1:12 pm

Caddie napisał:
Kamil2010 napisał:
Ejli napisał:
Jestem aż taka wkurzająca, że dali mnie od małpki? ._.

Jak widać...
Do Eve - Przepraszam, że to napiszę ale to było trochę chamskie i przykre dla tej osoby...
Nawet jeśli tak uważasz nie powinnaś pisać...

Niedługo, to już nic nie będzie można będzie powiedzieć, bo się okaże, że urażę uczucia jakiegoś Afroamerykanina z drugiego końca globu, o blond włosiu i niskiej posturze, z wystającymi kośćmi policzkowymi i niebieskimi oczami. Jeśli to Ejli zabolało to niech się wypisze i już nie będzie w małpkach. Ja nic nie poradzę że ją nominowali do tego tytułu (żeby nie było, to nie ja, ja nawet nie składałam nominacji). (...)

Nie chce żadnych kłopotów i kłótni. Chodziło mi tylko o wstrzymanie się z tym dopiskiem w poście Ejli. Osobiście mnie by to uraziło.

Caddie, w pierwszej części piszesz:
Cytat :
(...) Po za tym, nawet jeśli jest już taki tytuł i taki opis to widocznie tak do cholery jest i najwyraźniej musi zmienić swoje postępowanie i jak napisałam wyżej - jak chce, niech się wypisze - proste, logiczne. (...)
A za chwilkę dodajesz w drugiej części:
Cytat :
(...) Moim zdaniem bardziej chamsko (bez obrazy) zachowała się "pysia..", "Kamil2010", "Creepy" i "Mikim7", którzy wypisali się z plebiscytu. Ktoś wkłada w to swoją pracę i pomysły, a inni zwyczajnie to sobie olewają. (...)
To w końcu jak jest?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 1:23 pm

Matko, jaki referat... No więc ja się zgadzam, ale tylko częściowo. Ejli miała prawo obrazić się za odzywkę Eve... Z drugiej strony Eve włożyła w ten plebiscyt dużo pracy.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 1:25 pm

1. Nie widzę nic chamskiego w zachowaniu Eve. Ejli zapytała- dostała odpowiedź. Miała jej napisac "A nie, to tylko pomyłka, już wymazuję"? Poza tym, to tylko zabawa, nie ma chyba na celu nikogo urazic. Wink
2. Chyba bardziej bym się wkurzyła, gdybym harowała dnie i noce, by wymyślic coś takiego, a kilku delikwentów mówiłoby "nie wezmę udziału, bo to jest be". Ludzie kochani, postawcie się na miejscu organizatora czegoś takiego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 1:42 pm

Mikim7 napisał:

Caddie, w pierwszej części piszesz:
Cytat :
(...) Po za tym, nawet jeśli jest już taki tytuł i taki opis to widocznie tak do cholery jest i najwyraźniej musi zmienić swoje postępowanie i jak napisałam wyżej - jak chce, niech się wypisze - proste, logiczne. (...)
A za chwilkę dodajesz w drugiej części:
Cytat :
(...) Moim zdaniem bardziej chamsko (bez obrazy) zachowała się "pysia..", "Kamil2010", "Creepy" i "Mikim7", którzy wypisali się z plebiscytu. Ktoś wkłada w to swoją pracę i pomysły, a inni zwyczajnie to sobie olewają. (...)
To w końcu jak jest?

A mieliście jakiś powód by się wypisać? Czy tylko "bo tak", "bo plebiscyt be", "bo jestem zajefajnym modem i nie wypada" lub "jestem w kategorii kabareciarz, a nie super hiper mega mod :<"?

Mikim7 napisał:
Nie chce żadnych kłopotów i kłótni. Chodziło mi
tylko o wstrzymanie się z tym dopiskiem w poście Ejli. Osobiście mnie by
to uraziło.

No to widzisz - masz kłótnię, bo z mojej strony już ona nią jest. Skoro uważam, że mam rację to będę bronić swego zdania. Prawda jest taka, że gdyby nie te wasze głupie wypisy (pewnie i tak byście nie dostali żadnego tytułu, bo szansa 1/>5 to naprawdę mało) i zwrócenie uwagi co do Eve to nic by się nie działo, bo Ejli widząc poparcie tłumu stwierdziła po 5 minutach namysłu, że to było be skoro inni tak mówią ...

Co? Piknik był fajny bo dostawaliście nagrody i mogliście okazać łaskę bo sponsorowaliście? A plebiscyt zły bo tylko jakiś tytuł? Prawda w oczy kole.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 2:02 pm

Co do powodu. Nie interesuje mnie ten plebiscyt i nie chce brać w nim udziału. Nie myślę żeby twoje tłumaczenie było realistyczne, gdyż trafiłem do kategorii 'Twórcy, Milusińscy, Webmajster', które nie uważam za nie za dobre kategorie.

Co do opini Ejli. Lepiej się spytać jej samej, a nie wymyślać historie. Jeśli można to proszę o wypowiedzenie się Ejli.

Co do:
Cytat :
Co? Piknik był fajny bo dostawaliście nagrody i mogliście okazać łaskę bo sponsorowaliście? A plebiscyt zły bo tylko jakiś tytuł? Prawda w oczy kole.
Brakuje mi komentarza.

Szanuje pracę Eve, gdyż wpadła na fajny pomysł. Ale jej wpis w poście Ejli nie wydawał mi się za miły.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 2:05 pm

Dobra, nie chce mi się o tym gadać, w sumie nie mam na to dzisiaj już sił. Mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu.
Weźcie usuńcie tą pieprzoną kłótnię i wszystkie posty aż do normalnych (w tym rezygnacje) i rezygnujcie sobie na PW, ot co xP
Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał. Przynajmniej nikt nie będzie miał pretensji, a plebiscyt niech sobie trwa. ;3
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 2:07 pm

Nie kłócić mi się tutaj zwierzaki xD To tylko zabawa. Nikt nie miał na celu nikogo obrażać i widocznie było to źle zrozumiane. Każdemu się zdarza :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 11:38 pm

Wiecie co, dzięki. jestescie tak mili, że szkoda słów. ja nocami stram się wszystko przygotować, a połowa tych 'najważniejsztch' ma to w nosie. Nie to nie. Wykreślam tych którzy nie chcą, a niech nie żałują i robią co chcą... Jak będzie czas odpowiem na wszystkie posty z zarzutami do mnie.
PS. - nie odpowiadam - nie chcę nabijać postów. Wolę edytować, ale jak wam to nie pasuje... To już według mnie jest chore, wielmożni państwo modzi wyżsi od zwykłych. A, gadajcie na mnie, knujcie o wywaleniu mnie - mnie to nie obchodzi. Ja tylko chciałam coś zrobić dla zagrody. nie to nie.

zaczęło się, po pysia odeszła, a ja raczyłam edytować jej post, przecież to takie karygodne. Zaraz potem Kamil i Mikim. Ale wiecie co? Spodziewałam sie tego. Niektórzy iedzą o czym mówię. A jak nie wiedzą - domyślić sie nie jest trudno. Potem od razu afera, że edytuję, że to karalne. pisałam już, zwyczajowo nie chcę dodawać miliona postó, inni tez powinnie mieć szansę w rankingu ilości postów, ale nie, TO KARALNE I NIE MAM PRAWA. Genialne.
Koszatka - userzy zgłaszaja, oni mają głos, jeśli się czują urażeni, to przecież nawet moga gupio poprosić kogoś o nominację... Modzii admin - no wow, chyba my poinniśmy być najbardziej aktywni, zawsze gadulscy i mili? A awatary i podpisy to inna sprawa. Ja jestem też w małpce i się ciesze, bo wiem jak niektórzy mnie nie lubię. i wiem kto nie zgłosił xD
Kamil - w jakich? Kawalarz? Nie wiedzę NIC złego. małpka? jej, to dla zabawy no. I srebrna edycja? Boisz się, że dostaniesz niezbyt pochlwbny tytuł/ no jej. ja zawsze rywalizowałam w najgorszym adminie na ePie, przegrywałam bo przegrywałam, ale zabawę miałam, dla żartu i śmiechu.Ale jeśli czujesz się urażony, to oczywiście, nie bierz udziału -.-
Basia - userzy zgłaszają, miałam jednego takiego, co wpisał osoby bez podpisu dopisarczyka, i to jeszcze takiej nieznanej osoby... No i co z tego, tu się liczy zabawa, was moze jeszcze zgłoszą :3
ponownie kamil - A co miałam napisać? 'Nie, nie przejmuj się, przeciez to dla żartu, zabawy...' i pomyziać po główce? Po prostu napisałam DLA ŻARTU, że skoro jest, to pewnie tak... Warto pomyślać, że to tylko żart. Ale pewno powinnam dodac milion emot? Smile)))))
I największa dyskusja.
Basia, Mikim, Ejli podpisujcie się, skoro nie rozumiecie idei postu.
carrie - dzięki. Ot co, kochai, ot co. Aż skopiuję żeby zaakcentować:
[quote='carrie17']Przepraszam, że spytam, ale ile Wy macie lat, że obrażacie się o coś takiego? To jest robione dla żartu, a nie po to, by komuś dopiec. Nie to Eve miała na myśli i dobrze o tym wiecie ;/ nie bawi Was to? Okej, ale radzę nabrać trochę dystansu do siebie i innych, bo świat Was zniszczy, jak o byle co będziecie tupać nóżką i się fochać Smile tyle ode mnie, odpowiadać nie musicie, żeby nie robić tu większego syfu.[/quote]
Mikim - a ja akurat Ejlinę lubię, i dla żartu dopisałam coś w poście, popełniłam wielki grzech, lezę do spowiedzi. i takie ma być podejście? jejku, ktoś ją zgłosił, nie wnikam w to, ale tojest dla zabawy. Ale wy tego nie rozumiecie, prawda?
Potem piszsz, że jesteś modem (po co z wielkiej litery) i sie czepiasz 'chamskiego zachowania'. za przeproszeniem - chamscy to wy jesteście, bo nie potraficie uszanować pracy osoby, która chciała coś dla zagrody zrobić.
Creepy - wypisana, nie wiem o co chodzi, ale kolejna, która nie widzi sensu w niczym... eh.
Basie - nie, najwyżej sie wytnie parę postów.
Koszatka, Mikim - dlaczego? Bo Koszatka nie jest zgłoszona do połowy kategorii? Bo Mikim jestw dwóch czy trzech i nie chce? ...
Caddie - kolejne podziękowania ślę Smile I odniosę się do paru fragmentów
Cytat :
Może ja osobiście jestem jakaś nienormalna, ale nie widzę w tym nic obraźliwego ...
Oh, jesteśmy nienormalne. klik - muszę to dopisać do ojej hipersupercudnej listy.
Cytat :
Po za tym w moim odczuciu słowo małpka oznacza raczej kogoś figlarnego i nawet jeśli jest napisane, że chodzi o irytującą osobę to ja tak tego nie odbieram.
- ot co, ale wiadomo, pisze Małpka, to znaczy, że źle, że potwornie...
Cytat :
Aglyss też dostała nominację do małpki i przyjęła ją ze śmiechem i entuzjazmem. Przynajmniej tak odebrałam jej post. Można? Jak widać można.
- ja też dobrze ją przyjęłam, zaczęłam sięśmiać jak czytałam maila, no ale ja jestem nienormalna. Ale przykład Ag - przyjęła, pośmiałą się, dobrze jest. Ale nie.
Cytat :
(bez obrazy)
- o to tak trudno...
Cytat :
Poproszę ostrzeżenie. xP
A ja farbki, pomaluję na zielono i będzie pochwała:3
Mikim
Cytat :
Nie chce żadnych kłopotów i kłótni. Chodziło mi tylko o wstrzymanie się z tym dopiskiem w poście Ejli. Osobiście mnie by to uraziło.
Grochem o ścianę. ŻART.
ZetkaEmka:
Cytat :
Matko, jaki referat... No więc ja się zgadzam, ale tylko częściowo. Ejli miała prawo obrazić się za odzywkę Eve... Z drugiej strony Eve włożyła w ten plebiscyt dużo pracy.
Tak jest najprościej, bo ja bym sie obraziła, ojoj. Ale że włożyłam pracy dużo. Wyobraźcie sobie, JA MUSIAŁAM COŚ NAPISAĆ< POPRACOWAĆ!
Hanka:
Cytat :
"A nie, to tylko pomyłka, już wymazuję"
I jeszcze po główce pomyziać, i lizaczka dać... W jakich czasach my żyjemy?
Cytat :
2. Chyba bardziej bym się wkurzyła, gdybym harowała dnie i noce, by wymyślic coś takiego, a kilku delikwentów mówiłoby "nie wezmę udziału, bo to jest be". Ludzie kochani, postawcie się na miejscu organizatora czegoś takiego.
poczekaj niech Cię złapię na GG:) Nie oni to wymyślili, odstawiają szopkę...
Cytat :
Czy tylko "bo tak", "bo plebiscyt be", "bo jestem zajefajnym modem i nie wypada" lub "jestem w kategorii kabareciarz, a nie super hiper mega mod :<"?
Mikim miał mega szansę na wejmajstra, to oczywiste. Tak samo w modowych kategoriach. ale to be.
Cytat :
Co? Piknik był fajny bo dostawaliście nagrody i mogliście okazać łaskę bo sponsorowaliście? A plebiscyt zły bo tylko jakiś tytuł? Prawda w oczy kole.
taka brzydka prawda w sumie... Zobaczymy, jaka będzie afera, jak ja w październiku bym zrezygnowala z tego waszego konkursu...
Mikim:
Cytat :
Nie interesuje mnie ten plebiscyt i nie chce brać w nim udziału.
nie interesuje, to mogłeś nie nominować nikogo, i niech sobie leży, a nie gadac od rzeczy i wszczynać awantury od razu, razem z paroma innymi, których to nie interesuje...
Cytat :
Szanuje pracę Eve, gdyż wpadła na fajny pomysł.
To mówiłam już, trzeba było sie nie wypisywać, tylko zrezygnować z nagrody już pod koniec, bo teraz to afera a nie wypisywanie się jest.

Cóż. Chciałam cos zrobić. jak widać, zaraz jest afera. Niezmiernie miłe.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 3:14 am

Skopiuje tylko fragment:
EveDallas napisał:
Cytat :
Matko, jaki referat... No więc ja się zgadzam, ale tylko częściowo. Ejli miała prawo obrazić się za odzywkę Eve... Z drugiej strony Eve włożyła w ten plebiscyt dużo pracy.
Tak jest najprościej, bo ja bym sie obraziła, ojoj. Ale że włożyłam pracy dużo. Wyobraźcie sobie, JA MUSIAŁAM COŚ NAPISAĆ< POPRACOWAĆ!
No tak ... Wszyscy wymagają wielkiego szacunku do wykonanej pracy. Jeśli ja szperam i znajduje informacje, opisuje promocje, pokazuje odnalezione grafiki to nawet słowa dziękuje nie usłyszę. Nie mówię tu o wszystkich czy o wyjątkach. Jedno słowo, a czułbym że to co zrobiłem komuś się przydało i jest za to wdzięczny ... Jak mówiłem - szanuje twoją prace, opis i prowadzenie plebiscytu, zrobienie obrazków, wymyślenie całej akcji, lecz nie chcę brać w tym udziału. Doceniam twoją prace, gdyż ruszyłaś wkońcu tą nudę na ZM, wymyśliłaś coś nowego. Gratuluje i dziękuje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 3:22 am

No przepraszam, a kto dziękował za obrazki? Połoa userów jest przeszczęśliwa jak coś znajdziesz, i może nie mówią dosłownie 'dziękuję', a jednak to wyrażają.
A z resztą. pisałam już w naszych tematach, koniec, dociągnę to do końca i zegnam się z wami, to nie ma sensu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 3:31 am

Mikim, zawsze jak coś wyszperasz, to masz tonę postów z podziękowaniami, o tym, że jesteś wielki, boski i w ogóle. No i chyba dzięki temu użytkownicy Cię nominowali do niektórych kategorii, a Ty się teraz na to wypinasz. Więc się zdecyduj czy chcesz podziękowań, czy nie Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 3:39 am

Może wyrażę swoje zdanie...

EveDallas
- osobiście uważam, że postępujesz zbyt nerwowo. Każdy ma prawo zrezygnować z plebiscytu jeżeli nie jest tym zainteresowany, i zapewniam Cię że każdy docenia Twoją pracę. Wymyśliłaś coś, opisałaś, zdecydowałaś się to samodzielnie poprowadzić, zrobiłaś nawet nic nie warte grafiki, które jednak ten plebiscyt ubarwiły. Zrezygnować pod koniec plebiscytu z nagrody? Nie uważam to za dobry pomysł. Po co dawać ich do nominowanych skoro i tak nic nie chcą wygrać? Niech dostanie się tam inna osoba, która może przez chwile nacieszyć się tym, że ktoś ją zna. Pamięta o niej. Mimo że jest zwykłym króliczkiem szaraczkiem, osobą nie wyróżniającą się z tłumu Złotymi gwiazdkami nad Avatarem, a uważam, że jest wielu userów, którzy marzą by zobaczyć swój nick w tabelce...

Mikim, Kamil, pysia i reszta która zrezygnowała - absolutnie nie zamierzam was krytykować za to, że zrezygnowaliście z rzeczy, której tak naprawdę nie chcecie. Jest to wasze osobiste zdanie. Tak naprawdę żadna z tych kategorii nie jest obraźliwa, wszystko jest dla zabawy, w której wy zwyczajnie nie chcecie brać udziału. Mimo wszystko wam również należą się podziękowania, bo może to właśnie dzięki wam jakaś osoba, która jest zwykłym użytkownikiem, zostanie doceniona i zauważona w plebiscycie.

carrie17
Mimo wszystko, powiedzenie, że Mikim jest wielki, boski i w ogóle nigdy nie będzie odzwierciedlało słowa dziękuje.

Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 3:51 am

liluse - wiem, ze jestem nerwowa, i to nie ja zrobiłam avatary - tylko Chantell. postaw się na moim miejscu. Specjalnie wtstawałam wcześniej, zeby to przygotować - jednak, praca nie została uszanowana. Rezugnują, bo nie mają ochoty. Tja, jasne. na GG coś Ci wysłałam, poczytaj sobie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 5:40 am

Hmh, po proszono mnie o wyrażenie to to zrobię, a co:

Moim zdaniem, w pewnej części edycja mojego postu zabrzmiała jak "Jes, jesteś tak irytująca.", co przynajmniej dla mnie nie jest zbyt miłe. Druga sprawa : Niektórzy się powypisywali, bo może po prostu nie chcą się w to bawić, albo nie podoba im się że każdy może ich zgłaszać do kategorii, której by nie chcieli? A przy tym, co szkodzi że kilka osób odeszło, jak i tak reszta się dalej bawi? A co do tej małpki, może mi się nominacja do niej nie podoba, ale tylko z powodu jednej nominacji się nie wypiszę, bo zostałam też nominowana do na przykład pisarczyka czy Aanga, z czego się cieszę i nie chcę rezygnować z tych rzeczy. :>

A teraz czas policzyć ile razy mój nick pojawił się w waszych postach. ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 7:03 am

A mnie nie ma wcale [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 4282798970.
Nikt Kopytka nie nominuje :c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Go??
Gość
Anonymous



[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 7:05 am

Pysia edytowała.


Ostatnio zmieniony przez pysia.. dnia Pią Wrz 21, 2012 8:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 7:08 am

MrsKopytko napisał:
A mnie nie ma wcale [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 4282798970.
Nikt Kopytka nie nominuje :c

Ja Cię nominowałam :>
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 7:54 am

Pysiu - 1000 aktywnych raczej 100. I 'najwazniejszych' w cudzysłowiu, porzenośnia, metafora... Wiesz co to? -.-

liluse,ja też jakby postu Lubelaka nie zrozumiałam O.o


Ostatnio zmieniony przez EveDallas dnia Pią Wrz 21, 2012 7:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!   [Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I! - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[Forum] Wielki Zagrodowy Plebiscyt, edycja I!
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Zagrodowy Plebiscyt
» [Forum] Plebiscyt... WYNIKI!!!
» Pytania związane z forum - jak przenosic posty do innego dzialu, jak sprawic by zakladki się nie chowały [edycja moderatora]
» Zagrodowy... Cover piosenki!
» II edycja konkursu...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: