Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Trening koni

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostSro Wrz 19, 2012 3:30 am

♥️ Marzysz o koniku pokonującym rywali w przedbiegach? Dla którego zdobycie rozety nie będzie problemem? Chciałbyś/chciałabyś zabłysnąć w rankingu wygranych zawodów? To temat dla Ciebie!

♥️ Z chęcią pomogę w treningu koni do GP, lub po prostu koni 'dla dobrych UM' i rozet Smile
♥️ Wymagane przedmioty: OM/PD, KF, KK (lub cały nyks), WM, kwaterunek w jak najlepszym OJ (mogę załatwić boks 3*** z prysznicem i ceną lekcji 58eq)

♥️ Trening może odbyć się u mnie, wtedy zwracam konia Twojemu znajomemu, lub Tobie po 10 dniach. Lepszą opcją jest jednak trening na współdzieleniu - mam całą listę osób, u których przebywałam na koncie - nie kradnę i nie oszukuję Razz
♥️ Trening trwa kilka godzin

♥️ Koszt: 1 kupon / Przedmiot z CR (OM/KF/Z.Har/Z.Hery/Z.P/2xZJ,2xŁA,2xKK) / 100tys eq

♥️ Mogę wyhodować źrebaka rasy luzytańskiej, o PG 860+ - po treningu bankowo osiągnie 1300UM.
♥️ Pamiętaj, że ostateczna wartość UM konia zależy od jego PG, a także przedmiotów, które dostanie (szczególnie ważne są chmurki).

Gdyby ktoś był chętny - pisać. Czas na trening zawsze się znajdzie. Przed przystąpieniem do treningu, wyliczam maksymalne UM, które źrebak może osiągnąć za pomocą kalkulatora stworzonego przez Neuromaniac.

I na koniec: Moja Różowa Perełka jako przykład wytrenowanego konika Wink
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostSro Wrz 19, 2012 7:26 am

chętnie bym skorzystała
Powrót do góry Go down
KWPN 15
Raczkujący
KWPN 15


Nick w grze : KWPN
Liczba postów : 52
Dołączył : 01/09/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostSro Wrz 19, 2012 7:52 am

korane - zgłaszasz się do kilku osób na raz... a może ktoś już, że tak powiem zarezerwował dla Ciebie miejsce w "kolejce" treningu.? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostSro Wrz 19, 2012 7:56 am

KWPN nie , zgłosiłam się do cb i carrie gdyż mam zamiar wytrenować 2 koniki Wink

KWPN ale to do ilu osób piszę nie powinno cię obchodzić Smile
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostSro Wrz 19, 2012 12:06 pm

Korane, zapraszam na PW na howrse, dogadamy szczegóły Very Happy
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 12:58 pm

@korane

czy mi się tylko wydaje, czy Twojego konta już nie ma? O.o
Powrót do góry Go down
KWPN 15
Raczkujący
KWPN 15


Nick w grze : KWPN
Liczba postów : 52
Dołączył : 01/09/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 1:35 pm

carrie17 - korane gra teraz jako volvos40 Wink
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostCzw Wrz 20, 2012 1:54 pm

A, to dzięki, bo właśnie tak wyszukuję i się zdziwiłam Laughing
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 12:42 pm

Tak więc: dzisiaj miałam pierwszą klientkę: KLIK
Klacz miałaby więcej UM, gdyby właścicielka nie zapomniała o zabawach, ale obie jesteśmy zadowolone, nawet nazwała ją na moją cześć Cool

Także zapraszam do treningu, cena nie jest wygórowana, a konik zawsze osiągnie tyle UM, na ile go stać (o ile pamięta się o zabawach xD )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trening koni Empty
PisanieTemat: Re: Trening koni   Trening koni I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Trening koni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trening koni do GP
» trening koni do GP
» Trening koni do GP
» Trening koni na GP
» Trening koni do GP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: