Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Koty, psy, strasznie denerwujące

Go down 
+15
Arrin
MaryMariaMara
galop10000
Wirehalta
avrilka
martosia2004
EveDallas
Kikyo22
Philipek
blueberry.
wilczyca1000
Takashiro
Imia
-Eruina-
Shera
19 posters
AutorWiadomość
Shera
Nowy
Shera


Nick w grze : Shera
Liczba postów : 44
Dołączył : 21/09/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 9:13 am

Pół howrsowiczów ma wklejone na prezentacji coś tego typu:

"Cały czas gadacie o psach i o psach. A co z kotami? Już o nich zapomniałeś? Wklej to na prezentację, jeżeli kochasz koty! Koty wygrają! A psy są głupie!"
Oczywiście z dołączonym obrazkiem kotka. Powstają też takiego samego typu - o psach, królikach, małpach i o jakichkolwiek innych zwierzętach. Walka i walka. Suspect
Co o tym myślicie? Mnie to strrrasznie denerrrwuje. Exclamation Question
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Wrz 22, 2012 4:25 am

Koty górą! ^.^

A tak na serio to ich wybór. Fajnie, że pokazują co lubią. Mnie to wcale a wcale nie wkurza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Wrz 22, 2012 5:26 am

Kooty są najlepsze. ^^

Nie, nie przeszkadza mi to. ; D Dużo rzeczy cię denerwuje, wiesz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Wrz 22, 2012 5:58 am

Nie, nie przeszkadza mi to. Piszą to na swoich prezentacjach - to ich strefa, niech piszą co chcą.
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Wrz 22, 2012 6:48 am

Koty bardziej lubię niż psy,ale tylko 4%. ^^

Mi to nie przeszkadza,ich prezka,niech piszą co chcą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Wrz 22, 2012 8:32 am

Jakoś mi to nie przeszkadza, ale i tak gotuje się na widok : ,,Kotki sąom lepsze! fklej to na swojąm prezke jieśli tak uwarzasz! wygrnimy zapchlone kundle :k''. Ja kotów nienawidzę i się z tym publicznie nie ogłaszam. Jest to po prostu bezsensowne zaspamowywanie miejsca na ładną prezentacje Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostNie Wrz 23, 2012 8:18 am

Mnie to denerwuje, ale mało - bo w końcu to ich sprawa. Jednak według mnie bezsensem jest sprzeczaniem się o to co lub kto jest lepsze. Każdy ma swoje wymagania, upodobania - więc po co takie "wojny"? Jedni wolą koty, inni psy, a jeszcze inni małpy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 10:33 am

Każdy ma inne gusta, ale ja muszę przyznać, że wolę psy. Smile Mnie też to trochę denerwuje kiedy to widzę. No cóż, gracze muszą już robić jakieś banery jak widzą, że większość woli co innego.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 10:53 am

Ja wole psy z prostego powodu - alergia na koty + pies nie chodzi ci po meblach -.-
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 11:36 am

Haha, ja mam 7 kotów, alergię na nie, i dwa psy xD
A tak na temat - niech wklejają co chcę, mi to nie przeszkadza, przeciwnie - jak są ładne obrazki to niech wklejają ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 11:50 am

Kikyo - mu kot siada tylko na sofie i łóżku. Bo tam mu pozwalamy. Nie łazi po pokoju brata, bo jej nie wolno, nie skacze po meblach, nie drapie...
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 3:25 pm

Themma, to masz szczęście. Ja miałam kiedyś kota, to nie dość ze łaziła po wszystkich, to jeszcze poszła sobie i nie wróciła. Przez nią straciłam miłość do kotów...
Powrót do góry Go down
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostCzw Paź 04, 2012 12:07 am

Ja, wolę psy od kotów......chodź...nie koty i psy tak samo 999/100


Ostatnio zmieniony przez martosia2004 dnia Pią Gru 28, 2012 8:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostCzw Paź 04, 2012 10:52 am

Kotowe kociska! <3
Oł yeah ^^

Ja jestem kociarą,ale psy dla mną są także wspaniałymi zwierzętami.: ) Powiedzmy tak; prawdziwy miłośnik psów/kotów potrafi polubić także koty/psy. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostPią Paź 05, 2012 6:41 am

Koszatka napisał:
(...)Powiedzmy tak; prawdziwy miłośnik psów/kotów potrafi polubić także koty/psy. Wink
Dokładnie,bardzo dobrze napisane. : D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
Go??
Gość
Anonymous



Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostPią Paź 05, 2012 10:34 am

Ja lubię i koty, i psy Smile
I nie przeszkadza mi to, że inni coś wklejają na swoje prezentacje. To jest ich sprawa, nie nasza.
Powrót do góry Go down
Wirehalta
Nowy
Wirehalta


Liczba postów : 5
Dołączył : 19/10/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Paź 20, 2012 9:12 am

Nie ukrywam, że trochę mnie to denerwuje. Każdy powinien szanować poglądy i upodobania innych ludzi, a skoro mu nie pasuje, że ktoś woli psy od kotów czy chomiki od królików, zamiast strzelać focha i budować mur nienawiści + często i oburzenia, zachować to dla siebie. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Powrót do góry Go down
galop10000
Raczkujący
galop10000


Liczba postów : 77
Dołączył : 14/01/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 3:02 pm

Ja kocham psy ale lubię też koty.
A jak widzę taką notatkę, to aż się we mnie gotuje...
Powrót do góry Go down
MaryMariaMara
Przyjaciel Zagrody
MaryMariaMara


Nick w grze : Prezentacje.
Liczba postów : 663
Dołączył : 10/07/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Lis 03, 2012 4:52 am

Jak dla mnie gracze niepotrzebnie to wklejają, każde zwierze jest dobre. Każdy ma swoje upodobania.
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostSob Lis 03, 2012 12:10 pm

Z psem i kotem to jak z kobietą i facetem: kto lepszy.
Tego się nie rozstrzygnie i dla mnie takie petycje to czysta głupota. Każdy zwierzak jest inny i każdy ma swoje uroki. Jak coś takiego widzę to nawet nei czytam i schodzę z profilu. nie ma co takim zawracać sobie głowę i gratulowaćSmile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 9:04 am

Właśnie koty są świetne
więcej ludzi przecież wyżuca psy a nie koty


sama przygarnełam już 4 koty
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 9:16 am

A ja tam lubie konie i psy, koty itd. ale nie piszę tego na profilu
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 9:51 am

Mnie denerwuje, jak jest obrażanie, np.:
,,Koty są głupie, łyse, śmierdzą i linieją! Psy rządzą! Wklej to na prezentację jeśli uważasz że psy rządzą, a koty są głupiee!"
Koty, psy, strasznie denerwujące 2153337378

Ale rozumiem, jeśli jest obrazek kota, plus napis:
,,Lubisz koty? Wklej to na swoją prezentację!"
Wtedy jest to nieszkodliwe Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
ᵴᵶέᵼƪα/\/ⅆ
Nowy
avatar


Nick w grze : ᵴᵶέᵼƪα/\/ⅆ
Liczba postów : 12
Dołączył : 02/12/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostNie Gru 02, 2012 3:55 am

koty są najlepsze

jak zmienić avka bo mi się żygać chce
Powrót do góry Go down
Always
Już coś wie
Always


Nick w grze : Always
Liczba postów : 129
Dołączył : 26/10/2012

Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipostPią Gru 07, 2012 5:15 am

Ale chociaż powiadamiją nas te napisy że są to dzieci z którymi nie warto się zadawać. Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koty, psy, strasznie denerwujące Empty
PisanieTemat: Re: Koty, psy, strasznie denerwujące   Koty, psy, strasznie denerwujące I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Koty, psy, strasznie denerwujące
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koty Syjamskie :)
» Koty i pudła

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: