Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dziwne zjawiska w szkole

Go down 
+9
wiki0396
EveDallas
avrilka
-Eruina-
Takashiro
ana0000000000
Heshette
ZetkaEmka
Evelynek
13 posters
AutorWiadomość
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Wrz 26, 2012 10:17 am

Kiedyś założyłyśmy Klub duchów. Polegał on na wykrywaniu jakiś zjawisk w szkole. No ale klub się rozpadł./ Raz jedna przyniosła do szkoły obraz białej damy i kosiarza z kosą./ Dzisiaj idziemy po SKS'ie do łazienki na pierwszym piętrze. Nikogo tam nie było prócz dziewczyny, która poszła do toalety. Nagle słyszymy głośne pukanie. Ale dobierało ono nie z tej łazienki co była ta dziewczyna tylko z łazienki na przeciwko. No to otwieramy te drzwi i nikogo tam nie ma. Jak się przestraszyłyśmy to z piskiem wybiegamy do szatni. No a w szatni jedna dziewczyna wyciąga komę i weszła na lokalizację miast. Coś sobie tam pisałyśmy no i jak Zuzia chciała napisać Ustka to po połączeniu wyszło ich7. A w klubie było 7 osób. No to potem zaczęłyśmy dalej tak bazgrać no i wychodziło po kolei: ich7, obraz, przyniesie, akcyjna, no i potem włączamy jakąś muzę i włączają się słowa: "Ten pan i pani". No to się jedna przestraszyła. I zamykamy oczy i Kasia pisze. Wyszedł wyraz "duchy". W tym samym momencie zerwał się silny wiatr. Zuzia chwyciła telefon i gdy cofnęła cały wyraz wiatr ucichł. Napisała to jeszcze raz. Znowu zawiał wiatr. Tylko tym razem nie cofała wyrazu. Wiatr wiał i wiał. Przestraszyłyśmy się no i skasowała ten wyraz. Wiatr ucichł. Potem wyszedł jeszcze wyraz wioska i kosa. No to składamy w całość: ich7, obraz, przyniesie, akcyjna, pan i pani, duchy, wioska, kosa= 7 osób z klubu ma przynieść obraz pani i pana duchów z czego jeden mieszkał w wiosce i miał kose po czym stanie się akcja i wtedy dziewczyny wystraszyły się. No i potem jeszcze wyszły nam podobne wyrazu i tak je obmyślamy i wychodzi ze szkoły nasza wychowawczyni a my jej nie zauważamy i jak do nas powiedziała to ja aż odskoczyłam ze strachu a dziewczyny wpadły na krzaki. A i jeszcze dodam, że gdy włączyłam telefon była 16.00 i wtedy zrobiło mi się na chwile zimno. A byłam w domu. Czy to wiąże się z tym, że 16.00 daje łącznie wynik 7 a nas w klubie jest 7? A jak w zeszłym roku działałyśmy to raz patrzyłyśmy się do lustra i w odbiciu pojawia się jakiś zarys twarzy a za nami nikogo nie było i nic nie mówiłyśmy. Bo po szkole krąży legenda, że kiedyś żyło na tym miejscu 2 osoby. Mąż kosiarz i żona zawsze ubrana na biało. I teraz to znowu powraca.

Jutro po lekcjach idziemy do tej toalety i na 5 min. zostawiamy ten obrazek na oknie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Wrz 26, 2012 11:33 am

Eee... xD Nie wiem, jak było, ale szczerze? Ja nie wierzę w duchy. Ale to, że w nie nie wierzę, nie znaczy oczywiście, że uważam, że ich nie ma... Bo pewności nigdy nie mamy, a zawsze fajnie jest w coś wierzyć.
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Wrz 26, 2012 12:09 pm

Jezusmaria, nie wieżę w duchy, ale jak coś takiego zobaczę, to boję się wejść do ciemnego pokoju xd
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Wrz 26, 2012 12:50 pm

Ja osobiście w duchy, demony i inne tego typu byty wierzę, gdyż doświadczyłam ich istnienia na sobie.

Więc, krotko mówiąc: To albo zbieg okoliczności, albo te istoty chcą Wam coś przekazać. Najważniejsze: Nie bać się! Duchy nie mogą ludziom nic zrobić, tylko napędzają strachu. Co innego te drugie, ale nie o nich tu mowa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Wrz 26, 2012 1:13 pm

Heshette napisał:
(...)ale jak coś takiego zobaczę, to boję się wejść do ciemnego pokoju xd
Nie tylko ty tak masz. XD
Ja osobiście w duchy nie wierzę.Myślę,że to zbieg okoliczności.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 12:45 am

To zapewne jedynie zbieg okoliczności.

A tak z innej beczki. Jeśli ma już być o duchach xD

Ta historia wydarzyła się na prawdę.

Byliśmy na nocowaniu w szkole. Zuzka łaziła sobie po korytarzach, było to ok. godz 19. Idzie sobie na pawilon, po czym z piskiem wróciła do klasy 'Alka, tam jest duch!' - wrzeszczy do mnie. Sobie myślę 'O co jej chodzi?', bo w duchy nie wierzę. Poszłam z nią, aby jej udowodnić że tam duchów nie ma, ale poszłyśmy tam i słyszmy 'UUUU!' Tak się wystraszyłam, że pierwsza byłam w klasie xD No to tak łaziliśmy (dodam, że boso) coraz większymi grupami, ale wszyscy za w tym samym czasie. Ciągle to 'UUU!' Koleżanka, która w duchy wierzy, płakała że nigdy więcej nie przyjdzie do szkoły. PŁAKAŁA. To ją zostawiliśmy, i tym razem wszyscy co nocowali (oprócz tej co płakała) poszli, razem z komórkami, aby sobie drogę oświetlić, sprawdzić co tam się dzieje. Włączamy komórki, świecimy na korytarz - nic. A było nas z 50, każdy z telefonem. Dopadłam włącznika światła, uruchomiłam go. Nic nie widać. Aż tu nagle z bocznego korytarza wyskakuje... wf-ista xD Wszyscy sobie zaprzysięgli, że mu tego nie darują xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 8:04 am

Dzisiejszy raport:
Otóż. Idziemy na przerwie do tej łazienki. Zuza włącza telefon i wychodzi wyraz zuzia. No to pisze jeszcze raz. Wychodzi kasia. Trochę się przestraszyły. No to ja piszę i jak zobaczyłam co wyszło to aż krzyknęłam. Tym wyrazem była śmierć. No to potem jeszcze piszemy różne takie wyrazy i wychodzi luty. No to się dziewczyny tak wystraszyły, że zaczęłyśmy krzyczeć. Potem patrzę na ścianę i widzę czarny zarys tak jakby kuli. Nie wiem. Ale zdawało mi się, że się porusza. Dziewczyny też ją widziały. Potem nagle zniknęła w ścianie.

Jutro zamierzamy wziąć tam ten obraz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 9:51 am

Widzę,że temat z czatu powraca Wink
Moją opinie już znasz :p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 11:03 am

Ehe, u mnie byli kosmici xD
nie no serio, to ja w duchy w sensie takim o jakim mówisz nie wierzę, przypadek i tyle, ile razy ja podpisując się pod SmSami pisałam kasia albo coś... xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostCzw Wrz 27, 2012 11:16 am

EveDallas napisał:
Ehe, u mnie byli kosmici xD
nie no serio, to ja w duchy w sensie takim o jakim mówisz nie wierzę, przypadek i tyle, ile razy ja podpisując się pod SmSami pisałam kasia albo coś... xD
Ach, raczej chodziło mi o to, że w telefonie Zuzi jest lokalizator miast. No i one w tym pisały.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostPią Wrz 28, 2012 1:33 pm

Dowiemy się w lutym, czy się pozabijają. ^^ A na serio, matko boska, nuda na przerwach...? W sumie dobry sposób.
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Sty 09, 2013 11:41 am

w mojej szkole w czasie wojny był szpital, podobno zmarł tam mój prapradziadek po postrzeleniu przez niemca
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Sty 09, 2013 12:26 pm

U nas zawsze strasznie jest w WC w szatni i dziewczęcym WC (w szkole ogólnie). I na biwaku było tak strasznie, że każdy sie do siebie tulił i gadaliśmy, zeby nie zasnąć. I mieliśmy straże. Jedna grupka po trzy osoby śpi od 0.00 do 1.30, potem stoi na straży, drudzy śpią od 1.30 do 3.00, i potem na straż, trzecia grupa od 3.00 do 4.30 itd. Pamięęętaam. <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Axunia
Nowy
Axunia


Nick w grze : Axunia
Liczba postów : 49
Dołączył : 24/11/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostSro Sty 09, 2013 12:38 pm

Hah, nieźle Wink Moja koleżanka raz robiła sobie zdjęcie w szkolnej toalecie i na zdjęciu wyszło, że stoi za nią jakaś dziewczyna, a tak na prawdę to była sama :O No cóż, ja w duchy nie wierzę, ale mam dość bujną wyobraźnię, więc jak jestem sama w domu i usłyszę jakiś trzask, to się boję Razz
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 12:45 pm

Hah u nas w każdy kwiecień jest tzw. Noc w Liceum, a że nasza szkoła to zabytkowy, barokowy pałac to zawsze jest klimatycznie Very Happy no i zawsze na tą okazję robię znane chyba w całej szkole moje słynne rogaliki. Na ostatniej robiliśmy podchody i szukaliśmy mojego 'dzieła kulinarnego' w piwnicach Dodam że naszą drużynę wpuścili tylko z jedną świeczką do ciemniuteńkiej, szkolnej piwnicy. Wchodzimy i nagle słyszymy takie głośne: ŁAAAAAAAAAAA!
Zaczęłyśmy się z dziewczynami drzeć jak oszalałe że nas na korytarzu usłyszeli a ja daję słowo że przez moment wierzyłam że fantastyczne potwory istnieją naprawdę xD!
Co się okazało? W piwnicy schował się jeden z zeszłorocznych maturzystów który postanowił nas ze swoim kumplem prześladować przez całą 'akcję poszukiwawczą' xD
A tak na dobrą sprawę to krążą plotki że straszy u nas duch ostatniego właściciela tego pałacu - Masenbacha xD powiem tak... czasami w tej szkole faktycznie dzieją się dziwne rzeczy. Pamiętam jak na mojej pierwszej nocy w LO bałam się iść sama do kibla a 17 (bo damskie są u nas dwa) która zdaniem mojej poprzedniej polonistki jest na społy z aulą (w której wszyscy oglądaliśmy filmy) najbardziej nawiedzona omijałam szerokim łukiem i poszłam do wc obok sali fizycznej (odległość od auli ta sama jakby nie patrzeć) xDDD!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipostPon Lis 11, 2013 8:25 am

Axunia napisał:
Hah, nieźle  Wink Moja koleżanka raz robiła sobie zdjęcie w szkolnej toalecie i na zdjęciu wyszło, że stoi za nią jakaś dziewczyna, a tak na prawdę to była sama :O No cóż, ja w duchy nie wierzę, ale mam dość bujną wyobraźnię, więc jak jestem sama w domu i usłyszę jakiś trzask, to się boję Razz
Ja też w duchy nie wierzę ale jak byłam sama w domu i słyszałam skrzypienie drzwi (od łazienki) na początku myślałam że są niedomknięte i jest przeciąg więc chciałam je zamknąć a okazało się że były zamknięte tak samo jak okno! I gdzie tu wytłumaczenie takiej sytuacji? Dziwne zjawiska w szkole 4064056192
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziwne zjawiska w szkole Empty
PisanieTemat: Re: Dziwne zjawiska w szkole   Dziwne zjawiska w szkole I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dziwne zjawiska w szkole
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» dziwne tło od cukierka
» Nowy przedmiot w szkole
» Jak odnaleźć się w nowej szkole?
» Różne dziwne prezentacje
» Dziwne dziadostwo - help me!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: