Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Hodowla koni

Go down 
AutorWiadomość
slodka2001
Nowy
slodka2001


Nick w grze : slodka2001
Liczba postów : 1
Dołączył : 06/10/2012

Hodowla koni Empty
PisanieTemat: Hodowla koni   Hodowla koni I_icon_minipostSob Paź 06, 2012 10:21 am

http://www.hodowla-koni.darmowefora.pl/index.php?www
coś podobnego do howrse ale na forum.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Hodowla koni Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla koni   Hodowla koni I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 2:01 am

Nie powiem, żeby kopiowanie obrazków z howrse było najlepszym pomysłem, nie mówiąc już o kreatywności
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Hodowla koni Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla koni   Hodowla koni I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 2:17 am

Moje doświadczenie na grach forumowych jest praktycznie zerowe ale:

  • Kopiowanie grafiki z howrse nie jest ani kreatywne ani legalne, bo wątpię,że masz na to zgodę
  • Ogólna grafika nie jest zbyt pięknie zrobiona, jest naprawdę przeciętna, a widziałąm już kilka dobrych forów o końskiej tematyce.
  • Tematyka, może i fajna ale gdzie są rozbudowane tematy, gdzie są zasady dotyczące rozmnażania, hodowla polega na ulepszaniu źrebaków, więc gdzie te wszystkie zasady ja się pytam? Gdzie są zasady sprzedaży itp.?
Na razie tyle, szkoda mi czasu, energii i klawiatury na wytykanie kolejnych błędów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hodowla koni Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla koni   Hodowla koni I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Hodowla koni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trening koni do GP i hodowla
» Hodowla koni luzytańskich ♥
» Hodowla koni ze Stajni Rohanu
» Hodowla
» Hodowla Holenderskich koni gorącokrwistych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: