Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Proźba o stworzenie maści

Go down 
AutorWiadomość
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Proźba o stworzenie maści Empty
PisanieTemat: Proźba o stworzenie maści   Proźba o stworzenie maści I_icon_minipostWto Paź 09, 2012 2:33 pm

Mam ogromną proźbę o stworzenie dla mnie maści do złotego jabłka w Gimpie. Potrzebuję kogoś kto stworzy mi taką maść, bo ja mam tylko pomysł na nią, ale nie mam ani czasu, ani tego programu, a baardzo mi zależy na stworzeniu maści Exclamation Dajcie mi szansę. Zapłacę Very Happy Jeśli ktoś zainteresowany to proszę napisać prywatną wiadomośc, pod mój login na howrse: SalineroNatka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Proźba o stworzenie maści Empty
PisanieTemat: Re: Proźba o stworzenie maści   Proźba o stworzenie maści I_icon_minipostWto Paź 09, 2012 2:34 pm

Ile płacisz?
Powrót do góry Go down
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Proźba o stworzenie maści Empty
PisanieTemat: Re: Proźba o stworzenie maści   Proźba o stworzenie maści I_icon_minipostCzw Paź 11, 2012 5:16 pm

Nie mam pojęcia jak to wycenić, zdaję się na Was - mogą być equus i kupony, ale od razu mówię, bo wiem że to zniechęca, że potrzebuję całą maść, nie tylko lineart, z powodów wyżej wymienionych Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Proźba o stworzenie maści Empty
PisanieTemat: Re: Proźba o stworzenie maści   Proźba o stworzenie maści I_icon_minipostCzw Paź 11, 2012 10:52 pm

Szczerze mówiąc nie wiem, czy ktoś się skusi, bo to masa pracy której nie można wyrazić kuponami, czy equusami. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Proźba o stworzenie maści Empty
PisanieTemat: Re: Proźba o stworzenie maści   Proźba o stworzenie maści I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Proźba o stworzenie maści
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wybór maści
» Proźba o punkty dorastania
» Proźba o sprawdzenie kodu
» Proźba o wycenę konia
» Majowe Maści na ból pleców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: