Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wytrenowanie konia po 25 latach

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

Wytrenowanie konia po 25 latach Empty
PisanieTemat: Wytrenowanie konia po 25 latach   Wytrenowanie konia po 25 latach I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 4:24 am

Potrzebowałabym kogoś kto mi wytrenuje konia do 100% wytrenowania i z powrotem do 0 UM. Za trening + doprowadzenie do 0 UM dam KM/PA i 2 CO na potrzeby treningu. Jeżeli by w czasie treningu koń zdechł to oczekuję aby za to ta osoba dała 1 kupon, za to że nie wykonała w pełni tego co ma i uśmierciła konia. Jak tylko do tego doprowadzi to chcę aby wystawiła ta osoba konia z powrotem mi i dam koniu KF i będzie uniwersalnym koniem do zadania.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Wytrenowanie konia po 25 latach Empty
PisanieTemat: Re: Wytrenowanie konia po 25 latach   Wytrenowanie konia po 25 latach I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 5:00 am

To po co trenować, jeśli chcesz go do zera potem dotrenować? Bo trochę nie widze w tym sensu...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Wytrenowanie konia po 25 latach Empty
PisanieTemat: Re: Wytrenowanie konia po 25 latach   Wytrenowanie konia po 25 latach I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 8:44 am

No właśnie. nie lepiej przeznaczyć jakiegoś słabego konia do tego celu? Dac mu tylko zwój by na nim nie tracić i tylko na łąki wysyłać. ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Wytrenowanie konia po 25 latach Empty
PisanieTemat: Re: Wytrenowanie konia po 25 latach   Wytrenowanie konia po 25 latach I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 9:01 am

Nie widzę sensu.Poza tym 'oferta' oddania kupony gdy stary kuń zdechnie jest śmieszna Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

Wytrenowanie konia po 25 latach Empty
PisanieTemat: Re: Wytrenowanie konia po 25 latach   Wytrenowanie konia po 25 latach I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 2:20 pm

Może trochę źle napisałam, chciałabym żeby przypadkowo nie miał podniesionych umiejętności, oraz nadawał się do zdobywania piątych miejsc w zawodach, a z kuponami chodziło, o to że jakby podczas zajęcia zdechł przypadkowo to kupon za uśmiercenie starego konia ma być zwrócony, żebym na tym nie byłam stratna jeszcze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wytrenowanie konia po 25 latach Empty
PisanieTemat: Re: Wytrenowanie konia po 25 latach   Wytrenowanie konia po 25 latach I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wytrenowanie konia po 25 latach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wytrenowanie do GP
» Kupię konia pod GP
» W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?
» Wytrenuję Ci konia do GP
» szukam konia mlodego konia z wys um do gp

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: