Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Sama nie wiem, co to jest...

Go down 
AutorWiadomość
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Sama nie wiem, co to jest... Empty
PisanieTemat: Sama nie wiem, co to jest...   Sama nie wiem, co to jest... I_icon_minipostSob Paź 20, 2012 7:55 am

Choć za oknem był piękny, lipcowy ranek, a słońce świeciło na małą Agnieszkę, ta była zasmucona. Powodem tego smutku była utrata rodziców. Dziewczyna trafiła ze swoją siostrą do domu dziecka. Dziewczynka miała dopiero 5 lat. Gosia była 3 lata starsza. Siedziały tak razem w jednym pokoju, gdy ktoś zapukał do drzwi. Była to recepcjonistka. Powiedziała dziewczynom, że młode małżeństwo chce je zaadoptować. Aga zrobiła smutną minę a Gosia zaczęła protestować. Krzyczała, że nie chce trafiać do innej rodziny.



W budowie


Ostatnio zmieniony przez cukiereczeek12 dnia Nie Paź 21, 2012 12:35 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Go??
Gość
Anonymous



Sama nie wiem, co to jest... Empty
PisanieTemat: Re: Sama nie wiem, co to jest...   Sama nie wiem, co to jest... I_icon_minipostSob Paź 20, 2012 8:00 am

Ja też nie wiem co to jest. Baardzo krótkie, ale zapowiada się nieźle. Dostrzegam tylko jeden błąd, po Agnieszce powinnaś postawić przecinek. ,Choć za oknem był piękny, lipcowy ranek, a słońce świeciło na małą Agnieszkę, ta była zasmucona.' - Wtedy lepiej się czyta. Nic więcej ode mnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Sama nie wiem, co to jest... Empty
PisanieTemat: Re: Sama nie wiem, co to jest...   Sama nie wiem, co to jest... I_icon_minipostNie Paź 21, 2012 12:57 pm

Znaki interpunkcyjne. I najważniejsze - przymiotniki! To one 'barwią' opowiadania. Np. Była to młoda, blond włosa recepcjonistka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Sama nie wiem, co to jest... Empty
PisanieTemat: Re: Sama nie wiem, co to jest...   Sama nie wiem, co to jest... I_icon_minipostNie Paź 21, 2012 1:01 pm

Rozwinęłabym to na znacznie, znacznie dłuższe opowiadanie... :c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sama nie wiem, co to jest... Empty
PisanieTemat: Re: Sama nie wiem, co to jest...   Sama nie wiem, co to jest... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Sama nie wiem, co to jest...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jam jest ten, który jest tym, którym jest ten, który przychodzi.
» nie wiem jak zrobic masc na howrse
» Nie wiem, czy tutaj, ale...
» Konkursik prosty jak nie wiem.
» PILNIE JAK NIE WIEM KUPIĘ

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: