Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]

Go down 
+3
Avada
Sheila86
Malto
7 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 5:02 am

Witaj,
Wprowadzamy niewielką zmianę w sposobie wyświetlania czasu pokryć jednorożców w Howrse.
Ta zmiana wejdzie w życie 30. października pomiędzy 09:00 czasu gry, a 16:00 czasu gry.

Zalecamy zapoznanie się z poniższymi instrukcjami, aby lepiej zrozumieć zmiany, zanim jeszcze wejdą w życie.

Wyjaśnienia:

Kiedy logujesz się do gry, czas wyświetlany jako "czas miejscowy" w górnym prawym rogu ekranu, poniżej pory roku, jest czasem strefy czasowej, którą wybrałeś w ustawieniach swojego konta.
Możesz sprawdzić je tu, na stronie “Moje konto“.
Jeśli ustawienie strefy czasowej odpowiada Twojemu miejscu pobytu, sprawa jest prosta.
Czas pokrycia jednorożców będzie wyświetlany wedle Twojego czasu lokalnego, tak więc tego czasu, którego używasz każdego dnia, w normalnym życiu.

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Cml-grand

Jeśli w ustawieniach konta ustawisz strefę czasową innego miejsca na Ziemi, niż to, w którym się znajdujesz, czas pokrycia jednorożców, wyświetlany w grze, nie będzie zgodny z Twoim lokalnym czasem. Będzie zgodny z czasem ustawionej strefy czasowej.

Na przykład, znajdujesz się w Warszawie, która leży w strefie czasu środkowoeuropejskiego, ale ustawiasz strefę czasową na koncie na odpowiednią dla Moskwy, więc na strefę czasową czasu moskiewskiego.
Wtedy wyświetlany czas pokrycia jednorożców będzie prawidłowy dla kogoś, kto mieszka w Moskwie.

Jeśli spojrzysz na zegarek lub komórkę, które są ustawione według czasu Warszawy, żeby sprawdzić czy już czas pokryć jednorożce, godziny nie będą się zgadzać. Będziesz musiał zmienić strefę czasową na swoim koncie na odpowiednią dla Warszawy, aby móc zobaczyć prawidłowe i pomocne godziny pokrycia jednorożców.

Chyba, że chcesz nauczyć się perfekcyjnie przeliczać różnice w strefach czasowych... Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] ;%29

Wprowadzamy tę zmianę, aby ułatwić wszystkim życie i usunąć problem z przeliczaniem czasu gry na czas lokalny.

W przyszłości, o ile ustawienia konta będą zgodne z miejscem, w którym naprawdę przebywasz, nie będziesz musiał martwić się o przeliczanie czasu, ponieważ zawsze będzie zgodny z tym, gdzie jesteś.

Z drugiej strony, jeśli będziesz wybierać się w podróż i zmienisz strefę czasową, w której się znajdujesz, pamiętaj, aby zmienić strefę w ustawieniach konta, aby zawsze widzieć poprawny czas.
Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Plm-grand



Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się ich zadać na forum Wydarzeń
Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi wszystkim przeliczenia czasu.

Z pozdrowieniami,
Załoga Howrse
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 5:08 am

przydatna informacja. Kombinują trochę, ale w sumie faktycznie jeśli mieszka się poza Polską, albo jedzie się na wakacje gdzieś to może się przydać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Go??
Gość
Anonymous



Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 6:46 am

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jeżeli ktoś zapomni pokryć jednorożce i przestawi strefę czasową będzie miał drugą szanse Smile. O ile dobrze to zrozumiałam.
Powrót do góry Go down
Avada
Już coś wie
Avada


Nick w grze : Slytherinka
Liczba postów : 105
Dołączył : 19/05/2012

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 7:40 am

liluse - heh, to dobry pomysł! Ale dopiero od... 30... właściwie, to nie tak długo. Ale pomysł dobry. Przydałby się, jak mam do szkoły na 8, a pokrycie dopiero na 9:25. Znaleźć kraj, gdzie jest o dwie godziny przesunięte.. i rożki pokryte.
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 9:07 am

Mi ta zmiana nie przeszkadza,pasuje mi.
liluse napisał:
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jeżeli ktoś zapomni pokryć jednorożce i przestawi strefę czasową będzie miał drugą szanse Smile. O ile dobrze to zrozumiałam.
Dobry pomysł. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
l(inga
Nowy
l(inga


Nick w grze : l(inga
Liczba postów : 7
Dołączył : 23/10/2012

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 10:58 am

Mi też to nie sprawia różnicy, no bo rogów nie hoduję i poza dokonaniem raczej nie będę rozmnażać Smile
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 11:05 am

wątpię, żeby była taka możliwość z drugą szansą, już oni tam ukryli jakiegoś haka, żeby tak łatwo nie było (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 12:13 pm

Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Ot, taka sobie zmiana, chyba dla pozoru, że obsługa coś robi dla gry.
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
Sponsored content





Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]   Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL] I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiana w wyświetlaniu czasu pokrycia jednorożców! [PL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - Zmiana tła w grze
» Zmiana czasu
» Zmiana czasu, przestawiamy zegarki
» Pokrycia jednorożców
» Pokrycia jednorożców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: