Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ervisha = rudzikk69

Go down 
+12
Croko
Narkotyka
Sabula
Nathaly
Chantell
Temperance
radek1998r
Akardo
rudzikk86
Sheila86
arlyn
Morisowa
16 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Morisowa
Nowy
Morisowa


Nick w grze : Morisowa
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/09/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 4:07 pm

radek1998r
Chyba każdy zna tego przesympatycznego nastoletniego chłopca. Sądzę że wielu go lubi i w sumie podziwia bo jako jedyny młodziak tak wysoko zabrnął w tej grze. Nie jeden zazdrości. No i właśnie. Czy to zazdrość była powodem DRAMATU który rozegrał się na koncie chłopca? Problem w tym , że chyba się nie dowiemy. Można spekulować, zastanawiać się, domyślać. Ale co było powodem potwornych czynów Natali U. zwanej potocznie Ervishą lub rudzikk86. Ba no właśnie! Dwa konta ? Jak to tak? Każdy pracuje na jednym żeby dosięgnąć gwiazd a ona - poszła na skróty i ma dwa konta! Jedno dodatkowo już banowane za multi ale co tam, założyła kolejne. Dobra się rozgadałam i powiem nie - po - kolei.
A więc nasz kochany Radzio < tak, on naprawdę na na imię Radek> stwierdził fakt że robi przerwę od gry. I komu mały chłopiec zaufał? Dorosłej Natali U. zwanej Ervishą lub rudzikk86. Ale co to? Radzio sprawdza konto a tu szok! Gdzie moje kupony, gdzie rzeczy z CR. Co się stało. Matko Boska Cżestochowska - WŁAM. A wiadomo rzecz jest taka - włamy częstsze są na howrse niż grzybiczne zapalenie opon mózgowych. Wiec od razu Howrse - Biuro - Mejking Szpieging i co wyszło? A no ze Komuś zarobić się chciało a w sensie Komuś mam na myśli Ervishę vel Rudzikk86 bądź na odwrót jak wam wygodniej. Powiedzcie mi jak można okraść 12-latka? To niemiłe, niemoralne... Chłopiec zaufał Ervishy a ona wykorzystała jego naiwność i zabrała mu owoce swej pracy.. A no i chciałam na koniec dodać iż multikonta rudzikk86 i Ervisha nadal istnieją i nie są ukarane
Powiecie zapewne gdzie dowody... a więc moi mili parafianie zapraszam was na print screenów szperanie!

(kliknij poniższy wyraz "spoiler")
Spoiler:

Dziękuję jeśli przeczytaliście co chciałam wam przekazać. A tak w ogóle to Radek ma dzisiaj urodzinki =] Więc Sto Lat dla niego i niech każdy biegnie składać mu gratulacje na howrse, może humor mu się polepszy.
Pozdrawiam
Mo


Ostatnio zmieniony przez Morisowa dnia Czw Paź 25, 2012 9:09 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://morisowa.devianart.com
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 4:09 pm

Tak, Tak, Tak. Potwierdzam ! Straszna oszustka, do tego jakże ch...mska :/.
Grał sobie chłopak uczciwie i trafił już w tak mlodym wieku na zazdrość ludzi Smile. Wiadomo, młodych wykiwać łatwiej. Widać, ta 'pseudo' dorosła osoba nie potrafi sama dojść do czegokolwiek i musi uciekać się do podstępów.
Odradzam współpracy.
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 12:49 am

Tylko czegoś mi tutaj brakuje. Nigdzie nie ma screenu, że Radek powierzył opiekę nad kontem graczce Ervisha.. screen z rozmowy na skype jest dla mnie zupełnie niejasny i wyrwany z kontekstu, nie ma tam nawet słowa o tym, że dziewczyna ma się opiekować jego kontem.
Nie bronię tutaj wyżej wymienionej graczki, bo sporo wskazuje na to, że faktycznie doszło do kradzieży, ale uważam, że powinno tu się znaleźć jeszcze coś.
Poza tym czy na pewno włam? Na jakiej zasadzie chłopiec powierzył jej konto pod opiekę? Dał jej współdzielenie czy podał hasło?
Wielu młodych ludzi nie wacha się podać "przyjaciołom" hasła do konta, bo przecież to "przyjaciele" i skutki są później opłakane niestety.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
rudzikk86
Już coś wie
rudzikk86


Nick w grze : Ervisha
Liczba postów : 124
Dołączył : 20/08/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 1:35 am

Karolino G. nie będę się tutaj Tobie tłumaczyć, jak było wiedzą dwie osoby. Skoro masz mało atrakcji w życiu realnym , śmiało używaj do woli Smile pisz sobie co chcesz... wolno psu szczekać. Ale jak już tak opisujesz jawne niesprawiedliwości, opisz swój przypadek okradzenia konta kolegi, za co dostałaś bana i -5pkt karmy Smile NAJBARDZIEJ UCZCIWI KRZYCZĄ NAJGŁOŚNIEJ. To tyle z mojej strony. Pzdr
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2268901
Morisowa
Nowy
Morisowa


Nick w grze : Morisowa
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/09/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 2:08 am

Wiesz Radek nie miał jak nawet tutaj tego wstawić więc zrobiłam do dla niego =]
A nie że nudzi mi się, mam lepsze rzeczy do roboty i powiem ci tylko tyle - te osoby jakoś nie wierzą w Twoje wyjaśnienia bo inaczej by to tutaj nie trafiło.
A tak na marginesie - jakoś nie przypominam sobie żebym miała 5 pkt kramy 0o kiedykolwiek.

O tym princie może Radek zapomniał wiec podpytam czy ma jakieś jeszcze. Generalnie tyle rzeczy z konta mu zniknęło że mógł zapomnieć ;D
Powrót do góry Go down
http://morisowa.devianart.com
rudzikk86
Już coś wie
rudzikk86


Nick w grze : Ervisha
Liczba postów : 124
Dołączył : 20/08/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 4:42 am

wybacz, nie bede rozmawiac z Tobą Smile moje zdjecie zostalo upublicznione bez mojej zgody, prosze o usuniecie, inaczej bede musiala gdzies dalej skierowac ta sprawe, to tylko tyle z mojej strony, pozdrawiam Cie czule Smile


Ostatnio zmieniony przez rudzikk86 dnia Czw Paź 25, 2012 7:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2268901
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 5:52 am

No niestety tu muszę się zgodzić.
Morisowa proszę o zamazanie zdjęć na screenie i zedytowanie swojego posta. Jeśli nie, wieczorem usunę ten konkretny screen.
Rudzik regulamin Zagrody wyraźnie mówi, że do innych członków forum należy się odnosić z szacunkiem. Jeżeli chcesz coś wyjaśnić, to to zrób, ale wyrażenia typu "próżnia mózgowa" w odniesieniu do innych użytkowników forum nie będą tolerowane.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Akardo
Raczkujący
Akardo


Nick w grze : Akardo
Liczba postów : 61
Dołączył : 05/04/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 6:37 am

Nie, no...moja mordka z moim imieniem i nazwiskiem, które było do wglądu tylko dla uczestników konferencji na Skype, pojawiła się na ZM...nie cieszy mnie to Moris...

Z tego co wiem to nie wiadomo do końca jak było a Radzio nie ma 12 lat Oo.
Również od Radka wiem, że sytuacja została wyjaśniona więc nie wiem z jakiej paki temat pojawił się na zagrodzie...Sam Radek nie chciał rozdmuchiwać sprawy.

Faktem jest, że wieść o tym, że Ervisha jest złodziejką rozprzestrzenił się szybciej niż światło przed tym jak graczka zaczęła się tłumaczyć i złożyła Radkowi wyjaśnienia.

Na koniec dodam, że widać było Moris, iż nie lubisz (eufemizm haha) Ervishy i darłyście koty na każdym kroku.
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 7:18 am

Witam, wszedłem specjalnie,choć rzadko to robię, by wyjaśnić niektóre rzeczy.
To,co napisała Morisowa jest prawdą. Niektóre osoby z hodowli chciały mi pomóc,dlatego dodały tego posta na Zagrodę Mgły, cała sytuacja już się wystarczająco nagłośniła,choć mogło wyjść inaczej. Jednak jesteśmy tu i teraz,przeszłości nie zmienimy, za każde swoje przewinienie powinniśmy zapłacić.
To,że jestem młody nie znaczy,że łatwowierny,choć rzeczywiście, w swoim gronie chciałbym mieć (choć nie mam) tylko zaufane osoby.
Jeśli chcecie o coś zapytać, dzisiaj jestem do dyspozycji na Zagrodzie Mgły, jutro zapewne już w mniejszym stopniu. Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 7:30 am

Powiem tylko tak: nie rozumiem takich ludzi, którzy okradają inne osoby. Jak widać nikomu ufać nie można.
rudzikk86 - zachowujesz się tutaj żałośnie. Zamiast sprawę wyjaśnić, to boże widzisz a nie grzmisz. choć z drugiej strony nie ma co tutaj wyjaśniać, bo złodziej to złodziej :3

Radek - jeśli chcesz to mogę Ci przekazać w poniedziałek kilka przedmiotów z CR. Wątpię, aby to coś mega pomogło i nie wiem też, co dalej z tym fantem zrobisz.
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 7:38 am

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc ! Smile
Bardziej przydałby się porządny psychiatra, już któryś raz z rzędu zawiodłem się na bliskiej ((?)) mi osobie.
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 7:39 am

Sheila86 napisał:
ale wyrażenia typu "próżnia mózgowa" w odniesieniu do innych użytkowników forum nie będą tolerowane.

to może by tak edytować jej post? bo to obrażanie ludzi + ukazywanie, że nie umie obronić się normalnie, tylko pisząc zwroty niedozwolone Smile
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 7:45 am

radek1998r napisał:
Bardzo dziękuję za okazaną pomoc ! Smile
Bardziej przydałby się porządny psychiatra, już któryś raz z rzędu zawiodłem się na bliskiej ((?)) mi osobie.

Eh, niestety, ale trzeba to przełknąć, bo raczej nic z tym nie zrobisz. Zbierz ekipę i poproś tych, którzy kupili Twoje konie, żeby je oddali. Może da się coś z tym jeszcze zrobić.
Ja zaraz coś wymyślę z resztą. :3
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 7:46 am

Tak na prawdę to pytanie brzmi, czego wy tak na prawdę chcecie? Ostrzec innych graczy? Od tego jest czarna lista. Radku jeśli są odpowiednie dowody to zachęcam do umieszczenia ich w odpowiednim miejscu na forum. [You must be registered and logged in to see this link.]
Jeśli chcesz pomocy - to również istnieje dział w którym o takową możesz poprosić. [You must be registered and logged in to see this link.]

Jeśli natomiast chcecie coś wyjaśniać proponuję zrobić to między sobą nie wciągając bez sensu "50" postronnych osób, które zawsze mają najwięcej do powiedzenia, bo tutaj zaraz zacznie się zupełnie niepotrzebna kłótnia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Go??
Gość
Anonymous



Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 8:08 am

Heh, ja też mam dziś urodziny Razz Najlepszego Raduś Smile
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:00 am

Dla wytłumaczenia sytuacji,jeśli już koleżanki zaczęły,zamieszczam "kilka" screenów,z rozmowy.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mam nadzieję,że wszystko działa,nie powtarza się i jest dobrze, tutaj macie całą rozmowę,która zmusiła mnie do podjęcia odpowiednich kroków.Jeśli występują jakiekolwiek przekleństwa,to wynik wielkiego zdenerwowania i stresu związanego z walką o swoje Smile
Powrót do góry Go down
Morisowa
Nowy
Morisowa


Nick w grze : Morisowa
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/09/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:09 am

Akardo - z góry Cię przepraszam ale nie wiedziałam zę tamten screen się tam wkradł , usunęłam go już =]
Powrót do góry Go down
http://morisowa.devianart.com
Chantell
Już coś wie
Chantell


Nick w grze : Chantell
Liczba postów : 103
Dołączył : 12/05/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:22 am

cóż, takie sytuacje pokazują tylko jak bardzo można zawieść się na "bliskiej" osobie. bardzo trudno w tych czasach znaleźć kogoś uczciwego, kogoś, kto będzie przy danej osobie nie ze względu na korzyści jakie może czerpać ze znajomości..
Radek, mam nadzieję że w końcu odzyskasz wszystkie swoje rzeczy. przeprosiny tu nic nie dadzą, nie wyobrażam sobie jak można postąpić tak samolubnie a potem jeszcze wykłócać się o to wszystko, mimo tego że obiecało sie zwrot. na takie zachowanie nie ma wytłumaczenia, to jest po prostu brak szacunku dla pracy drugiej osoby i moim skromnym zdaniem przez takie czyny daleko sie nie zajdzie =)
Sheila - sądzę że wątek został dodany ze względu na to, żeby inni nie dali się złapać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=86186
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:25 am

A Erv nie wiem czemu straszy Radka policja jeśli to on może straszyć raczej policją ją? Były już sytuacje że za kradzieże konta/przedmiotów z konta jakiejś gry toczyły się sprawy sądowe i wypłacano dość ładne sumki, więc Erv.. daruj sobie bo jeszcze możesz wyjść na tym gorzej Smile.
Co do tego, po co to umieszczamy.. Po to samo po co inni umieszczają kradzieże koni z hodowli etc. Chcemy ostrzec innych, bo powiedzcie mi... Jak bardzo może być uczciwa osoba, która ma 2 konta, kiedyś bana oraz aktualnie okradła dziecko? TAK, dziecko. Bo Radek to małolat, który w grze osiągnął więcej niż ta dorosła [wiekiem] osoba. Osobiście nie umiałabym psuć zabawy koledze, przyjacielowi, komukolwiek..........
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:36 am

Wiecie co mnie najbardziej w całej tej sytuacji bawi?
Ze screenów przedstawionych przez Radka wynika, że konie zostały zwrócone, pokrzywdzony ze sprawcą dogadał się co do przedmiotów z Cr.
A tu nagle Morisowa wypada z tematem mającym na celu wyłącznie pognębić Ervishe, bo sam poszkodowany "nie może". Śmiech na sali;) Morisowa która sama robiła coś takiego teraz udaje obrońcę uciśnionych;)
Wystarczyło,że Radek zgłosiłby ja na czarna listę

Nie twierdze,że Ervisha zrobiła dobrze. Przeciwnie. Ale okazała skruchę.
Jest ze mna w DDN od jakiegoś czasu nie nie zauważyłam u niej niepokojących zachowań. Po drugie Radek sam podałeś jej hasło - po co?
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:40 am

Btw.. Nath, jesteś moderatorem. Wiesz, że Ervisha ma MULTIKONTO jako moderator nie powinnaś nic z tym zrobić?
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:46 am

Arlyn multikontami zajmuje się ADMINISTRACJA:) Jeżeli uważasz,ze posiada ona multi zgłos to na kontakt, a na pewno konsekwencje zostaną wyciągnięte:) Nie jestem alfa i omegą-nie wiem wszystkiego o wszystkich i zawsze.
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:48 am

Hm.. O tym chyba wie już większość graczy na howrse.. Smile
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:52 am

I dobrze:) Bo w przeciwieństwie do niektórych nie udaje wszechwiedzącej i nieomylnej;)
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 9:57 am

Jeśli to do mnie, to ja również takowej nie udaję, wnioski wyciągam na podstawie jedynie screenów, bo to dla mnie dowody 'czarne na białym' Smile
Ale wiadomo, każdy broni osoby ze swojej hodowli. Choć nie raz warto spojrzeć na sprawę z boku, nie biorąc pod uwagę tego, że kogoś się lubi, zna.
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 10:02 am

Nathaly napisał:
Wiecie co mnie najbardziej w całej tej sytuacji bawi?
Ze screenów przedstawionych przez Radka wynika, że konie zostały zwrócone, pokrzywdzony ze sprawcą dogadał się co do przedmiotów z Cr.
A tu nagle Morisowa wypada z tematem mającym na celu wyłącznie pognębić Ervishe, bo sam poszkodowany "nie może". Śmiech na sali;) Morisowa która sama robiła coś takiego teraz udaje obrońcę uciśnionych;)
Wystarczyło,że Radek zgłosiłby ja na czarna listę.

To tak jakbyś powiedziała "ukradł 10 tys, oddał 8 tys, więc jest niewinny, bo żałuje".
Winny winnym pozostaje.
I bardzo dobrze, że wpadła z tematem, bo przynajmniej wiemy, że jest oszustką. No wybacz, który normalny gracz, podpierdziela konie i CR, rozwala konto, a później oddaje jakby nic się nie stało, byleby jej nic nie zrobili?
A Czarnej listy nie czytają wszyscy, więc ...
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 10:06 am

Nie było to do Ciebie. Proszę o czytanie tego co napisałam ze
zrozumieniem. NIE popieram tego co zrobiła Ervisha jeżeli to zrobiła.
Ale oddała konie, napisała,ze odda równowartość rzeczy w kuponach, równie dobrze mogla iśc w zaparte.
Napisałam,że w Dio nie było z nia problemów,bo taka jest prawda.

"Czepiam
sie" tylko tego, ze wątek założyla Morisowa,ktora nieskalana nie
jest,wiec nie wiem jakim prawem szkaluje innych. Jakby temat założył sam
Radek,to bym sie autorstwa nie czepiała;)

Skoro mowa o
spojrzeniu na sprawe z boku - wiadomo powszechnie, ze Ervisha i Morisowa
sie nie lubią. Ta pierwsza napisałaby zapewne wszystko,żeby te druga
tak troszkę zgnębić.
A prawda jest taka,ze Morisowej ta sprawa w ogóle nie dotyczy;)

Acinoyx najlepiej zastrzelmy wszystkich którzy w życiu zachowują sie niewłaściwie, oszukańczo, popełniają błędy! Będziemy mieć cudownie uczciwy,aczkolwiek bezludny świat;)
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 10:43 am

Muszę się odnieść Surprised
A
więc ogólnie chodzi o to...Natalka oddała konie, delikatnie mówiąc,po
awanturze, gdy zaszantażowałem tym,że się potnę...no cóż, wtedy
odzyskałem Falalbellę,która rzekomo miała zostać u niej do zimowych
ferii Cool
Cóż,
zrobiło mi się głupio,nigdy czegoś takiego nie napisałem,a jeśli chodzi
o zwrot Baliosa i innych,to bez żadnych problemów odbyła się
transakcja. Pożyczyłem jej Falabellę,a ta chcąc zachować ją dłużej
wmówiła mi słowa,których NIE WYPOWIEDZIAŁEM, bywa Smile
Morisowa
napisała ten post,założyła wątek,gdyż wczoraj nie mogłam naprawdę,a
jeśli jej nie wierzycie,to tym bardziej nie powinniście mnie wierzyć,
prawdą jest,że się nie znamy,nie NAM oceniać
kto co pisze i w jakiej intencji, bo każdy pisze,to co uważa za słuszne. Poza tym, kupony,które miałem na koncie, równie jak i rzeczy z mojego Czarnego Rynku,dziwnym trafem przewędrowały na konto Natalki, naprawdę nie potrafię tego zrozumieć, dlaczego akurat ona mi to zrobiła. Jak zniknęła reszta kuponów ( bo wcześniej Wioli (wiolentynek) oddałem większość,myślałem,że skasuję konto), które były na Czarną Perłę,domyśliłem się,że coś jest nie tak, tzn. Wiola mnie o tym poinformowała,zauważyła braki w CR,wtedy wróciłem do gry...zastałem pustki Sad
Teraz chcę dowieść tego,że nie ja jestem oszustem,bo jednak wychodzi,że ukartowałem to,aby wzbudzić ogólny smutek i wyzyskać kilka rzeczy od ludzi z gry.Nie dostałem nawet złamanego Equus rekompensaty od graczki Ervisha, mimo,że oszustwo wyszło na jaw już dość dawno, szkoda, a co do jej uczciwości,jak widać w dialogach,nie zwracała się zbyt miło, co może o czymś świadczyć,a ponadto nie oddała koni hodowlanych,a w statucie hodowli jest jasno i wyraźnie napisane, co trzeba zrobić w wypadku odejścia z hodowli.
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:01 am

I bardzo dobrze że powstał ten temat,niech ludzie wiedzą, co za różnica kto go założył i co zrobił, nie zmienia to tego, co zrobiła Ervisha, mnie osobiście obrzydza takie zachowanie, nie wyobrażam sobie jak można kogoś okraść i to w dodatku kogoś, kto darzy nas zaufaniem. Dorosła osoba, ale jak wyzej zostało napisane- tylko wiekiem. Powodzenia w dalszej uczciwej grze.
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:03 am

Nathaly napisał:


Skoro mowa o
spojrzeniu na sprawe z boku - wiadomo powszechnie, ze Ervisha i Morisowa
sie nie lubią. Ta pierwsza napisałaby zapewne wszystko,żeby te druga
tak troszkę zgnębić.

Nathaly, to wspaniale że zauważyłaś fakt, że Ervisha kombinuje jak zaszkodzić Morisowej. I dlatego też teraz oskarża bez jakichkolwiek dowodów Moriskę o kradzież przedmiotów z innego konta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ervisha = rudzikk69 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ervisha = rudzikk69
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: