Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ervisha = rudzikk69

Go down 
+12
Croko
Narkotyka
Sabula
Nathaly
Chantell
Temperance
radek1998r
Akardo
rudzikk86
Sheila86
arlyn
Morisowa
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Croko
Nowy
Croko


Nick w grze : Croko
Liczba postów : 2
Dołączył : 25/10/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:03 am

Hej. Czytając ten post, a w szczególności wypowiedzi Nathaly, parskałam
śmiechem. Ona nie powinna się tu w ogóle wypowiadać, jako jedyny
najgorszy i stronniczy moderator. Bo po co, wybaczcie? Znam opinię na
jej temat, i jest ona, co dziwne, nahaha, negatywna. Ciekawe dlaczego...
Mogłabym polemizować nad tym, ale nie odbiegajmy od tematu. Nathaly
zrobi wszystko dla zysku. Taka prawda. Sama jest oszustką. Znając życie
sama posiada lub przynajmniej posiadała same multikonta. Jeżeli
moderator wie o istnieniu multikonta, czy tak przypadkiem, no nie wiem,
nie ma obowiązku tego zgłosić na kontakt? To chyba proste i logiczne.
Swoją drogą, brawa za logikę!
"Skoro mowa o
spojrzeniu na sprawe z boku - wiadomo powszechnie, ze Ervisha i Morisowa
sie nie lubią. Ta pierwsza napisałaby zapewne wszystko,żeby te druga
tak
troszkę zgnębić." - własnie w tym momencie napisałaś, że oszustka
gnębiłaby osobę, która wygląda mi na uczciwą. Sprawia takie wrażenie bo
walczy o dobro innych, co powinien robić moderator.

[cenzura]
Mikim7: Uważaj na słowa. Można się wypowiadać na każdy temat, ale z dystansem i kulturą!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:06 am

Croko - nie obrażaj Nathaly ! Została powołana na to stanowisko przez howrse, co znaczy, że czymś wyróżniała się do bycia moderatorem.
Powrót do góry Go down
Croko
Nowy
Croko


Nick w grze : Croko
Liczba postów : 2
Dołączył : 25/10/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:07 am

UnicornHorse napisał:
Croko - nie obrażaj Nathaly ! Została powołana na to stanowisko przez howrse, co znaczy, że czymś wyróżniała się do bycia moderatorem.

Tia... ciekawe czym. Smile
Powrót do góry Go down
Morisowa
Nowy
Morisowa


Nick w grze : Morisowa
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/09/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:08 am

Croko - nie wiem kim jesteś człeku ale mnie rozbawiłeś Very Happy
Powrót do góry Go down
http://morisowa.devianart.com
Zabaaa91
Nowy
Zabaaa91


Nick w grze : Zabaaa91
Liczba postów : 13
Dołączył : 04/12/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:09 am

Nathaly napisał:

Skoro mowa o
spojrzeniu na sprawe z boku - wiadomo powszechnie, ze Ervisha i Morisowa
sie nie lubią. Ta pierwsza napisałaby zapewne wszystko,żeby te druga
tak troszkę zgnębić.
A prawda jest taka,ze Morisowej ta sprawa w ogóle nie dotyczy;)

Hm
trafne spostrzeżenie ze Ervisha zrobi wszystko by rzucić złe świato na
Morisową, już jak była u Nas w hodowli to bez podstawy wywaliła ją z
hodowli (jako że była w zarządzie). Nathaly wręcz trafiłaś w 10siątkę
mam nadzieję jednak, że Twojej hodowli nie dotnie tak przykry los, jak w
Naszej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=938184
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:10 am

Hahaha Croko mistrz Laughing
Oli?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:11 am

Croco -
Cytat :
Mikim7: Uważaj na słowa. Można się wypowiadać na każdy temat, ale z dystansem i kulturą!
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:13 am

Jest mi przykro,sądziłem,że się dogadam z Natalią,a ona tymczasem zarzuca mi to,że walczę o swoje racje, wiadomo,że nic nie odzyskam z tego,co zostało mi bezkarnie skradzione, cieszę się,że chociaż nie ukrywając tego,że mnie okradła wyrzuciła mnie z kontaktów na Skype Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:14 am

radek1998r napisał:
Jest mi przykro,sądziłem,że się dogadam z Natalią,a ona tymczasem zarzuca mi to,że walczę o swoje racje, wiadomo,że nic nie odzyskam z tego,co zostało mi bezkarnie skradzione, cieszę się,że chociaż nie ukrywając tego,że mnie okradła wyrzuciła mnie z kontaktów na Skype Very Happy
Hehe Very Happy Czy ty na serio masz dzisiaj urodziny ?
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:15 am

Tak,poważnie Very Happy
Na urodziny dostałem wielki prezent,zwany nienawiścią, dziękuję Wam, Howrseowicze I love you
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:17 am

Osobiście pogardzam takimi osobami jak niejaka Ervisha, tudzież rudzikk99, czy jakkolwiek się zwie - ktoś jej zaufał, oddał konto pod opiekę (inna sprawa, że radek nie powinien podawać swojego hasła), a ta zwyczajnie je zszabrowała i jeszcze miała czelność licytować się o nie swoją własność. Żałosne. Śmieszne? Śmieszne jest tylko to, że dziewucha ma multi, jak udowadniacie, a gra sobie w najlepsze pod oboma nickami. Dlaczego mnie to tak irytuje? Dlatego, że w czasie protestu przeciwko wycofaniu towarzyszy założyłam dodatkowe, czasowe konto wyłącznie do czytania forum po tym, jak zablokowano mi dostęp na Malto za wypowiadanie swojego zdania - i co? I ban pojawił się zaledwie dwa dni później. Odwołania nic nie dały. Głównie z uwagi na tę sytuację zrezygnowałam z gry. A tu panna kradnie, oszukuje, robi innych w konia i nic. Normalnie równi i równiejsi.


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Czw Paź 25, 2012 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:17 am

radek1998r napisał:
Tak,poważnie Very Happy
Na urodziny dostałem wielki prezent,zwany nienawiścią, dziękuję Wam, Howrseowicze I love you

Eeee.... Nie najbardziej odpowiednia chwila, ale wszystkiego najlepszego Laughing
A cierpliwości i opanowania życzyć już chyba nie muszę Smile

PS. Podeślę jakiś upominek Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:20 am

Malto,masz rację,byłem głupi i zaślepiony...nie powinienem ufać niektórym osobom,ale swoich błędów nie naprawisz w żadne sposób, czasu cofnąć się nie da. Jedyne co mogę zrobić ( oczywiście,że walczę o to i nie jestem sam ) to się nie poddać,bić głową w mur,dopóki go nie przebiję. Very Happy
Powrót do góry Go down
arlyn
Już coś wie
arlyn


Liczba postów : 225
Dołączył : 30/06/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:22 am

Malto napisał:
Normalnie równi i równiejsi.

Trafne Malto. Jak na moje, gdyby Erv nie należała do DDN również miałaby już bana, o którym wspomniałaś Wink
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:23 am

Bardzo dziękuję Mikim za życzenia sunny
Dziękuję wszystkim za dobrą wolę, wiele osób zaproponowało mi cenne rzeczy, chcą mi pomóc stanąć na nogi,ale oddać to wszystko musi tylko jedna osoba Very Happy
Nie wykorzystuję innych,jak niektórzy sobie ubzdurali.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:25 am

radek1998r napisał:
Tak,poważnie Very Happy
Na urodziny dostałem wielki prezent,zwany nienawiścią, dziękuję Wam, Howrseowicze I love you
Najlepszego !
A wiesz, ja też mam dzisiaj urodziny Smile
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:27 am

Najlepszego solenizantom, ale proszę nie odchodzić od tematu Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:27 am

W takim wypadku także życzę dużo zdrowia,szczęścia,pomyślności i czego tylko sobie zapragniesz Smile ( poza Howrse oczywiście,bo ta gra to zło nieczyste )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:29 am

radek1998r napisał:
W takim wypadku także życzę dużo zdrowia,szczęścia,pomyślności i czego tylko sobie zapragniesz Smile ( poza Howrse oczywiście,bo ta gra to zło nieczyste )
Bardzo dziękuję !
radek1998r napisał:
(...) ( poza Howrse oczywiście,bo ta gra to zło nieczyste )
Popieram.
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:29 am

Ja oczekuję jakichś wyjaśnień dotyczących zaistniałej sytuacji,bo drogą rozmowy nic nie zdziałaliśmy, to będziemy prać publicznie brudy. Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:31 am

Malto napisał:
Najlepszego solenizantom, ale proszę nie odchodzić od tematu Wink
Bardzo przepraszam i bardzo dziękuję Razz
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:42 am

Croko skoro posiadam multi zgłoś mnie! Masz słuszność, nic na howrse nie robię tylko oszukuje, wyłudzam hasła i okradam biednych i niewinnych.

Arlyn ile razy mam powtarzać - zgłoś ja! JA nie miałam podstaw,żeby ja podejrzewać o posiadanie multikont.

Radek, to sie w koncu dogadaliście co do zwrotu tych przedmiotów czy nie? Bo Twe wypowiedzi sa sprzeczne.
Powrót do góry Go down
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:43 am

Co do wypowiedzi Erv i Nathaly a propos wcześniejszego zachowania Morisowej, mam tylko jeden cytacik biblijny: 'Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień"Wink
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:46 am

Nathaly napisał:
Arlyn ile razy mam powtarzać - zgłoś ja! JA nie miałam podstaw,żeby ja podejrzewać o posiadanie multikont.
Nathaly, wiadomo, że szarego ludka kontakt oleje. Gracze mają nie zgłaszać innych za multi, o ile się nie mylę. Czy w takim razie nie byłoby lepiej, gdybyś Ty, jako Moderator gry, przekazała sprawę wyżej, skoro już wiesz, jak sprawa wygląda? Ciebie szybciej wysłuchają niż "jakąś tam Arlyn".

Radek, też mnie to ze zwrotem interesuje... oszustka oddała Ci wszystko, czy nie?


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Czw Paź 25, 2012 11:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:48 am

Widzę, że mnie nie było parę godzin i z tematu zrobił się cyrk. A więc podsumuję:
1. W screenach które dał Radek widać wyraźnie, że nie było to włamanie, tylko Radek podał koleżance hasło tak więc przejechał się po prostu na zaufaniu.
2. Sprawa została między nimi w miarę wyjaśniona
3. Dalsze rozdmuchiwanie sprawy nie ma sensu tym bardziej, że dyskusja zeszła już całkiem na inny temat.

W związku z powyższym. ZAMYKAM!


Ostatnio zmieniony przez Sheila86 dnia Czw Paź 25, 2012 11:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:50 am

Sheila86, uważam, że sprawy nie są wyjaśnione, więc wybacz, ale jeszcze na jakiś czas pozwolę sobie pozostawić temat otwarty Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:51 am

Malto, to niech wyjaśniają je między sobą a nie kłócą się na Zagrodzie! To nie jest plac zabaw tylko forum publiczne. Jest czarna lista można jej użyć, natomiast tutaj wątek zdecydowanie powinien zostać zamknięty, bo rozmowa całkowicie zeszła z tematu i zaczęła się zwykła przepychanka. Zamykam ponownie!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sponsored content





Ervisha = rudzikk69 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ervisha = rudzikk69   Ervisha = rudzikk69 - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ervisha = rudzikk69
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: