Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM -plany

Go down 
+13
Pumpernikiel
Takashiro
Lubelak
Philipek
koziorożec
Temperance
Athi
Asiaa.
Sheila86
EveDallas
Nevarra
Mikim7
LadyArvena
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 11:21 am

Mikim7 napisał:
FORUM -plany - Page 2 18092890

A ten? Surprised
Już chyba trochę lepiej Cool
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 11:28 am

EveDallas napisał:
FORUM -plany - Page 2 Pumpkin-on
xD
Ale animacje spowolnią stronę, lepiej bez jest.

Co to? oO Jakaś kwadratowa ta dynia ...

Raczej 3 klatkowa mała animacja nie spowolni strony, a nadaje fajny efekt stronie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 12:32 pm

To jest dyniowa latarnia z Minecrafta:3
Nawet nie wiesz JAK spowolni. Moze na moim kompie źle nie bedzie, ale często siedzę na szkolnych, z xp i starym Explorerem. tam się normalnie ładuje pięć minut, mimo niezłego łącza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 12:45 pm

Co myślę o tych planach:
1. Świetnie, że będzie coś w stylu tej promocji.
2. Hm, te rozety się ciekawie prezentują,ale tamte są lepsze.. ; )
3. Domyślam się jakby to wyglądało,ale czy nie powodowałoby to rozciągnięcie forum?
4. Nie mam nic do powiedzenia. : P
5. Byłabym za, jeśli nazwy są jakieś ciekawsze i bardziej pomysłowe.
6. Nie wiem na razie o co chodzi. : D
7. Fajnie,fajnie. Będzie nastrój halloween'owy na ZM.
8. O, to mi się podoba. Większość emotikonek jest nieużywana tylko leżą i się kurzą.
9. Super. ^^

Co myślę o znaczkach tematu:
Świetne,mi się podobają. Świecąca wersja lepsza. Nic tylko podziwiać. Very Happy

Co myślę o tej kwadratowej dyni:
Haha. xD
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 12:46 pm

Jak można się śmiać z dyni z Majnkrafta, no ludzie no Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 12:55 pm

Z animacjami bym się jeszcze wstrzymał, nie wszyscy mają nowsze sprzęty i szybkie łącza. Czekanie długo na załadowanie strony jest niemiłe, a kończy się często zamknięciem tejże z nerwów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:03 pm

Pysia zaraz dostanie dostęp do panelu, żeby z Haloweenem pokombinować. O ile net mi nie zetnie :/ Teraz sprawdzam jeszcze, czy dobrze działa kopiowanie skórek na kompa, dla bezpieczeństwa starych. I czy da się wgrać od nowa.

Do reszty zaraz się odniosę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:05 pm

Animacjom mówię stanowczo nie. Nie każdy ma sprzęt z najwyższej półki.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:07 pm

Lubelak napisał:
Z animacjami bym się jeszcze wstrzymał, nie wszyscy mają nowsze sprzęty i szybkie łącza. Czekanie długo na załadowanie strony jest niemiłe, a kończy się często zamknięciem tejże z nerwów.

Lubelak, jaki system, przeglądarka, prędkość upload i download internetu? Może uda mi się jakoś doradzić Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:08 pm

Heej, czy tylko ja miałam teraz przed oczami pomarańczową skórkę zagrody? Very Happy

EveDallas napisał:
Jak można się śmiać z dyni z Majnkrafta, no ludzie no Razz
Ona jest taka śmieszna. Razz

Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:08 pm

Arveno, jak co pisz mi na priv lub GG, ja mogę się zająć, na razie net działa sprawnie (nie licząc chwil, gdy spranie nie działa).
Mikim, dziękuję, mnie działa OK, sprzęt dobry, net też niczego sobie. Ale rozmawiam z ludźmi z zagrody. Mają starsze maszyny i wolniejszy transfer. Sporo osób jako najmłodsze w domu dostaje stare kompy i resztki z netu.


Ostatnio zmieniony przez Lubelak dnia Nie Paź 28, 2012 1:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Go??
Gość
Anonymous



FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:09 pm

Mikim7 napisał:
Lubelak napisał:
Z animacjami bym się jeszcze wstrzymał, nie wszyscy mają nowsze sprzęty i szybkie łącza. Czekanie długo na załadowanie strony jest niemiłe, a kończy się często zamknięciem tejże z nerwów.

Lubelak, jaki system, przeglądarka, prędkość upload i download internetu? Może uda mi się jakoś doradzić Smile

To, że doradza się jednej osobie nie uczyni wszystkich użytkowników mających wolne łacze posiadaniem szybkiego. Sama pamiętam starą umowę, gdzie głupia strona ładowałą się 5 minut. A jeżeli były jakieś animacje...

EDIT:Phil, nie tylko ty
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:13 pm

Philipek napisał:
Heej, czy tylko ja miałam teraz przed oczami pomarańczową skórkę zagrody? Very Happy

Stara jesienna XD Sprawdzałam kopie bezpieczeństwa. Działają ok.


Pysia - na dole panel sterowania -> DISPLAY -> temporary themes
Klikasz "Haloweenowa Zagroda" a potem "edycja"
Jak wykończysz, to "Apple this theme to hte forum"

Dałabyś radę na jutro wieczór, ewentualnie wtorek? Żeby to chociaż kilka dni pobyło...?
Logo to które dałaś jest ok. Oznaczenia od Mikima, ale bez animacji - argumenty były przekonywujące Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:14 pm

To w końcu chcecie animowane?, mówili wszyscy że chcą, teraz dopiero mówicie że nie pale

Jak macie na prawdę wolne łącze tak do 6Mbs, Widnows xp z nawet nie z 100 Mb RAMu i przeglądarkę Explorer, no to kicha, o wtedy faktycznie wszystko będzie wolno wchodziło. Polecam sprawdzenie wersji mobilnej, która jest bardzo oszczędna względem pobierania Mb.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:17 pm

A może niech te dynie się świecą, ale nie będzie to animacja
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:22 pm

koziorożec - według mnie to byłaby kicha. Sad Zlewałby się ten punkt światła z dynią.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:33 pm

Mikim - tym razem też współpracujesz z Pysią? Bo nie wiem, czy dostęp do panelu dać... A ostatnio waszemu duetowi super skórka wyszła ^^

Chcieć by się chciało, ale rzeczywiście niektórzy mogą mieć problemy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:36 pm

A jest obecnie pysia? Nie mogę jej złapać, a chciałem się spytać.

Arvena - Jeśli chcesz możesz dać, może wspomogę, żeby było szybciej. Chyba nie będzie to trwało tyle ile ta wiosenna skórka xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 2:22 pm

Mikim - masz dostęp aktywowany Smile

Co do Pysi - pytanie chyba nieaktualne, bo minęła godzina XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 2:23 pm

LadyArvena napisał:
Co do Pysi - pytanie chyba nieaktualne, bo minęła godzina XD
Jej o tych godzinach na ZM już raczej nie ma Smile
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 2:44 pm

Dobra, lecę dalej:

1) Promocja a'la piknik
Widziałam, że coś tam organizatorzy pisali, ale nie miałam czasu poczytać Wink Nadrobię dziś albo jutro. I Mikim jakby miał czas nad rankingiem popracować... Ale to jeszcze pogadamy. W długi weekend powinnam mieć więcej czasu i lepszy net.

2) zmiana oznaczeń pod awatarami
Skoro uważacie, że rozety nie pasują, to ok Wink Tylko przydałoby się, żeby te aktualne oznaczenia tyle miejsca nie zabierały. Może w takim razie mniejsze "wysokościowo"?
Piknik miał być pamiątką, dlatego nie chcę usuwać, a jak dojdą kolejne promocje to może zrobić się tłoczno...

Chyba, żeby...
Nevarra napisał:
Cytat :
- zmiana nazw rang
Zostawić
administratora, moderatora i zagrodzianina. Skończy się nabijanie
gwiazdek dla popularności. Szczerze to "hodowca małej stadniny" itp ani
ziębi, ani grzeje moim zdaniem. Zbędne wpychanie tekstu w małą rameczkę.
I tam powciskać właśnie Zagrodzianina, moda, admina a reszta nic... Jedynym licznikiem pozostanie liczba postów. Co wy na to?
I wtedy jedyne odznaczenia POD awatarem, to te z promocji.

3) chciałabym zmienić, żeby info o osobie było obok awatara zamiast pod - lub poszerzenie
Rzeczywiście trochę zwęziłoby to posty i zdjęcia... Ale jeśli wywali się te prostokątne oznaczenia + zmniejszy ilość nicków pozostawiając tylko w howrse (ewentualnie z oznaczeniem, czy gra się gdzieś indziej, i żeby wtedy zaglądać na profil) to powinno być ok Wink

4) zmiana nazw rang
j.w

5) portal
Mikim - pogadamy w czwartek Wink Albo w środę, jeśli nam w miarę wcześnie rektorskie wrzucą.

6) Haloween
Sprawa w toku. Właściwie załatwiona

7) Emoticonki
Obserwacja trwa Wink Plus mam nadzieję, że pozostali modzi i admini też będą zwracać uwagę na ich używanie w najbliższym czasie

Cool Czarno-biała lista
jak się uda to w długi weekend

9) Pomysł z działu z pomysłami o zmianie sposobu wyświetlania zdjęć - prosiłabym o wypowiedzi w tamtym wątku Wink Co o tym sądzicie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 2:51 pm

A dało by radę zrobić takie cuś, żeby kolor nicka zmieniał się wraz z ilością postów (np od ciemnozielonego, przez normalny zielony, jasnozielony, żółty, pomarańczowy, czerwony itd)?
Miejsca nie zajmie już więcej Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 3:00 pm

LadyArvena napisał:
Dobra, lecę dalej:

2) zmiana oznaczeń pod awatarami
Skoro uważacie, że rozety nie pasują, to ok Wink Tylko przydałoby się, żeby te aktualne oznaczenia tyle miejsca nie zabierały. Może w takim razie mniejsze "wysokościowo"?
Piknik miał być pamiątką, dlatego nie chcę usuwać, a jak dojdą kolejne promocje to może zrobić się tłoczno...
A może pamiątki z pikniku były by coś formacje tych "Administrator", "Moderator", "Zagrodzianin" ?
LadyArvena napisał:

Chyba, żeby...
Nevarra napisał:
Cytat :
- zmiana nazw rang
Zostawić
administratora, moderatora i zagrodzianina. Skończy się nabijanie
gwiazdek dla popularności. Szczerze to "hodowca małej stadniny" itp ani
ziębi, ani grzeje moim zdaniem. Zbędne wpychanie tekstu w małą rameczkę.
I tam powciskać właśnie Zagrodzianina, moda, admina a reszta nic... Jedynym licznikiem pozostanie liczba postów. Co wy na to?
I wtedy jedyne odznaczenia POD awatarem, to te z promocji.
Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem Wink
LadyArvena napisał:

3) chciałabym zmienić, żeby info o osobie było obok awatara zamiast pod - lub poszerzenie
Rzeczywiście trochę zwęziłoby to posty i zdjęcia... Ale jeśli wywali się te prostokątne oznaczenia + zmniejszy ilość nicków pozostawiając tylko w howrse (ewentualnie z oznaczeniem, czy gra się gdzieś indziej, i żeby wtedy zaglądać na profil) to powinno być ok Wink
Jeśli ma to wyglądać tak ja myślę to może być to dobra zmiana Wink
LadyArvena napisał:

7) Emoticonki
Obserwacja trwa Wink Plus mam nadzieję, że pozostali modzi i admini też będą zwracać uwagę na ich używanie w najbliższym czasie
A gdyby trochę wyrzucono koników ? Wydaje mi się, że nie są zbyt popularne i używane Smile
LadyArvena napisał:

9) Pomysł z działu z pomysłami o zmianie sposobu wyświetlania zdjęć - prosiłabym o wypowiedzi w tamtym wątku Wink Co o tym sądzicie
Ja jestem za tym pomysłem Smile
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 3:29 pm

Nevarra napisał:
A dało by radę zrobić takie cuś, żeby kolor nicka zmieniał się wraz z ilością postów (np od ciemnozielonego, przez normalny zielony, jasnozielony, żółty, pomarańczowy, czerwony itd)?
Miejsca nie zajmie już więcej Wink

Kolor nicka jest zależny od grupy do jakiej się należy... Raczej nie da rady inaczej Sad Zresztą wtedy czasem mógłby być nieczytelny...

Kamil2010 napisał:
LadyArvena napisał:
Dobra, lecę dalej:

2) zmiana oznaczeń pod awatarami
Skoro uważacie, że rozety nie pasują, to ok Wink Tylko przydałoby się, żeby te aktualne oznaczenia tyle miejsca nie zabierały. Może w takim razie mniejsze "wysokościowo"?
Piknik miał być pamiątką, dlatego nie chcę usuwać, a jak dojdą kolejne promocje to może zrobić się tłoczno...
A może pamiątki z pikniku były by coś formacje tych "Administrator", "Moderator", "Zagrodzianin" ?
Chodzi ci o aktualny format? Wink Typu prostokąt? Czy jako nad awatarem?

Kamil2010 napisał:

LadyArvena napisał:

7) Emoticonki
Obserwacja trwa Wink Plus mam nadzieję, że pozostali modzi i admini też będą zwracać uwagę na ich używanie w najbliższym czasie
A gdyby trochę wyrzucono koników ? Wydaje mi się, że nie są zbyt popularne i używane Smile
Koniki najprawdopodobniej wylecą wszystkie w pierwszej turze Smile Ewentualnie zostanie jeden
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 10:49 pm

Cytat :
1) Promocja a'la piknik
Widziałam, że coś tam organizatorzy pisali, ale nie miałam czasu poczytać Nadrobię dziś albo jutro. I Mikim jakby miał czas nad rankingiem popracować... Ale to jeszcze pogadamy. W długi weekend powinnam mieć więcej czasu i lepszy net.
Mi się podoba, bylebym miała coś do sponsorowania... A tak w ogóle to pisałam już o propozycji plusików w naszych tematach, to mogłoby być dobre zamiast mega oznaczeń, które mogłyby zostać tylko w profilu. O ile się tak da, ale tego prawie pewna jestem:3

Cytat :
2) zmiana oznaczeń pod awatarami
Skoro uważacie, że rozety nie pasują, to ok Tylko przydałoby się, żeby te aktualne oznaczenia tyle miejsca nie zabierały. Może w takim razie mniejsze "wysokościowo"?
Piknik miał być pamiątką, dlatego nie chcę usuwać, a jak dojdą kolejne promocje to może zrobić się tłoczno...
Plusiki:3

Cytat :
Chyba, żeby...
Nevarra napisał:
Cytat:
- zmiana nazw rang

Zostawić
administratora, moderatora i zagrodzianina. Skończy się nabijanie
gwiazdek dla popularności. Szczerze to "hodowca małej stadniny" itp ani
ziębi, ani grzeje moim zdaniem. Zbędne wpychanie tekstu w małą rameczkę.

I tam powciskać właśnie Zagrodzianina, moda, admina a reszta nic... Jedynym licznikiem pozostanie liczba postów. Co wy na to?
I wtedy jedyne odznaczenia POD awatarem, to te z promocji.
To nie przejdzie.

Cytat :
3) chciałabym zmienić, żeby info o osobie było obok awatara zamiast pod - lub poszerzenie
Rzeczywiście trochę zwęziłoby to posty i zdjęcia... Ale jeśli wywali się te prostokątne oznaczenia + zmniejszy ilość nicków pozostawiając tylko w howrse (ewentualnie z oznaczeniem, czy gra się gdzieś indziej, i żeby wtedy zaglądać na profil) to powinno być ok
jak dla mnie lekko przekombinowane, jest dobrze teraz, po co zmieniać? Mój komp nie udźwignie zmian...

Cytat :
7) Emoticonki
Obserwacja trwa Plus mam nadzieję, że pozostali modzi i admini też będą zwracać uwagę na ich używanie w najbliższym czasie
Moge zerczyć, choć ja i tak używam dwóch emotek stałych i masy takich na chwilę XD

Cytat :
9) Pomysł z działu z pomysłami o zmianie sposobu wyświetlania zdjęć - prosiłabym o wypowiedzi w tamtym wątku Co o tym sądzicie
pisałam i zdania nie zmienię...


Cytat :
Nevarra napisał:
A dało by radę zrobić takie cuś, żeby kolor nicka zmieniał się wraz z ilością postów (np od ciemnozielonego, przez normalny zielony, jasnozielony, żółty, pomarańczowy, czerwony itd)?
Miejsca nie zajmie już więcej Wink

Kolor nicka jest zależny od grupy do jakiej się należy... Raczej nie da rady inaczej Sad Zresztą wtedy czasem mógłby być nieczytelny...
Zawsze można wprowadzić różne kolory dla różnych grup, admini modzi niebieksi, a zagrodzianin wyróżniony jasnoniebieskim na przykłąd. Albo i zmaina dla admina. Wtedy oznaczenia siup do profilu, i tylko te powtarzające się, to jest dla większości modów zagrodzianin, a dla adminów i kodotamjeszcze dodający do listy, który też mógłby mieć własny kolor Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:13 am

Oho, już pierwsze zmiany ze skórką widzę. ^^
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:15 am

LadyArvena napisał:


Kamil2010 napisał:
LadyArvena napisał:
Dobra, lecę dalej:

2) zmiana oznaczeń pod awatarami
Skoro uważacie, że rozety nie pasują, to ok Wink Tylko przydałoby się, żeby te aktualne oznaczenia tyle miejsca nie zabierały. Może w takim razie mniejsze "wysokościowo"?
Piknik miał być pamiątką, dlatego nie chcę usuwać, a jak dojdą kolejne promocje to może zrobić się tłoczno...
A może pamiątki z pikniku były by coś formacje tych "Administrator", "Moderator", "Zagrodzianin" ?
Chodzi ci o aktualny format? Wink Typu prostokąt? Czy jako nad awatarem?
Miałem na myśli coś w formie prostokątnych pamiątek z pikniku może wtedy zawierały by mniej miejsca Wink


Ostatnio zmieniony przez Kamil2010 dnia Pon Paź 29, 2012 9:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:15 am

Wybaczcie, na razie testujemy, bo coś tu nam nie gra Smile Wybaczcie Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 9:54 am

Coścoś,a ja biel widzę XD Tylko zeby nie było tak jak ostatnio, neuro nie ma...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:21 pm

wow, nowy wygląd jest super Smile Nie wiem jak innym, ale mnie się bardzo podoba Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sponsored content





FORUM -plany - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM -plany   FORUM -plany - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM -plany
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» FORUM - Aukcje na forum
» Wasze plany na przyszłość :)
» Plany na BLUPowanie różnych ras w Howrse :)
» Kwiecień- Nowa praca i dalsze plany :)
» Potrzebuje szybko plany na BLUPowanie mustangów i arabów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: