Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wyjaśnienie sprawy

Go down 
AutorWiadomość
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Wyjaśnienie sprawy Empty
PisanieTemat: Wyjaśnienie sprawy   Wyjaśnienie sprawy I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 7:55 am



Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, że sprawy zaszły za daleko i w niewłaściwym kierunku, ale to przez osoby, które zamiast dążyć do pogodzenia nas, wyjaśnienia sytuacji, chciały jeszcze bardziej skłócić.
Chciałabym zaznaczyć, że nigdy nie uciekałam od odpowiedzialności, którą chcę ponieść za swoje czyny (nie zostały one odpowiednio opisane), których się nie wypieram.
Jednakże nie wypowiadałam się wcześniej, ponieważ i tak nikt nie uwierzyłby w moją wersję.
Nie potrafiliśmy od razu dojść do porozumienia, za duże były emocje, nie raz zbyt negatywne, podsycane przez niewłaściwe osoby.
Przyjaźń jest jednym z czynników, tworzących życie człowieka, doszliśmy zatem do wspólnego wniosku, że to ona jest podstawą naszej znajomości.
Nie chcemy, aby poprzez źle odebraną przez Was i Nas nawzajem sytuację uległa ona zniszczeniu.
Uprzejmie prosimy o nie komentowanie tego postu, gdyż jest to tylko wiadomość informacyjna, dla większego grona odbiorców Smile
Prosimy natomiast o uszanowanie naszego zdania i pozostawienie Nas w spokoju.

Natalia i Radek




Mikim7: Uprzedzam że to nie moja wiadomość, ja tylko przekazuje informacje Smile


Ostatnio zmieniony przez Mikim7 dnia Sob Paź 27, 2012 12:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Wyjaśnienie sprawy Empty
PisanieTemat: Re: Wyjaśnienie sprawy   Wyjaśnienie sprawy I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 12:20 pm

Chciałbym przeprosić wszystkim,którym wyrządziłem krzywdę pisząc na ZM, widząc jak sprawa postępuje i w jakim tempie wolałem szybko to zamknąć,zanim stanie się tragedia,wiem,że nikt mi nie wybaczy...choć spróbujcie chociaż zrozumieć moją sytuację. Mam nadzieję,że kiedyś mi to wybaczycie.

Radek

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
 
Wyjaśnienie sprawy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Krezus Junior - wyjaśnienie?
» WAŻNE!Oferta promocyjna UFO-wyjaśnienie!
» Morisowa - nieuczciwe zagranie z Nokota - zakończenie sprawy.
» sprawy dla koni !!!nowość!!!
» sprawy dla koni !!!nowość!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: