Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [INT, również PL] Nowości na howrse !

Go down 
+35
nevinowa
MaryMariaMara
EREIS
EveDallas
MrsKopytko
ZetkaEmka
allein
Arrin
Zapominajka
Anett1906
Nesqa
Sheila86
Philipek
Banan
Lunatyk
julcia0101
Karolina211
Ayashi
Athi
Takashiro
hanka1998
agix
Evelynek
Kazuyuki
klaczkakoniara
Nevarra
erreo
ewuula
Sabula
Kirara
LadyArvena
Zaplątana
wilczyca1000
Elenixa
Malto
39 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:16 am

Już na howrse INT pojawiły się nowości ! Już nie chodzi tylko o loterię.
1. Usunięto rameczkę z kasą, końmi i rankingiem i połączono ją w jedną, a także jest nowy przycisk do obejrzenia rankingów danego gracza :
[INT, również PL] Nowości na howrse ! Kalh

30.10.2012 - edycja Malto

I nowości pojawiły się na polskiej wersji howrse.

Łatwiejsze krycie jednorożców

Koniec z zamieszaniem wokół stref czasowych!

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Aub-miniatureGodziny
pokrycia jednorożców są teraz wyświetlane według Twojej strefy
czasowej, a nie czasu gry, aby ułatwić przeliczanie czasu.
Sprawdź
godziny pokryć jednorożców, ponieważ mogą nie zgadzać się z tymi
ustawionymi wcześniej. W tym wypadku, wyjątkowo możesz je zmienić, nawet
jeśli nie upłynęło jeszcze 30 dni od ostatniej zmiany.
Co więcej, na stronie jednorożców, możesz teraz sprawdzić czy już pora zaakceptować pokrycie, czy też nie:

  • ikona [INT, również PL] Nowości na howrse ! Ko wyświetli się, jeśli czas nie jest prawidłowy
  • ikona [INT, również PL] Nowości na howrse ! Ok wyświetli się, jeśli czas jest prawidłowy, a stoper pokaże ile sekund zostało do wykonania właściwego pokrycia

Koszty pokryć zostały zrewidowane

Zapłać za weterynarza wcześniej!

Opłaty za weterynarza są teraz pobierane przy pokryciu, a nie przy porodzie

  • Żadnych opłat przy porodzie! Nie musisz już ryzykować utraty źrebaka, jeśli nie masz dość Equus.
  • Opłaty za weterynarza odpowiadają 1 % Twoich finansów, z opłatą minimalną 100 [INT, również PL] Nowości na howrse ! Equus i maksymalną 2 500 [INT, również PL] Nowości na howrse ! Equus, co pozwoli zmniejszyć ilość pokryć i łatwiej sprzedawać wartościowe zwierzęta!
Kiedy oferujesz pokrycie ogierem, możesz wybrać cenę, zaczynając od 500 [INT, również PL] Nowości na howrse ! Equus, zamiast 200 [INT, również PL] Nowości na howrse ! Equus Equus jak poprzednio, jednak nie więcej, niż 7 500 [INT, również PL] Nowości na howrse ! Equus .
[INT, również PL] Nowości na howrse ! Reproduction

Oraz...




  • Odszukaj limitowane serie maści ze Złotego Jabłka dzięki jednemu kliknięciu, wykorzystując nowe filtry na Czarnym Rynku
  • Na stronie profilowej gracza, sekcja hodowcy i wizytówka zostały połączone w jedno.
  • Od teraz, gdy współdzielący użyje na Twoim koncie przedmiotów lub Kuponów, jego numer użytkownika pojawi się w historii.
  • Możesz zdecydować, czy chcesz pojawić się na liście zwycięzców Wyzwania Tytanów , jeśli zwyciężyłeś na poziomie 6. lub wyższym!
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:30 am

Cytat :
3. Zapłata za weterynarza odpowiada 1% twoich funduszy ; Najniższa stawka to 100 eq, a najwyższa 2500eq ;
Płacić 2500 za urodzenie źrebaka to jakaś paranoja.

Zmiany mnie ani ziębią, ani parzą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:35 am

Malto napisał:
Cytat :
3. Zapłata za weterynarza odpowiada 1% twoich funduszy ; Najniższa stawka to 100 eq, a najwyższa 2500eq ;
Płacić 2500 za urodzenie źrebaka to jakaś paranoja.

Zmiany mnie ani ziębią, ani parzą.
Mnie też nie. Ale trzeba to znosić.
Powrót do góry Go down
Elenixa
Raczkujący
Elenixa


Nick w grze : Elenixa
Liczba postów : 51
Dołączył : 25/06/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:36 am

czy oni przypadkiem nie chcą się pozbyć graczy poprzez wprowadzanie takich bezsensownych zmian? może nas za dużo i na forach/profilach nikt się z kontrolowaniem nie wyrabia?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=657761
Go??
Gość
Anonymous



[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:38 am

UnicornHorse napisał:
Malto napisał:
Cytat :
3. Zapłata za weterynarza odpowiada 1% twoich funduszy ; Najniższa stawka to 100 eq, a najwyższa 2500eq ;
Płacić 2500 za urodzenie źrebaka to jakaś paranoja.

Zmiany mnie ani ziębią, ani parzą.
Mnie też nie. Ale trzeba to znosić.
Ja teraz zajmuje się tylko boskimi to mi też jest to obojętne Cool
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:39 am

Grr... Idiotyzm... Modzą modzą i ***** z tego wychodzi. Jak zawsze [INT, również PL] Nowości na howrse ! 3262608913
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:43 am

Beznadziejnie! Cztery z pięciu tych zmian średnio mnie obchodzą, ale ta z wyższymi opłatami za pokrycia jest bezsensowna, beznadziejna, nikomu nie potrzebna i pewnie jeszcze dość mocno wyczyści mi kieszeń [INT, również PL] Nowości na howrse ! 1003141885
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 10:59 am

To z kryciem to idiotyzm... To po to człowiek haruje, żeby teraz dwa razy drożej miał płacić? :/ Kiepskich koni teraz się nie będzie opłacało kryć. Współczuję tym, którzy grają jeszcze na poważnie.

Albo rożki - 2500tys za weta + 7000 za krycie = 9.500 za bezrożka...
Ciekawe, że jak się do sklepu pójdzie, to nie mówią - "pani biedniejsza, może pani połowę mnie zapłacić niż pani sąsiad XD"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 11:01 am

Lepiej mieć mało kasy, wtedy się mniej płaci za veta.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 11:18 am

2500 eq? I tak już jestem biedna. xD
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:01 pm

UnicornHorse napisał:
Lepiej mieć mało kasy, wtedy się mniej płaci za veta.
Ciekawe, czy nie zaczną się akcje jak z przekazywaniem Equus przy kupnie kuponu. Tyle że tym razem byłoby to na wielką skalę. Albo, co bardziej prawdopodobne, rozszaleje się tworzenie multi, by na czas kryć przelać sobie finanse na drugie konto i by po pokryciach je odzyskać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:07 pm

Malto na pewno coś takiego będzie, bo przy min. 10 kryciach wychodzi 25 tyś od jednej kobyly, a czasem się i więcej razy kryje, paranoja Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:18 pm

Powiedzmy tak : wszystkie nowości i zmiany są po prostu zryte.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:30 pm

UnicornHorse napisał:
Powiedzmy tak : wszystkie nowości i zmiany są po prostu zryte.
Racja. Już od dawna nowości i zmiany nie mają sensu i użytkownicy odchodzą. Gdyby im zależało na użytkownikach nie zrobiliby takiego czegoś.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:31 pm

Unicorn, i to się nazywa trafne podsumowanie! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:31 pm

Popieram UnicornHorse . Hoduję tylko i wyłącznie jednorożce, w dodatku sama, i dzięki tej przecudownej nowince autorstwa twórców howrse prawdopodobnie hodowla prawie wcale nie będzie się opłacać Mad Pomysł jest w mojej opinii kompletnie poroniony i mam nadzieję, że wkrótce zostanie wycofany. Chociaż chyba nie mogę na to liczyć.
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
ewuula
Raczkujący
ewuula


Nick w grze : ewuula
Liczba postów : 58
Dołączył : 01/11/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:36 pm

O masakra... Bez sensu kompletnie... Współczuję tym, którzy zajmują się rogami na poważnie...

Coraz gorzej na howrse Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:45 pm

rozumiem, że twórcom nie podobają się znaczne sumy eq na kontach użytkowników, bo nie dość , że szarpią kuponów ile wlezie na nowych promocjach, to teraz i ze zwykłych eq chcą nas oskubać. milusia gra, nie ma co!

kiedyś było 500 eq, weszli towarzysze - obniżyli do 200 eq, zabrali towarzyszy - bum, 2500 eq Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:46 pm

Howrse jest szalone, powiadam Wam...
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:49 pm

Cytat :
3. Zapłata za weterynarza odpowiada 1% twoich funduszy ; Najniższa stawka to 100 eq, a najwyższa 2500eq ;
Na INT "Ma to zmniejszyć ilość źrebaków w grze"... Normalnie cyrk na kółkach... Pierdykam zwykłe konie, ale niech chociaż rogi zostawią po staremu... Teraz strach mieć parę groszy więcej i próbować się wybić z hodowlą rogatych.

Cytat :
4. Najniższa stawka za krycia publiczne ogierów to 500eq ;
A te już wystawione to co? Zostaną skasowane?

Cytat :
5. Można znaleźć się na liście najnowszych zwycięzców Wyzwania Tytana, jeżeli się przeszło do poziomu 6 lub większego.
Normalnie się z radości posikam... O niczym innym nie marzyłam [INT, również PL] Nowości na howrse ! 3521193901

To "jeszcze coś" to opcja przydatna przy współdzieleniu - kiedy współgracz użyje kuponu jego ID wyświetli się w historii
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
klaczkakoniara
Już coś wie
klaczkakoniara


Nick w grze : klaczkakoniara
Liczba postów : 253
Dołączył : 27/06/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:50 pm

Ja pomału chyba przestanę się interesować howrse :/ Co raz gorzej z nim pola w profilu też strasznie wyglądają na internationalu!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1269763
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:54 pm

Nevarra - ja mam tego pecha, że się właśnie z hodowlą rogatych wybiłam na sam czubek rankingu, i zanosi się na to, że teraz cały mój dorobek pójdzie się paść przez coś tak głupiego jak brak funduszy [INT, również PL] Nowości na howrse ! 1003141885 Normalnie aż brak mi słów. Może po prostu artystycznie zazgrzytam zębami.
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:55 pm

Do tej pory, przyznam się bez bicia, kupiłam dwa kupony. I jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że więcej takowych na pewno nie kupię. Ta gra to istny wyłudzacz realnej kasy, a teraz i... equus! Hoduję jednorożce, mam ich około 22 sztuk, a equus na koncie sporo. Mam płacić 55 tysięcy za to, by je oźrebić?! Przecież to wzrost kosztów o, uwaga, 41 tysięcy! To jest jedna wielka paranoja i błagam tylko, by Owlient się opamiętał. Ta gra staje się naprawdę tragiczna i mam nadzieję, że te zmiany nie wejdą w życie, tak jak nie wszedł wzrost PG koni startowych. Eh, porażka totalna.

Reszta nowości w zasadzie mnie nie obchodzi. Wystarczająco wściekły mnie te informacje, innymi nie zamierzam się zadręczać.
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 1:13 pm

Ciągle tylko te zmiany i zmiany. 2500q za poród? Że What. *Foch* No to już chyba nie będę pokrywać koni. A całe te zmiany to jedno wielkie *****.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 1:15 pm

Ładnie tutaj finanse zostały wyliczone, niemniej dorzucę coś jeszcze: jak dotąd w ramach wspólnej hodowli gracze wystawiali sobie krycia za 200 Equus. Teraz będzie to 500 Equus. Załóżmy, że potrzeba pięć kryć - dotąd gracz "przekazywał" (płacił) współtowarzyszowi 1000 Equus, aktualnie będzie to 2500 Equus. I nie zapominajmy, że jeden z hodowców, w zależności od zasobów, traci do 2500 Equus za pokrycie. Razy pięć - mamy 12500 Equus.
Ktoś tu chyba na głowę upadł.
Wręcz inspirują graczy do przekrętów i tworzenia multi - banków.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
agix
Już coś wie
agix


Nick w grze : agix
Liczba postów : 100
Dołączył : 13/08/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 1:18 pm

Czy ja dobrze widzę? [INT, również PL] Nowości na howrse ! 4064056192 2500 za urodzenie źrebaka?! Masakra, nie wyobrażam sobie tyle płacić za narodziny konia... Jestem w dwóch hodowlach, na urodzenie źrebaków trzeba będzie wydać majątek. Poprzednie zmiany jakoś wytrzymałam, ale to jest szczyt wszystkiego. Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=193978
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 1:20 pm

Malto napisał:
Wręcz inspirują graczy do przekrętów i tworzenia multi - banków.
Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 1:22 pm

A może niech zrobią tak jak na HC- wzrost ceny pokrycia za każdym razem? Byłoby cudownie! <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 1:28 pm

hanka1998 napisał:
A może niech zrobią tak jak na HC- wzrost ceny pokrycia za każdym razem? Byłoby cudownie! <3
Taak właśnie. Może od razu o 2000q więcej. Bankrutów chcą z nas zrobić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Go??
Gość
Anonymous



[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 1:30 pm

Owlient chce zrobić z howrse howrse_cup, czyli gwiezdne ceny pokrycia...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[INT, również PL] Nowości na howrse ! Empty
PisanieTemat: Re: [INT, również PL] Nowości na howrse !   [INT, również PL] Nowości na howrse ! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[INT, również PL] Nowości na howrse !
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» GRA - Nowości w howrse
» Nowości i zmiany - Howrse PL
» Drobne nowości na Howrse
» Nowości na INT
» GRA - Nowości na INT

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: