Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Star Stable Online

Go down 
+29
Deni
Shira66
Księżniczka Żulietta
Heroiczna
Kirara
Moskit.
karusia9898
dogmagic
ardnasak
Diamont
Sweety ♥
olusia061200
Silvara
Płatki z Mlekiem xD
Wild_Horse
Star212
magnolia77
Blagier
pe$$ia
blueberry.
sokowirowka
Linea2010
AfrodytaXD
Zaplątana
LaVista
Pati...xd
Afera4268
Nevarra
hanka1998
33 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 6:10 am

Wielu chciałoby grać w grę jak Howrse, ale żeby wszystko się ruszało- konie biegały, skakały, jadły.
Pamiętacie Alice Online? I jak wszyscy na nią czekali w wydaniu angielskim? Dla niewiedzących powiem, że Alice Online to końska gra po koreańsku. Wink

Wczoraj nie działały mi (i nie tylko mi, bo paru osobom również) fora na forumpolish, więc zaczęłam się nudzić i szperać po internecie. I tak właśnie spotkałam Star Stable Online. Nazwa znajoma? Może dlatego, że jest to angielska nazwa dość znanej Stajni Marzeń, w którą część Zagrody na pewno grała. Sama się w to bawiłam, całkiem fajna Very Happy
Ale wracając do Star Stable Online- z tego co wypatrzyłam, to można w niej stworzyć postać i konia, a potem grać, robić drużyny, trenować konia i opiekować się nim. Zajmuje ona około 1 GB dysku twardego, więc nie jest źle. W poniższym filmiku macie wszystko ładnie przedstawione:



Moje pytanko: ktoś już gra? Opłaca się zużywać ten 1 GB na grę? Podzielcie się swoją opinią, bo jestem ciekawa i chciałabym pobrać, ale mam małe wątpliwości Very Happy

Link do wersji angielskiej. Jest jeszcze niemiecka i szwedzka, więc ta chyba będzie najlepsza Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 6:47 am

Zaczyna kusić bardziej niż Howrse...


Aaaa, jest haczyk.
Wersja darmowa pozwala na stworzenie swojego konia, chatowanie z przyjaciółmi i dostęp do Fort Pinta i Moorland Stables. Cała reszta (udział w przygodach, zbieranie punktów w zawodach, dostęp do nowych zawodów, zawody drużynowe, stworzernie ze znajomymi własnej szkółki, dostęp do wyposażenia i ubrań, możliwość zdobycia wyższego poziomu, zwiedzanie świata i rozwiązywanie zadań) jest juz płątne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 7:15 am

rejestruję się w ciemno dla zabawy XD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 7:45 am

Nevarra napisał:
Zaczyna kusić bardziej niż Howrse...


Aaaa, jest haczyk.
Wersja darmowa pozwala na stworzenie swojego konia, chatowanie z przyjaciółmi i dostęp do Fort Pinta i Moorland Stables. Cała reszta (udział w przygodach, zbieranie punktów w zawodach, dostęp do nowych zawodów, zawody drużynowe, stworzernie ze znajomymi własnej szkółki, dostęp do wyposażenia i ubrań, możliwość zdobycia wyższego poziomu, zwiedzanie świata i rozwiązywanie zadań) jest juz płątne.

Lol. Odechciało mi się nieco gry XD
Czyli co w takim razie można za darmo? Wychodzi na to, że prawie nic. Laughing
Mimo wszystko można się pobawić Smile

EDIT: Znalazłam bloga o SSO. Z tego co widzę, to nawet bez tego Gwiezdnego Jeźdźca można mieć jakieś bajery typu siodła, uzdy i owijki, ale poziom postaci pozostaje na 4 lvl i nie ma pewnych opcji. Ciekawe.. Very Happy
Link do tego bloga. Chyba jednak to ściągnę XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 8:08 am

yay,, lvl-up'owałam! XD
ci ludzie co tam jeżdżą to jacyś normalni ludzie czy z generatora wzięci? xD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 8:13 am

verni, i jak? Fajne to? Very Happy
I w jakim sensie z generatora? Jeżeli chodzi o to, czy to są prawdziwi ludzie siedzący za ekranem, to tak. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 8:17 am

hanka, to jest świetne, tak się można przy tym zrelaksowac, że ojezu :d fajny, za przeproszeniem mózgojeeeeb Very Happy
nie powiem wam jak się nazywam bo nie pamiętam.. XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 8:50 am

Cóż... gra bardzo ciekawa, o wiele lepsza niż howrse Smile
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 9:05 am

Już gram Very Happy
O jenyyyy.. Lepsze niż howrse to mało powiedziane. Moje nowe uzależnienie XD Szkoda tylko, że konie przez siebie "przenikają" i nie można skakać, ale jest cudnie.
Zwę się Calista Darkborn i jeżdżę na Angelblood (przepraszam za ewentualną pomyłkę). Jak mnie znajdziecie, to piszcie i dodawajcie do znajomych. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 9:11 am

ja sem Deborah Gladelord <3
szukajcie, szukajcie D:

mi się powoli zaczyna nudzić, pojeździć bym chciała, a nie wykonywać questy... może poszukam innej gry, lol Very Happy
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 9:16 am

verni, questy są tylko na początku, jak je odbębnisz, to później masz spokój ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 9:19 am

hanka, rly? jestem na etapie współpracy z tą złą firmą, ile mi jeszcze zostało? xD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 9:23 am

verni, oj nie każ mi wiedzieć. Ja tylko mówię to, co wyczytałam. Na razie jestem na poziomie zbierania przyrządów a'la kopystka i wiadro, soooł.. XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 10:47 am

doszłam do wniosku że założę nowe konto, bo mi się koń nie podoba xD
Powrót do góry Go down
Afera4268
Nowy
Afera4268


Nick w grze : Łatka4268
Liczba postów : 39
Dołączył : 22/10/2012

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 2:12 pm

A rejestracja i pobranie tego jest bezpieczne?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostSro Paź 31, 2012 2:34 pm

Afera, tak.
Powrót do góry Go down
Afera4268
Nowy
Afera4268


Nick w grze : Łatka4268
Liczba postów : 39
Dołączył : 22/10/2012

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostCzw Lis 01, 2012 3:15 am

Dobra. Jestem tam Vera Snowcamp, a mój koń to Nightstar. Narazie oglądam co i jak.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 1:56 am

Słuchajcie, wjechałam koniem, galopem po schodach na latarnię. Powinni mi od razu dać złotą odznakę, czy coś.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:15 am

Ja jeździłam galopem po tych murach w Fort Pinta Cool

Świetny zabijacz czasu. Tylko nie do końca umiem wbijać lvl koniowi, ale jeszcze to ogarnę Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:24 am

hanka, lvl szkapie wbijasz chyba podczas pokonywania tras (tablica tuz za murami moorlands stable [wyjscie przy sklepach] i obok padoku gdzie stoi Loretta)

no i ten, chyba mi sie questy skonczyly.


hanka, grasz teraz? jak sie nazywasz?
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:27 am

O, dziękuję, idę wbijać lvl Very Happy

Jeszcze nie gram, ale już włączam. Calista Darkborn jestem, wariat cwałujący pod góry i w dół klifów, a Ty? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:29 am

Inez Westfield, chodź się gdzieś spotkamy *o*
Mogę czekać przy tej krowie w Moorlands Stables, ponabijamy lvl razem. Tylko ostrzegam, bo ja lubię sobie nawet między ludźmi pocwałować. XD
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:31 am

Dobra, to ja jadę pod krowę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:36 am

Szybko, bo ta krowa sie na mnie paczy :C
I jak coś, to jestem na tym bułano-białym koniu, bo stoi obok mnie jakaś babka i chyba też na kogoś czeka xD

edit: omg ile ludu sie obok mnie zebralo.
jak cos to ja wychodze zpsem na 5 minutek D:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 1:36 pm

przepraszam was za post pod postem, ale... dostałam star ridera, nie wiem dlaczego - nie kupowałam nic, a nic. Ktoś jeszcze dostał tą informację, taki bajer?
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 1:51 pm

verni, ja też go mam. Nie wiem, skąd to się wzięło, nie dostałam żadnej informacji. Może taki prezent Halloweenowy?
Hahaha, ale akurat trafili, bo już chciałaś na niego kasę wydawać, a tu proszę, za free Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 1:52 pm

hanka, jezu, ide wypelniac questy. juz sobie sprawilam ubranko na ktore polowalam ale kasy nie mialam.

czeka mnie bezsenna noc! Very Happy

hanka, wypelniam questy jak robisz je teraz tez i bedziesz potrzebowala pomocy, to wal smiali na czacie ;D
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 1:54 pm

verni, nie ciesz się aż tak. Dostałam maila, to tylko promocja na weekend. Później SR znika : x
Ale questy można porobić, ciuszki kupić i tak dalej. Ciekawe, czy umiejętność skakania również zniknie..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:06 pm

trudno, ale i tak mamy sr! XD


wiesz jak odpalic tego questa ze skakaniem?
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipostPią Lis 02, 2012 2:36 pm

Szpan, mam SR xd
Właśnie nie wiem. Poszukam zaraz w internetach, może znajdę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sponsored content





Star Stable Online Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Star Stable Online
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Star Stable pomocy!!
» Problem ze Star Stable, pomocy :(
» Urodziny Star-x3
» FORUM - Star-x3 - nowy moderator
» Pracownia Star-x3 - prezentacje (na zamówienie, gotowe, darmowe), awatary, inne ♥

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O koniach-
Skocz do: